Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o ludziach którzy niepotrafią poprawnie pisać po polsku?

Polecane posty

robią błędy typu "utkfiło w pamięci", "wogule" "nie nawidzę" zamiast "nienawidzę", "niesą" zamiast "nie są" Ja jak takie coś widze to wiem że ta osoba jest mało inteligentna, bo wystarczy czytac ksiązki zeby znać poprawną pisownie, nie trzeba sie specjalnie uczyć, takie błędy świadczą o tym że taka osoba w ogóle mało czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''niepotrafią'' - piszemy rozdzielnie - nie potrafią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyta ta, która napisała niepotrafią razem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że trzeba być analfabetą, aby nie umieć poprawnie napisać ''nie potrafią''. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''takie błędy świadczą o tym że taka osoba w ogóle mało czyta'' - interpunkcja się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam takie zdanie ale jak widzisz autorko każdemu może powinąć się noga :/ mniej najbardziej irytuje jednak mowa jak ktoś nie mówi wziąć tylko wziołść... masakra to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama popełniłaś(z tytułem włącznie) 4 błędy, że nie wypomnę niechlujstwa. Zaczynasz byle jak, z małej litery, bez kropki na końcu pierwszego zdania. Poza tym ''ja jak takie cos widzę'' - nie brzmi ładnie. Jak widzę coś takiego - tak bym napisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaszatanistka1994
wiem jak sie pisze "nie potrafią", po prostu za mało silnie nacisnęłam spacje, czy coś, i stąd ten błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu "za słabo"? :P Ja rozumiem błędy, zdarzają się, sama czasami robię, ale jak słyszę "lubiałam" albo "lubieć" to mam ochotę zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma dysortografię, to jest w stanie wypracować pewne rzeczy i pisać w miarę poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×