Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość ROGATA B
Awa zapytać powinnam czy mogę ci ręce .. Do pracy ochocze zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypięta i do tego zajęta bardzo .....ależ ta podłoga brudna ..pomocy jest ktoś kto mi pomoże wycisnąć ściereczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pacz.sam dymisjonował,w sklepie mu się znudziło,wrócił i z szefowej chce salową zrobić.i czytać noe umie- JA DEGUSTACJĘ ORGANIZUJĘ. może...:-p Ro wyglądasz smakowicie.👄 wsadź ręce gdzie tylko dasz radę. PSu normalnie zamykam oczy i widzę twój krawat....:-D dobrze,że to co stoi mam zakryte.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS biurko masz :-) :-) to może wejdę na nie i pająki powymiatam ..boszzz znowu mię bierze szał meblowy te stoły krzesła twarde blaty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa ty mi tak gdzie chcę pozwalasz?Mrrr ..pikantnie i ze smakiem ......zapraszam panią na biureczko w lekkim stanie awaryjnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T robię co mogę szybciej się nie da a ty zaraz baty i to dwa wyzysk i niewolnictwo w czystej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pacz dalej.:-D jeszcze wypłaty podwaja nie po równo!!! Rogata lekka awaria to nie u mnie,a na pewno nie w tej chwili.zostałam pokonana własną bronią.;-)no nic.mgła opadnie,obłęd minie....ale to nie teraz.biegam,tzn pływam...a wy tu takie zajęcia ciekawe wymyślacie....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamontujcie mi huśtawkę erotyczną na sali do ćwiczeń,co? I tak już nie popracuję dzisiaj.:-DPodobna jest do różnych kinezyterapeutycznych podwieszeń,zgubi się jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zrobienia ale k***wsko niewygodna,ciężko ustami trafić i masz ochotę zacisnąć zęby jak już coś w nie złapiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a Mama o tym wie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To własnie koscielni ludzie taki sexs uprawiają jak prymitywny s******l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awi;)hahahaha rozpuste siejesz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz drugi pomysł fajniejszy tylko czemu sztucznego chłopa to już żywy nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzepak w roli męskiej :-) T nie wiesz do czego służy ..weź ..taki stary a nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny nie kop w kosz bo smieci i ogryzki wylecą ale masz starego k****a hahaha młodszy model chcę a to stary pryk bsg zlałes się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cipensja wyszła i już gwiazdy :-D....oho...to ja posta przetrzymałam zanim się druga wersja ukazała....no nieeee...tak całkiem tylko być od nabijania się uzależniona to nieeeee... Nie mogę nadążyć za wami..ślina mi kapie,nogi się plączą i purpurowe mam lico...jeszcze ktoś coś pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×