Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego mam takie brzydkie sny?

Polecane posty

Ostatnio śniło mi sie, że miałam zniekształcone dziecko które urodziłam po kadzirodczym stosunku z bratem i stwierdzilam że jestem obrzydliwa skoro coś takiego urodzilam i musze być konsekwentna w obrzydliwości skoro taką role wyznaczylo mi życie, i ochrzciłam dziecko w urynie zmarłych na raka :-o Czy mój mózg jest chory? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie niedopchana jesteś, każda niedopchana chce się ru/chać z bratem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój mózg JEST chory. napisałam ci że od tego nadmiaru "metalu" któram ciągle się przechwalasz, rdza siada ci na mózg buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man on the moon
Porąbana jesteś i to fest. Może rzeczywiście od tej szatańskiej pseudomuzyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sny bywają dziwaczne i nie świadczy to o żadnej chorobie. Ale Twój nick wskazuje na to, że możesz mieć problem ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa1234
Mnie to dopiero śnią się dziwne sny... Dzisiaj np śniło mi się ,że płynęłam jakimś statkiem,który tonął ,a to było ukartowane ,że miałam być z niego wyrzucona o czym wiedziałam ,ale na niego wsiadłam, bez sensu :P wiele razy też śnią mi się nowe miejsca, w których nigdy nie byłam, np miasta ,że po nich błądze, jakieś pociągi przejeżdzające dziwnymi trasami... Najstraszniejszy sen jaki mi się śnił to ,że znalazłam się w takim starym , zniszczonym szpitalu i na górnym piętrze były dzieci chore na gruźlice, które wytapiały różańce w wosku i modliły się żeby nie umarły. Serio nie wiem dlaczego mi takie rzeczy przychodzą do głowy :D nie oglądam horrorów zbyt często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalna, to jest pewne. Jestem na tym forum od kilku dni i już zdążyłem mieć cie dość. Wszystko co do tej pory napisałaś to góra g***a i nie mogę uwierzyć, że nie widzisz jak wszyscy tu tobą gardzą. Nikt cię tu nie chcę i dziwne, że jeszcze ze wstydu nie zniknęłaś z tego forum, albo nie zmieniłaś pseudonimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D🖐️ dlatego, że rżniesz się z bratem K U R ' W O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×