Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xMietek

Jestem samotny

Polecane posty

Gość gość
mietek co ma w rozporku sam napletek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odeeaa
Napisałam to ja, samo mnie wylogowuje! :P:P Ktoś, kto sobie jaja robi z czyjejś samotności jest głąbem bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta taktyka na biednego misia wciąż działa? w dobie takiego przepływu informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odeeaa dziś Napisałam to ja, samo mnie wylogowuje! jezyk.gifjezyk.gif Ktoś, kto sobie jaja robi z czyjejś samotności jest głąbem bez urazy" xxxx Glabem jest ktoś, kto wierzy w netowe postaci typu "Miecio" Rozejrzyj się dziewcze po Kafe, poczytaj ze zrozumieniem, to skumasz, czemu sobie ktoś robi jaja z tego "ex-księdza". Taki klimat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeeaa dziś Napisałam to ja, samo mnie wylogowuje! jezyk.gifjezyk.gif tu wszystkich gosci samo wylogowuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się powieś na pasku od spodni, żałosna jęczydupo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasow nie lubimy wiec s********j ze swoja wykrzywiona geba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja jestem samotny w związku Czterdziecho :-(. Co może być gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu - macie to na własne życzenie. Jak można być szczerym z osobą, która oczekuje od nas gry, udawania, zabaw w chowanego? I nudzi ją proza życia? Jeśli chcemy być szczere, kochające, oddane zaczynacie się dusić i uciekać.Im bardziej kobiecie zależy na facecie tym bardziej jemu NIE ZALEŻY. Im bardziej jest zdystansowana, odległa, obojętna tym bardziej ją zdobywacie. Tylko niestety - kobieta jest obojętna, kiedy jej nie zależy, albo kiedy gra. Ani z kimś niezainteresowanym, ani z aktorką nie zbuduje się związku opartego na zaufaniu i szczerości. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecie, która się otworzy, zaryzykuje szczerośc wywijacie najczęściej takie numery, że odechciewa się jej być takiej do końca życia. Jesteście samotni bo jesteście alogiczni. Uwielbiacie kombinacje cech nieistniejących w przyrodzie - święta-d****** słodki kociaczek - idealna matka, szczera aktorka. Nie ma takich kobiet. Więc jest albo szczerość i totalna aseksualność, albo nieszczerość i ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odeeaa
Glabem jest ktoś, kto wierzy w netowe postaci typu "Miecio" Rozejrzyj się dziewcze po Kafe, poczytaj ze zrozumieniem, to skumasz, czemu sobie ktoś robi jaja z tego "ex-księdza". Taki klimatsmiech.gif Dzięki za "dziewcze", w moim wieku to niecodzienne określenie :) Nie rozglądam się po Kafe, bo nie mam na to czasu. Włączyłam forum przy okazji i natknęłam się ten wątek, nie znając pana Miecia z innych wypowiedzi :) Jakoś działa na mnie słowo samotność, bo niegdyś też tak miałam. A jesli ktoś się wygłupia i pisze tu tak dla jaj, to tylko jego sprawa. Ogólnie smutne to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptrzc zdjęci ic dziwego, że jesteś sm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WIDZISZ KRETYNKO, ZE TO ZDJECIE AKTORA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
No akurat facet o urodzie tego aktora z awataru to nawet przez chwilę nie byłby samotny. Zresztą ja też jestem przystojny i mam powodzenie, tylko że czuję się samotny w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co podbijac tematy tej zaburzonej czterdziechy,ktora stworzyla kilka nickow,w tym xMietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×