Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nacjonalista1995

UKRAINIEC NIE JEST MOIM BRATEM

Polecane posty

>>>poza tym sra/my na to ile za gaz płacisz<<< Wiem, że jest Ci zupełnie obojętne: ile Polak musi za gaz zapłacić :(, w końcu nie z Polski piszesz, tylko z kraju swojego sponsora :(. Mnie jednak interesuje ile ja i moi sąsiedzi płacimy za gaz i za paliwo. Nam dolarów nikt na konto nie wpłaca :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Już zostałem nazwany ruskim agentem,itd,itp ,tfu,pluję na was :).Historię znam lepiej niż wy wszyscy razem wzięci ,a ten co wychwala usa oraz pochwala dokonywanie zbrodni na narodzie Serbskim jest po prostu zwykłym lemingiem,albo pisze z z tel-avivu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
To,że na 10-15% ludzi myślących przypada 85% idiotów,to wiadomo od dawna...Nie dziwię się z jednej strony,że chazarstwo gardzi ludzkością skoro widzi,jak łatwo ludzie łapią się na lep ich kłamstw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Mam stosowne pochodzenie i brakuje jeszcze tego,żeby jakiś niepiśmienny chłop mnie obrażał,to jest dopiero ironia losu :/.Założę się,że 90% z was nawet nie wie,kim byli ustasze i co robili w 1941 w obozach śmierci oraz ilu ludzi wymordowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ani ukrainiec ani ruski nie będzie bratem. Mam nadzieję, że tam się wzajemnie zarżną. ruscy wyrządzili nam znacznie więcej krzywd na przestrzeni lat niż ukraińcy... ukraińska zbrodnia była bardzo brutalna i dlatego mnóstwo osób podchodzi do niej emocjonalnie, a zapominają chyba jak traktowali nas kacapy skoro teraz tak bardzo są za rosją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się i też polecam tą stronę.Mieszkam na Podkarpaciu i powiem wam ,że to ukraińskie bydło się strasznie panoszy i uważają ,że im się wszystko należy a Polacy jeszcze powinni być wdzięczni za to ,że "bracia-ukraińcy" w ogóle istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara K
nacjonalista masz rację Ja się z Tobą w zupełności zgadzam. Powracająć do ludobójstwa w byłej Jugosławi , rozpętali to Horwaci i podobnie jak Ustasze(Horwaccy nacjonaliści dupolizy Hitlera)założyli sobie za cel całkowita zagładę Serbów. Tak naprawdę najbardziej poszkodowani byli Serbowie i Bosniacy(do tej pory po dziś dzień są zaminowane pola i rolnicy boja sie nawet ziemie uprawiać i mnóstwo miasteczek , co chwilę ktoś ginie bo wlezie na minę) ale o tym nie raczy nikt pamietac. Horwacja natomiast ogromne zapomogi dostała po wojnie na odbudowę kraju. Czyżby dalej najwięcej do powiedzenia na świecie mieli faszyści? Na ich przykładzie myslicie ,że ukrom ponownie nie odbije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki rmst za linka ;) ja wam jeszcze polecam prace dr Lucyny Kulińśkiej , dr Leszka Żebrowskiego , Ewy Siemaszko. Poszukajcie czym było OUN UPA , co się działo w Birczy w Bieszczadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_anna
Oni mieli UPA my mieliśmy NSZ i dla mnie wszyscy nacjonaliści są siebie warci ale jak chcą to robić niech to robią między sobą. A nie później narody są obciążone piętnem nienawiści z powodu pomyleńców. Nosz ku... złość mnie nosi na głupotę ludzką i myślenie zero-jedynkowe. Mordów na Wołyniu nie dokonał cały naród ukraiński, żeby ich nienawidzić. Ale tym się właśnie karmią RN i inne jemu podobne podmioty, na plecach durnych zmanipulowanych osób chcą się wspiąć po władze dla siebie. Nie inaczej niż każda inna partia polityczna, pozdrowienia dla naiwnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwówjestpolski
moim bratem również nie jst. odkąd na majdanie wygarli miłośnicy bander.teraz stawiają pomniku katu polskich rodzin na Wołyniu dlatego kibicuje rebeliantom i ruskim by ich jak nawiecęj wybili i zabrali jak najwiecej terenu.Niech zostaną z tym swoim "bohaterem" banderą w jakimś posranym kawałku kraju i tam zgniją.Jeba... banderoukrainę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NSZ to byli tacy sami patryjoci jak AK. Na ten temat ma dużo do powiedzenia dr leszek Żebrowski ;) chciałam wkleić wam linka kafe uznało ,że to spam ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NSZ nie było nacjonalistami , tak ich nazywali sowieci z armi czerwonej , tak nazywa ich gazeta wyborcza i komunisci ale to nie prawda. Poczytajcie o Świętokrzyskiej Brygadzie NSZ to trochę podreperujecie swoją wiedzę z Historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto porównuje NSZ do AK ma ostro sprany mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wspomnę o dr Leszku Żebrowskim i jego pracy nad tematem o NSZ . NSZ bardzo dużo zrobiło dla Polski i Europy jeszcze przed wojną AK i NSZ to nie były te same formacje ale obie formacje robiły wiele dobrego dla Polski. Nie czytajcie sowieckiej propagandy rodem z PRL ,że NSZ współpracowało z nazistami. To właśnie NSZ likwidowało kluczowych nazistów, to NSZ dbało o to aby jak najwięcej Polaków przeżyło (brygady ze świętokrzyskiego i białostockiego, niuezłomni). problem był w tym ,że liczebnie było ich zbyt mało. Przestańcie życ sowiecka propaganda z lat 50-80 , dla nich każdy to był wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wspomnę o dr Leszku Żebrowskim i jego pracy nad tematem o NSZ . NSZ bardzo dużo zrobiło dla Polski i Europy jeszcze przed wojną AK i NSZ to nie były te same formacje ale obie formacje robiły wiele dobrego dla Polski. Nie czytajcie sowieckiej propagandy rodem z PRL ,że NSZ współpracowało z nazistami. To właśnie NSZ likwidowało kluczowych nazistów, to NSZ dbało o to aby jak najwięcej Polaków przeżyło (brygady ze świętokrzyskiego i białostockiego, niuezłomni). problem był w tym ,że liczebnie było ich zbyt mało. Przestańcie życ sowiecka propaganda z lat 50-80 , dla nich każdy to był wróg. X Bajki wać pan opowiadasz, bajki. Zaraz się dowiemy, że AK to zdrajcy Polski, jak i rząd londyński, BBWR, Piłsudski, Narutowicz, Rydz-Śmigły, Witos, Daszyński itd. Bo powinnością Polski jest być wasalem carskiej Rosji, w imię zjednoczenia Słowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówi ,że AK to zdarjcy Polski albo NSZ. Uczcie się historii bo wam sowieckie podręczniki mózgi wyprały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki wać pan opowiadasz, bajki. Zaraz się dowiemy, że AK to zdrajcy Polski, jak i rząd londyński, BBWR, Piłsudski, Narutowicz, Rydz-Śmigły, Witos, Daszyński itd. Bo powinnością Polski jest być wasalem carskiej Rosji, w imię zjednoczenia Słowian. Może się waćpan nauczysz czytac ze zrozumieniem a potem zabierać głos. Kończ wasć wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa odezwała się żydowska agentura , trole opłacane przez Israel. Może jeszcze powiecie ,że hitler był Polakiem a Polacy się sami na wołyniu mordowali a dzieci same nabijały na sztachety. Ukrainiec też nie jest moim bratem i przestańcie się kłucić to tylko im służy , piątej kolumnie banderowskiej , która juz działa w Polsce niestety. Poszukajcie dr Lucyny Kulińskiej historyka i naprawdę polecam wgłębić się w jej cięzką pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Widzę,że Szanowna Pani doktor prowadząca tę stronę wypowiedziała się na fanpage :).Stwierdziła ,że zgadza się zarówno z moją pierwszą opinią ,,ludzie mają wyprane mózgi przez Mass-media'' jak i drugą opinią w tym temacie ,,każdy kto nie nastaje na moją wolność jest mi bratem''.Jako,że pod statusem Sz.P prowadzającej pojawił się komentarz,że jestem rzekomo Moskalem ,to postanowiłem się wypowiedzieć. To,że nie jestem rusofobem,nie oznacza,że wybielam komunistów,którzy mordowali naród polski(głównie inteligencję,dlatego teraz mamy tak jak mamy w tym nieszczęsnym,choć pięknym kraju).Jednakże należy pamiętać,kto stanowił elity wśród rządu bolszewickiego,że bardzo duży odsetek głównych włodarzy tego potwornego tworu jakim jest ZSRR stanowili nie-Rosjanie.Należy również pamiętać o tym ,że wielu Rosyjskich patriotów również zginęło podczas okupacji Rosji oraz pozostałych republik przez czerwone,nie tylko anty-polskie,ale ogólnie rzecz biorąc,antysłowiańskie ścierwo.To tyle jeśli chodzi o aspekt historyczny mojej wypowiedzi.Teraz czas odwołać się do teraźniejszości. Miałem sposobność poznać przedstawicieli obydwu narodów,zarówno Rosjan,jak i Ukraińców. Jedna rzecz mi się rzuciła w oczy,a mianowicie całkowita odmienność charakterów.O ile Rosjanie są szczerzy,gdy Cię nie lubią,po prostu dadzą Ci w mordę,a jak czują do Ciebie sympatię,to nie masz się czego obawiać.Natomiast Ukraińcy,nawet jak nie darzą Cię sympatią,to i tak będą trzymać z Tobą,dopóki mają w tym interes,żeby w odpowiednim momencie obrócić się przeciwko Tobie.To jest moja opinia. PS Chciałbym nadmienić,że używanie argumentów ad personam(w stosunku do osoby,a nie do rzeczy ),oznacza tylko tyle,że brak adwersarzowi argumentów w dyskusji i pokazuje tylko poziom intelektualny osoby,która takową opinię wygłasza.To tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrze powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portal niezależna ma ponad 60 tys. polubień na Facebooku, ma poglądy proukraińskie ze względu na dobro Polski i się nie chwali. Wbrew pozorom to nie nacjonaliści są prawdziwymi patriotami, ponieważ działają na korzyść Rosji i Niemiec. Tylko tym państwom jest nie na rękę sojusz Polski z państwami regionu, m. in z Ukrainą. A ci, co piszą, że Majdan był banderowski i ze Ukraina jest banderowska - żal mi Was. Na majdanie 6% protestujących popierało Swobodę i Prawy Sektor, a partie te nawet nie weszły do ukraińskiego parlamentu, o czym pewnie nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgadzam z nacjonalistąto co on napisał to jest prawda o Rosjanach i Ukraińćach. Ci drudzy są naprawdę podli. pech chciał ,że Ukraińców trochę poznałam i jest dokładnie tak jak nacjonalista pisze. Ciężką pracę pani Kulińskiej trochę znam , jedna co dba o pamięć pomordowanych na kresach:( . Ukraińcy to podli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę ,że ktos jest źle doinformowany (pewnie członek V banderowskiej kolumny działającej w Polsce) Petro Poroszenko ustanowił święto narodowe... Hierojów z OUN UPA i nadał im tytuły kobatanckie. Tylko ,że jak się okazało nie 6% a ponad 45%, lepiej nie oglądaj piorących mózgi mass mediów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd te statystyki? Z RuSSia Today? Na Prawy Sektor głosowało 1,81% Ukraińców, na Swobodę 4,67%. A Poroszenko nie nadał statusu kombatantów członkom UPA. W jego oświadczeniu nie ma nawet słowa o 14 października jako święto UPA, ale o Święcie Matki Boskiej i Dniu Kozactwa Ukraińskiego. ''Tylko ,że jak się okazało nie 6% a ponad 45%, lepiej nie oglądaj piorących mózgi mass mediów '' Popracuj nad językiem polskim, bo jeszcze ktoś uzna Cię za ruskiego agenta. A jeżeli chodzi o dr Kulińską, to jej zadaniem jest chyba tylko nakręcanie antyukraińskiej propagandy. Ostatnio skrytykowała mądre słowa dr Kazimierza Wóycickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Przyznaj się skąd piszesz lepiej zwolenniku unii środkowo-europejskiej,bo podejrzewam,że nie jesteś Polakiem.Moim zdaniem Polska powinna współpracować z Rosjanami,Węgrami,Serbami(wiem,że za sobą nie przepadają,ale to jest inna bajka),z państwami,w których obywatele są szczerzy,a nie zakłamani ,o czym już zresztą pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainiec nie jest naszym bratem i nigdy nie będzie. Ale lepiej mieć na granicy Ukraińców niż Rosjan, dlatego pomagamy Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Unia z albańcami i azerbejdżanem oraz litwą i ukrainą?Ja nie chcę mieć żadnych związków z tymi krajami.Ode mnie 100% poparcia dla Ormiańskiego Karabachu i Serbskiego Kosova oraz Naszego Wilna,że o Lwowie nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolność narodom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×