Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panie kiedy pierwszy raz ogoliłyście cipke i dlaczego ;)

Polecane posty

Gość gość
ja jak miałam 14 lat to pierwszy raz zgoliłam. Po za tym jak facet robi mi minetkę,to przynajmniej kłaki mu nie wchodzą do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie golił do porodu z resztą był przy nich i do ginekologa też chodzi bo pragne by był przy mnie.Teraz goli mnie gdy odrosna a je jemu golę by podczas seksu nie wchodziły do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka17
15 miałam i tak mnie to podnieciło że pierwszy raz zrobiłam palcówke. boszhe to było niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_sam
Jakieś 17 lat. I polubiłam ten stan. Krótko potem przeszłam na wosk. Latem tylko wosk, bo długo jestem gładziutka. Ale zostawiam kępkę na wzgórku. Po prostu lubię mieć gładkie wargi. Jak się komuś nie podobają, to niech nie zagląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczyłam wtedy ,że mam wspaniałą ci..ę.I tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka17
ania_sam ,czy to bardzo bolesne jest ? czy da się wytrzymac? gdzie depilujesz a co zostawiasz ? napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_sam
Natka! Pierwszy raz jest.... Straszny!!! Co prawda nie byłam uprofesjonalistyy, tylko zjęła się mną starsza kuzynka. Do drugiego razu podeszłam, bo po dwóch dniach już nie czułam podrażnienia, a gładkość i jej poękno, które ujrzałam w lustrze (przepraszam, że się chwalę) wygrały z lękiem. Ale drugi raz już nie był tak trudny. Nastèpny w sumie już tylko szczypał. Każdy kolejny jest bardziej znośny. Polecam, bo warto. Wyobraź sobie, że 2 - 3 tygodnie masz święty spokój. A ona jest tak wrażliwa na dotyk.... No i mnie się tak podoba. Aż jestem z niej dumna. Trudno. To kobieca próżność :-) Zostawiam najczęściej trójkącik, albo czasem pasek wysoko nad nią, na wzgórku. Lubię gdy kępka nie dotyka warg. :-) A Ty Natka jak robisz? Napisz :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pisać wrzucajcie fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka17
napiszę pozniej, bo już mnie tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka17
noo ania,to nieźle mnie nastraszyłaś, ale i tak się bałam wyrywania włosków z cipki bo to przecież takie delikatne miejsce jest .Pojade dalej maszynką bo to też przyjemne jest (zawsze wtedy się onanizuję) najczęściej zgalam wszystko ..... bo lubie tak, no i jak idę na basen to wargi się lekko odznaczają a chłopaków to kręci. Czasem zostawiam paseczek ale reszta na zero bo chłopak lubi polizać ,na pasek mam taki sposób że przylepiam taśmę klejącą i zgalam wszystko co nie jest zaklejone . no ,to byłoby wszystko ,o cipce. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łyso? Na znak protestu! A depilacja częściowa wynikała z estetyki np. bikini, a potem z uwagi na zamiłowanie do seksu oralnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym stałym związku. Mój mężczyzna mnie ogolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mąż też mnie ogolił jak szlismy do ginekologa bo był tez przy baaniu to samo do porodu byl i mnie golił a ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od męża u ginekologa i przy porodzie - spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z meżem do ginekologa!!!!!!!! żenua. to musi być poniżające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywac krocze obcemu facetowi to nie żenada!!We Francji nie wolno byc sam na sam z ginekologiem jest zawsze mąż a gdy go brak to załatwia się położną.A w polsce kobiety zacofane i potem je molestują i czasami gwałca ginekolodzy wystarczy poczytac wyroki sądów.Wiem,ze średniowieczna prowincja.My w duzym mieście zawsze mamy przy sobie podczas każdego badania nawet na fotelu i wspierał porody! Chyba,że jestes zboczonym ginekologiem i wyśmiewasz po to by głupie pacjentki nie brały meża na badanie bo ci przeszkadza sie podniecać molestujac pacjentkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w duzym mieście zawsze mamy przy sobie podczas każdego badania nawet na fotelu x Co ty nie powiesz? Nawet na fotelu go masz? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,02 dlaczego skoro ma racje z ginekologiem.A jak tobie cosik nie pasuje to widocznie osobyście cię dotyczy jako ginekolog zbocz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osobyście" mnie nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbocz to ty jesteś, palancie zafiksowany na jednym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na osiemnastke chlopak mnie uprzedzil,że będzie chciał zrobic mi minetkę ja powiedziałam mu ,że zrobię mu lodzika.Wiec się też wygolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba z 20. Też ją wtedy tak polubiłam, była taka ... fajna :) potem mój "kolega" powiedział mi że mam świetną cipkę i od tego czasu ją uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×