Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Witajcie piękne panie...ja do Częstochowy mam za daleko aby drogi pomylić za fałszywy klimat a Firanka to jakieś imię kobiety? Nie znam pan stójkowy tym bArdziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto zaczynac trzec udami;)))) ;)))rozpali naobiecuje i ucieka;))I jak tu wierzyc plci meskiej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha....hmmmmm.....no ja bym tu jako sekundant powiedziała,że go zastrzeliłaś po odliczeniu trzech zamiast dziesięciu kroków.i to ślepakiem.:-D nie napisałaś bowiem ,,nie ze mną takie numery?":-p Mnie się taki wstęp bez wstępu podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek jak się ktoś często chowa,to znaczy,że używa.tak wiesz,realnie.:-) Dlatego nie miej za złe,że temat w wieczór i to weekendowy kuleje.ja nie czytam o erotyce z książek.:-p żeby się tu kreować na sexbomb.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa gorzej jak to nie często-chowa tylko skakanie po tematach jak małpa na gumie...ksiązki erotyczne to dobre dla kobiet zapuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleka jestem od publicznego oceniania innych,ale mam swoje zdanie,jak zauważyłeś.:-) tobie też takie stanowisko polecam. jeśli ktoś przebywa tu na okrągło musi skakać,by wyłapać rozmówców.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa ja na pokaz nic nie wystawiam i też mam swoje zdanie strzelam między oczy a nie gadam na innych na mailach a argument wszyscy mówią ty taki owaki mnie śmieszy...witaj Trew.,ja już bułeczke dziŚ wcinałem ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha to nie sala sądowa.nie konfesjonał.ani nawet aula z mównicą....żeby posty całą stronę zajmowały....no gdyby chociaż erotyki to dotyczyło:-D:-p Ale tego nie zmienisz,dlatego lajtowo skarbie bierz na klatę i posty i userów;-) Trewor🖐️ też w locie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria smutna bo prymitywnego samca bsg brak a zapewne masz c**e mokrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zrobcie sobie palcowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmigiel
Nie zwatpiłem:) zasnałem poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×