Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość
nie w ciepłą część roku jest wiele innych atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur . zapiał już odpisywałem coś się sknociło na forum, w ciepłym czasie roku jest wiele lepszych pokus na spędzanie czasu niż zamroczenie alkoholowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpisało jako gość nie lubię tego forum za liczne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.fajnie jest.:-D ja tam lubię tu być.zawsze jest ciekawie.dziś nawet sobie udanego weekendu pożyczyłam. A odnośnie twojej odpowiedzi-u mnie też jest pięknie i ciepło.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fajnie i ciepło ale ja miałem ogólnie czas od maja do września (plus,minus). Staram się aktywnie spędzać ten czas. Zimą można zaszyć się gdzieś przy barze i zachlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pytasz o rzeźbę to ten na uniwerku w Stanford wyszedł spod dłuta Henry Lathrop ale pewnie pytałaś o coś mniej bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martha ubabrana???:-D Tood eh te moje skróty myślowe o czas tu ograniczony;-) pytałam gdzie tak jest,żeby anioł z nagrobka z cyckami pod drelichem....:-D A anioły z zabytkowych katakumb,czy nagrobków....mają coś w sobie.to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Tood piękny anioł ;) Awaria jak to chlania nie będzie ;( cześć MM lizania też nie będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I dwa obozy powstały rogi nogi i molestowanie w ciemnym zakątku...super molesta ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awi no gratuluję i rączki całuję ;) Pani prezes a czegóż prezesem pani została ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek z tobą ciężki mam orzech,bo i tak cię nie wyproszę. Pisz.spox.tylko po tych wyzwiskach,w stronę kogoś,kogo w ogóle się nie zna-ja pasuję z rozmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trewor....no wiesz? Gdybym na klozetową awansowała,to rozumiem pytanie....ale taki stołek,to tylko wykorzystać na wszelkie możliwości....a fantazję to ja maaaaaam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję pani prezes :D no a co do fantazji to u mnie cienko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×