Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość mareczek
Tak dyskretnie awaria się zapytam jestes prostytutką na topiku Rogatej bo każdemu facetowi nie przepuscisz masz od ginekologa zaswiadczenie ze masz c**e zdrową? Chcę się upewnic bo chcę cię bzyknąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no no w moim domu wariatów nowi goście :-) :-) :-) :-) Że do lejka się odwołam kawę z wiadera przez lejek proszę.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Martha z konewki to ja nie kawę lubię.:-D PSu sypiam.i śnię bardzo przyjemnie.;-) Ro.wrócę do wina.czy ty myślałaś,że chcę się z tobą delektować jakimś mózgo-j/e/b/e/m z kartonu????:-D pierwszy w tym roku karton butelek cennych odebrałam.się zastanów lepiej.znaj me serce.:-D Kusza w tygodniu pogadamy,weekendowo tylko z lotu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa to wszystko wina Tuska :-) Wiem wiem karton pełen butelek, to gdzie mam się stawić na to winio? Jacy luźny bądź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie jak muchy srają się że są porzyteczne bo g****o zjedzą i wody nie trzeba spuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jac widzę klimat jakiś mocno odchodowy :( Cześć T :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny witaj jak z kasą oddajesz czy zone dowiesc na twoje zad***e do chałupy nie nadruje kasy co wyłudziłes na czat od małzonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam móchomora zjadłem i tyle nie zważaj na moje wypociny...Piekło czeka Rogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekło czeka ? Trochę jeszcze tu poimprezuję małe 60 lat :-) Jac żona na grzybach była?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mareczek
Avaria smaczny kąsek daj daj daj nie odmawiaj daj to co masz najlepszego daj aj lubie oswojone kobietki Ava +u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Rogata proszę nie jedz grzybow no chyba ze się znasz ale muchomory od Jacka odwal moze jeszcze sromotnikowy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Rogata mam dzis wolne :-) moze zabalujemy razem > może grila w ogrodzie? karkoweczka i piwko moja słodka Rogato mam dobre intencje czy ciągle przy sikawkach i telefonie mam stac? weekend jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irek spokojna twoja łysa ? Kudłata? Sama jestem tak trująca że grzyby mnie nie ruszą ..Jacy dużo ci nie zostało do 40 a ja ciągle wieżę że życie to się dopiero zacznie właśnie po 40 .R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję jeszcze 7lat i magiczna 40stke! Tak samo mówili jak miałem 30 piotruś pan chyba jestem i niszcze to co piękne...za dużo napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczny chłopiec :-) A już myślałam że wymagania masz nierealne .R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×