Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

niestety nie zadowolę Ciebie nawet jak bym był Bogiem...i chyba dobrze...a one tylko na seks mam dość...chce kuRy nie domowej z wolnym wybIegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Rogata wiem jestes bratnią duszą dlatego Cię lubie i szanuje:-) tylko nie odstawiaj mnie na boczny tor:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu,T.:-) mokro i stuka po parapecie.:-D też nie ma gdzie i kogo.:-D Ro.ja już cię tak znawigacjonuję :-D:-D:-D że drogi ty do domu nie poznasz.👄 I nie krzycz nie rób mi krzywdy,bo za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież Ty mi Ava w nocy zniknęła? Przeraził Cię mój bazyliszkowy wzrok? :P Rogaś, a może Ty jesteś grzybem? No właśnie, jakbyś mogła siebie ocenić tylko jako grzyb, jakim byś była? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy co bym nie chciała napisać to i tak na forum się nie nadaje. Irek boczny tor ? Ja zawsze zbaczam z trasy ..Awa po śladach wycieku trafię?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T no proszę cię .....wiadomo że szatan :P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Czesc Ava:-) tak długo piszesz ? moj net teź czasem muli tylko nie jedz muchomorow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że w małych ilościach nawet trujące jest jadalne ..kurki to raczej te skośnookie :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. Czekałam i czekałam,aż sobie musiałam sama przed snem poradzić... popatrz kiedy posty pisane.ja się nie wykręcam sianem.:-D R.czy ja mogę zająć się tu rekrutacją?kusza się stroi do nas...a lubi takie płotki stawiać...i mam nadzieję przeskakiwać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa Masz wolną rękę i nogę :-) Kusza persona sama w sobie idealnie tu pasuje byle byś nie zapraszała normalnych i marudnych.. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze na bacöwce widziałem co za oblech z t.pfu jesć się nie chce...pachy ogol p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ro o dziękuhę.normalni tutaj przeplatankę muszą robić.w kontraście lepiej wypadniemy.:-p PSu tobie nie grozi.zostajesz.👄tylko jeszcze inicjacja przed nami.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnych się lękam ..uważają że jestem chora :P i sobie układam wszystko po swojemu ..R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez pleców za to z poparciem i oparciem :-) Jacy ¿¿¿ ??? Nawet ja przestaje cię rozumieć.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny poka pauke j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny do poniedziałku chcesz czekac z kasą,? Twoi milusinscy poczekają a łeb przy d***e utne gnoju zabawiaczu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny do poniedziałku daleko daj kase mamejo u Rogatej to dzieci pod twoją opieką? mamamija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tego czekania PSu to czkawki dostaję...:-p wiedz,że więcej mam czasu na poprawki :-D Ro. Możesz byś dumna ze swojej kadrowej :-p;-) na wysokim hokerze....w służbowym uniformie w postaci krawata niedbale zwisającego między piersiami....widzisz to?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywny Andrzeju jestes w objęciach mojej sister uu kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny wilku daj przykład na bacowce ze nie jestes wilk alfa i władza absolutna do ciebie nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze Rogata kto nie zrozumie ten poczuje...k***a tylko ta mucha lata i mnie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa rozsiała już zapach feromonów :-) Wyobraźnia cudowny wynalazek:-) Jacy ..przeczytałam paczkuje..Tak mi się świstak i sreberka pojawiły zaraz obok pani ze zwisem męskim na szyi :P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serio pytam o tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×