Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość
Prymitywny zmieniłes nicka na Tood i tak ci to nic nie da będziesz k***a gnębiony za kase moją krwawice z moją zoną szalałes jak opentany w sexsie kasa k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mimo wszystko jestem w pracy :) A z tą myszką to czuję się trochę jak nowy w klasie więc na wstępie pier...łem głupotę aby mieć to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Tood....tutaj cuda cudeńka.ludzie nawet do siebie pisują.:-p więc plamy nie dałeś.myszka kojarzy mi się z małym bezbronnym,strachliwym futrzaczkiem.z małym móżdżkiem.stąd pytanie o twoje skojarzenie.:-) T. Ty na akordeonie przyszedłeś grać? Cholera no za szybko za dużo chcesz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyłem na inną dwuznaczność tej myszki ale zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy przed naciskaniem guzików nie trzeba nastroić jak stare radełko kręcąc w lewo i w prawo pokrętłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się pytasz Tood,mnie? Linia 69 miała być dziś kontrolowana,Ro jedyna chętna niby była zapłacić za jazdę,ale gdzieś mi się przeczołgała pod fotelami...a mnie cała krew od tego chodzenia na rękach w uszy poszła ja już nie wiem co trzeba.:-( Jak nie rozumiesz napisz ,,aha,, będzie nas dwoje.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj poj***e tood prymitywny s*******u zabawa się skonczyła j****y wilku w jednej osobie jak cię k****arzu złapie na miazge ryj zdepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu Wilk ,kreska, koke i Amstaf to jedna osoba. Czego się czepiasz niewinnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wilka? Spadaj do Słodkiej albo do Nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi mi to :) placek jeden niech pisze co mu palce przyniosą, bo mózgu nie użył. I aby nie było, Ja! Tood jestem jedyny, niepowtarzalny. Gościu jakbyś czytać umiał zorientował by się, że osoby które wymienił używają zupełnie innego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robi mi to :) placek jeden niech pisze co mu palce przyniosą, bo mózgu nie użył. I aby nie było, Ja! Tood jestem jedyny, niepowtarzalny. Gościu jakbyś czytać umiał zorientował by się, że osoby które wymienił używają zupełnie innego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk bsg prymitywny panm jestem kurwa na forum 3 lata to was dogłębnie poznałem j****e szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu Wilk, kreska, koke i Amstaf to jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tood durniu czujesz się winny ze się tłumaczysz prymitywny samcu zapraszam do reala zejdz z fotela :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom wariatow Tworki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje gosciu Tworki dla prymitywnego gmc bsg wilk tood karlito panM NEX TWORKI OTWIERAJĄ DLA WAS DRZWI WITAMY WYKOLEJENCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu spadaj do Słodkiej, tam jest ten świr ;). Poza tym Ty też jesteś świr, wiec będziesz tam pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołem czubki :-) Siostra oddziałowa gdzie ? Widzę że sam doktor się pojawił miło widzieć :-) :-) To co wariaci impreza? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogata 👄 Impreza? Nieustannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogata a co to są Tworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×