Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość
Ciągnąć mogę tylko chyba moja fantazja mnie poniosła wczoraj Jacy gały aż wybałuszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro ciagnę to może lepiej ssać będę w twoim gabinecie ?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pan to pacjent czy personel? Bo nie wiem jak temat rozkręcić..R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa Awa czy tylko ja zostałam pacjentem ? A co mi tam przynajmniej będę mogła pozwolić sobie na więcej:P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh nic skomplikowanego.taka wie pan złota rączka.:-) myszka się popsuje-telefonik.awaria w piwnicy-telefonik.przytrzymać podczas zawieszania firan- telefonik. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ro.no ty jesteś przecież do tego szefową!boszzzzz..... Lafi wołam,Martha przecież.no i Kusza mam nadzieję jak taka uzbrojona wpadnie,to też ją w kaftan przecież.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za cwana jesteś z szefowej wariata zrobić i chyc na jej stanowisko :-) :-) :-) :-) Załamanie nerwowe mam z okna bym skoczyła ale ktoś nasikał na parapet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chuj nie mój target do lekarza chodzę raz w roku ...mś zaczynamy...nuda tylko mucha lata w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skupić się nie mogę za nic bo mnie coś w tyłek gniecie..sprężyna z łóżka mi wylazła bo oddziałowa wczoraj z doktorem się bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.nie jest powiedział rozgrzany jeszcze.przecież nie wiem nawet czy sprężyna wyszła,bo napięcie spadło nie w porę.mówię,że techniczny potrzebny.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Techniczny musi mieć dużą torbę by chorej alkohol i fajki donosić kategorycznie tego żądam jako szefowa! Kiedy wycieczka się pytam pani na stołku? Chory musi zwiedzać okolicę i na spacery wychodzić!R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go chcę seksualnie też z biegu nocą obskoczyć,więc daruj sobie tą torbę dużą.:-p A jak atrakcji brak to KO-wiec jeszcze potrzebny.ja jestem od załogi,od nocnych obchodów.i pachnę na hokerze.dość.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie ty mi pacjentów wariatów szaleńców i zboczeńców miałaś wabić cycem ..cyc stoi na obrazku a wariaci ciągle za drzwiami ,chcę natychmiast dzikiego toczącego pianę z pyska takiego co jak zobaczy ..ba zapach poczuje to ryckać będzie do upadłego.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycznego nie chcę bo cebuli się najadł .Wolę już ciebie zakładaj garnitur potem szybko zdejmujemy ..albo nie..nie... zawsze chcę szybko i zaraz ..taka niecierpliwa kobieta ze mnie..R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×