Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inwalida

Wady fizyczne

Polecane posty

Gość inwalida
No nie spodobałem się jej, ogólnie przez całe spotkanie miała dystans do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wadach fizycznych jest taki problem, że to kobietom wszystko przeszkadza, nie facetom. Koleś ma krzywe zęby, odstające uszy, czy cokolwiek innego a już kobiety patrzą na niego krzywą i z pogardą. No bo wiadomo, każda by chciała mieć modela, chociaż im do modelek baaaardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej facet szuka top modelki, dziewczyny idealnej którą pochwali się przed kolegami...dziewczyny zaś są bardziej tolerancyjne...patrzą na charakter a nie na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana o nicku inwalida Powiedziłabym kiedyś trudno, warto szukać dalej, nie ma co się zrażać....Teraz wiem że życie nie jest sprawiwdliwe Jest cholernie niesprawiedliwe...Niektórzy mogą do woli przebierać w chłopakach, a innym nie jest dane nawet spotkać jednego....To strasznie dołuje...już nawet nie ma co się starać szukać ani nawet czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Dzięki za budujące słowa haha ;) Nie no , spróbować zawsze warto bo co mamy do stracenia? Nic... Po prostu trzeba pochodzić do tego realistycznie bo szanse są niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Heh.. znów nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Być może nie powinienem szukać dziewczyny przez internet i w tym tkwi problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam odstające uszy. Nasłuchałem się w życiu i ciągle się na tym skupiałem. Starzy nie chceili słuchać o operacji a w zasadzie o kosztach i komplikacjach. Dolina na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Odstające uszy to żaden problem... Albo przynajmniej problem,który łatwo przykryć zaletami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×