Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gośćiowa
Prymitywny sterczy ci k***s daj ssanie włącze:-) na kozetce ujeźdze twoją pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowo mało sypiam więc jedna nocka mnie nie zbawi ,dwaj Jacy nie czaruj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już jestem ...kawy mi się zachciało bo zapach aż tu ...a zresztą wąż na spacer czasem wyjść musi :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to właśnie siedząc sobie cichutko dostałem pewną rogatą złośnice na wyłączność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata tylko aby te nie spanie miało jakiś sens to fakt wąż nabity lub dąb twardy musi być bo tak to szkoda twoich dużych oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jac gały mam jak dropsy c***awidzę..Znaczy nie widzę nic .. A Toooooo...d... Na wyłączność możesz podtrzymać węża :-) :-) Cnotliwa dama ze mnie, więc z wyłączności nici ,przyzwoitkę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węża już mam, drugi nie potrzeby. Drzwi się za tobą zamkną i dzień pokaże co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no jak nic nie wiesz? Sama ją spętałaś kaftanem i oddałaś na moją niełaskę. naprawdę dom wariatów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobra postawa :-) Ale mnie to raczej nie trzeba zamykać to raczej ja zamknę by ci nie wpadło do głowy uciekać ,na wypadek gdybyś zechciał wołać o pomoc zaknebluje własnymi majtkami..w tym szpitalu wszystko zabierają jako potencjalnie groźne dla zdrowia tyko majtki mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam kaftan ? Oddziałowa!!!! Rozwiązać szefową migiem bo na przegranej pozycji jestem!! Dom wariatów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tood prymitywny zamknij dzrzwi od gabinetu zeby nie było słychac twoich jękow jak konia walisz na klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość - nie martw się mam własny gabinet i ludzie pukają zanim wejdą więc się zdążę ogarnąć. Rogata dobrze, że się zorientowałaś na jakiej pozycji jesteś :) Zauważę, że szybka w drzwiach dziwnie zaparowała, to oddziałowa za nią tak dyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata wypadki chodzą po ludziach.,lepiej dała byś popływać puki woda jeszcze gorąca i bez obawy czepka na głowę nie zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało kobiecy ale ja się akurat z niego cieszę ;) a co z tym pływaniem? bo wątek zgubiłem. Oczywiście nie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czepku chodzą tylko przezornie zapobiegliwi co nie lubią się pomoczyć..a może zamoczyć? Chłop z jajami nie chodzi z guma na łbie! Tylko czy nie utoniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata kawy z prądem pochlałaś i od razu do rzeczy gadasz. Tood no bo jak tak mało rozmowny jesteś,to nie wiadomo czy chcesz do biura,czy w kaftan.a przede wszystkim nie wiemy co ty chcesz tam robić.zamknęłam w izolatce,żeby ci strach język rozwiązał.pacjent bez języka jest nieprzydatny tfu ciężki do pielęgnacji.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja z natury cichy jestem, ani jęku w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęki męskie są nie wskazane ! Bo co on by miał jęczeć? Jeszcze imię pomyli:P .Awa miałaś jęczącego? Bo ja bym się zastanawiała czy zawał albo skurcze jakieś...gdyby jechał ..jęcząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepłynąłem więcej niż ty wody widziałaś a i zanurkować na jednym wdechu potrafie...płetwy zakładać nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×