Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Awa a jak by przebrać kotka to może tygrysem się stanie..Dobra dobra wiem że nie da się tak od zaraz ale spoko ja mam czas ..dużo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalać by mnie mogło a mokra się przeziębię niebezpieczna zabawa :-) :-) :-) Fajnie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k***a aż źle napisałam tak mnie te prądotwórcze urządzenie zaintrygowało :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąc z prądem w stronę przeszycia prądem urządzenie owe będzie mi potrzebne :-) :-) Kto ma na zbyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalejecie,a ja znów w rozkrokuuuuu ohoho. Mnie to przewieje na pewno. Ro czyli prosisz,żebym nie składała dymisji? PSu hoker to był.coś dziś źle trafiam w słowa.:-p T.jak twój interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rezygnacja nie..może mi to z prądem załatwisz od strażaków :-) :-) A zresztą twój uniform drogi był.... zwrócić koszty się muszą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pacz jak mną zatrzęsło.... Na Posejdona!!!! Co za plan niecny kluje się w twojej głowie?!na kozetkę marsz! Salowa a ty szykuj już kaftan i kaczkę.:-D Podpalmy altankę w ogrodze to przyjadą przecież sami ci z tymi no,prąciownicami.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpalić ? I zaraz mnie wywiozą do czubków :-) :-) Techniczny, masz koniec węża? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do czego ? Gasić gasić !! Pożar ogień !! Pytanie tylko czy na tym końcu jest takie coś czym się reguluje to kiedy tryska .:-) Lubię gdy to ja decyduje kiedy leci a kiedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Av, masz na myśli mój interes, czy mój interes? :P Ale oba mają się świetnie. Właśnie dostałem nową dostawę. Mam nową kolekcję, jeszcze nie przetestowaną, tylko testerka coś mi uciekła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T u ciebie stado testujących nie bądź taki skromny :-) Hahaha P.S. lata praktyki robią swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia ostatnio z opcją turbo walczy strasznie ..Ale ja zawsze byłam w opozycji :P tylko czy sprzęt solidny, bo turbo wyczerpujące strasznie i czasem może się zwyczajnie zepsuć w połowie roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zboczone i nie normalnych...wszystko co normalne jest Nudne i bez płciowe...niech wióry lecą i się dymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam dżambodżety,walenie i batory kręciły zawsze.:-D PSu co z drelichem,bo jakoś temat zboczył....omg.....hę..... czy my już o rozmiarach takich możemy? Już?:-D T.ja mam taki ekskluzywny produkt...że znikąd na swoją najwyższą sklepową półkę nie ściągniesz!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata źródełko to masz ty a sikawka? Panujesz nad zaworem i koncówką to nie grozi tobie zalanie foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz jak ja lubię te,wszystkie nazwy techniczne zawory roztwory i te męskie słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Czesc Rogata i inni strażak potrzebny to służe pomocą moja sikawka twarda i napręzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×