Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Właśnie zawsze jest tak że tam gdzie mnie nie ma to i przystojniak i i alkohol i impreza na całego .... ja chyba do zbyt mrocznej puszczy chodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam tylko ślad stopy numer 46...Bawcie się sypcie, pchajcie,popychajcie a nawet walcie sie wszyscy...Rogata pilnuj temperatury wody w basenie...Ewa pociskaj rakietą aż żyłka pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy a co to dziś tylko ślady stóp? Czy długość stopy u mężczyzny przekłada się na długość interesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata domyśl się ja zostawie Cię z tą nutką zaciekawienia...Narazie stopa staneła tutaj co innego stanie jak spojrzysz trochę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Rogata zjedz snikersa:-D ja tam zostaję alexis.:-D Jakieś organizacyjne ustalenia,czy otwieramy gabinety,sale,izolatki i rozdajemy lody gratis?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu u mnie tutaj za duży *********my tu totalną dezorientację.kierownik med odszedł,awans dostałeś wczoraj....więc jeszcze nikt nie wie,że ten gabinet pusty nie stoi....;-) biegnę więc....tylko ciiiii.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i teraz wiem,dlaczego Rogata milczy.:-( nie o gwiazdorstwo chodziło,a o trudny do określenia głód i to,co on potrafi z człowiekiem zrobić...miałam uważać na skróty.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny ***ak winny kase i ma w p*****l w realu juź cie dopadne s*******u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny s******l ma wryj az się juchą zaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSu....noż teraz już i ja będę banalnie z pracą.....cudnie po prostu....i też drelich.jacy my oszczędni jesteśmy....:-p T.;-) pisałam,że do kolejek się nie nadaję.widziałam,że nowa testerka się nie sprawdziła:-p chodź na fotel :-D może ja zrobię degustację....tyle tego....:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w co ja mam ręce teraz włożyć ..?? PS A może to się liczy długość stopy razy dwa? Awa gdzie mój strój roboczy dalej naga stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×