Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Ro a pamiętasz jak osioł shrekowi cierń z krzaka niebieskich kwiatów z poślafa wyciągał.pamiętasz shreka odgłos? No to tak słyszałam.ni to śmiać sie ni płakać.więc Tood najpierw napisz czego się po pobycie spodziewasz.zweryfikujemy.a potem już możesz milcząco dochodzić.swoich racji.:-D Techniczny!!!!!natychmiast do piwnicy.groźniej jest niż myślałam.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się ze mną w pływaniu nie zakładaj bo jak ja już płynę to końca nie widać kilka godzin :P Na plecach nie umiem jakieś ... to nudne tak leżeć jak drewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale , ale , ale ja już cicho sobie siędę w koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłody się raz rżnie i wrzuca do spalenia a ty chyba dłużej się palisz...nadzieja matką guuupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny w garniturze bardziej ci do twarzy a drelich oddaj innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobić żeby seks nie był banalny? skreślić b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu a to nie ja klęczę przy kozetce?;-) cholera ten banan na twojej twarzy mnie wykoleił już z początku....:-D razem z ciekiem Rogatej to rzeka popłynie.kajaki szykować.Tood rób coś niech będzie o czym raporcik napisać. Duszno mi......faktycznie zaparowane:-D Alarm!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się w tym kaftanienie zaplątałam.. Jacy by był ogień to podpałka jest potrzebna :-) Zresztą co ja cię będę uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudziłem się już tym siedzeniem w rogu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a izolatka w której jestem nie jest w piwnicy? jeżeli dobrze kojarzę nie jestem tu sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie PSu ty będziesz nosił jedną skarpetę nie na nodze.:-D i to ja powinnam cię zakneblować majtkami moimi teraz.:-p Tood wystraszyłeś się wreszcie.:-D dobrze,dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny ja chcę kase s*******u i to 2 tys uwiodłes mi kobiete s*******u j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudziłem a nie wystraszyłem no ale niech będzie, że wystraszyłem i co wtedy się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu nie grzesz skromnością :-p;-) grzesz jak należy.wylewna jestem. Tood ze strachu miał ci się język rozwiązać.to co? Salowy czy techniczny( z kanciapką w ustronnym miejscu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wonsz sie pacza na ciebie? to ściśnij go mocniej aż mu wyjdzie... wyjdą oczy na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny s*******u oddwaj kase bo ubije jak psa teraz pisze sam ze sobą Tood bsg jaki ty głupi jak ustawa przewiduje mendo społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny tood gmc bsg wilk to jeden palant p******y na forum. Bydle ja k***a cię dorwie strusiu j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×