Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość Jacek 81
ROGATA Tobie dobrze postawione rusztowanie jest potrzebne a nie jakiś trzepak dla dzieci...lecę daaalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadasz smaka narobisz i lecisz dalej ..uważaj bo jak o to rusztowanie jednak poproszę to możesz nie zdążyć z rozkładanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu to pohuśtaj...ale niech tylko huśtawka do przedmiotów martwych należy mmmmmm..... już mi się znów coś robi.... Rogata a ty te pajęczyny ściągasz???bo cicho jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam dziś czasu braki przez poranne zamroczenie i tak wszystko mam na wczoraj a jak czytam co tu się wyrabia to ooo..k***a .... robić się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co jak złapię?sprzęt zębami? No widzisz,że się boi....przestań,bo se pójdze,a ja już się wygodnie ułożyłam...i usta otworzyłam.PSu ten zwis męski sam się przesunie,żeby niezwis mógł zostać użyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny dzis sroda nastaw się na lizanie loda tylko twoja sperma stara i zboki hahaa k***a ozen się szkolny zgredzie i kosz przesunełes nogą tak dobrze ci było ***aku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jak językiem włada....:-D no choćbym chciała,to już tego nie zatrzymam....:-D Rogata,jestem na sali ćwiczeń.unieruchomiona.jak coś pilnego,musisz się pofatygować. ....boszzzz nie sprawdziłam,czy niebezpieczni są pozamykani....PSu tłoczysz.:-p trudno.już nie wytrzymam.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny samcu wilku bsg Gmc nex lubisz marzyc o d***e frajerze j****y jak konia walisz w kiblu to nie stękaj bo słychac twoje wypociny w amoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstałem i powiem uczciwie trochę się pogubiłem. Czy ja jestem nadal w izolatce? Czy zamknięta ze mną była spętana w kaftan kobieta? Czy mi się to tylko przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstałem i powiem uczciwie trochę się pogubiłem. Czy ja jestem nadal w izolatce? Czy zamknięta ze mną była spętana w kaftan kobieta? Czy mi się to tylko przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tood o poranku.ja nie wiem,czy tu ostrość powinieneś w widzeniu złapać :-D ...ja ci mówię,że gubię się od rana.:-D Dostałeś wieczorem coś extra.na sny.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny wilku tam u ciekawskiej d**e lulisz albo u Rogatej łachudro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tood na horyzoncie prymitywny ***ak hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz ćwiczenia w takim składzie może jutro ..Tood a myślałam że to ja zaspałam :-) Coś o zajęciach wczoraj mówiłeś że do tematu wrócę .. Leć Awa leć tylko telemarkiem ląduj :-) Nadal jestem za opcją jak już złapiesz to trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny,wpadnie i znika ..jak trudno w tym kraju o przyzwoicie zakończonego faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęcia jak zajęcia i nie były one na uczelni, choć też się uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko i córko to ile ty dziecko masz lat ..czy to nie pedofilia czasem...:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę tą niewinną buzię oczami wyobraźni i te pryszcze ..boszzz gadaj natychmiast!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spokojnie jestem pełnoletni. A zajęcia naprawdę mogą być różne na przykład z garncarstwa (widzisz to oczyma wyobraźni), gry na gitarze czy choćby lekcje tanga lub salsy. Bić po ryjach też się można na zajęciach które odbywają się wieczorami. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja00
Burdel? Bunga bunga: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×