Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inwalida

Wady fizyczne

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieje ze Pan z nickiem inwalida sie nie obrazil...Stwierdzilam tylko fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Nie obrazil sie... To jest dosyć oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zniekształcone uszy i sporą wadę słuchu - oczywiście nikt w ogóle nie ma pojęcia o tym dopóki o tym nie powiem, nosze procesor, w niczym nie przypominam ludzi z niedosłuchem a uszy zakrywam gęstymi włosami. Faceci najpierw zobaczą że jestem kobietą i to taką nawet, nawet :P:P:P Oczywiście dopóki nie powiem o wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat wg mnie żadnemu facetowi nie powinno przeszkadzać, że ktoś ma wadę słuchu....Ja bym nie zakrywała uszu...bo po co....To żadna ujma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Oczywiście,że nie powinno przeszkadzać :). Jednak rozumiem sam fakt,że głupio się mówi o wadach (nawet tych drobnych)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. tez mam problem z moimi wadami i mam z tego powodu straszne kompleksy. po chorobie mam brzydką blizne, 30 kg niedowagi i bardzo rzadkie włosy, muszę sie golić na łyso. Nie znoszę swojego wyglądu i unikam nawet zdjęć. Jakieś komentarze zawsze bardzo mnie ranią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chamskie komentarze ranią...Nie wiem czy ludzie nie zdają sobie sprawy, że kogoś ranią czy robią to z premedytacją...Faceci są najgorsi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
No i właśnie przez to własna samoocena spada i człowiekowi ciężej jest znaleźć kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dublując wcześniejszy komentarz...i tak faceci mają łatwiej kogoś znaleźć...zwykle dziewczyny przymykają oko na wadę nowo poznanej osoby....bardziej potrafi wczuć się w sytuację danej osoby...nie ocenia..A faceci...szukają tylko miss piękności...Poznałam chłopaka na czacie, potem długie rozmowy na gg....po dłuższym czasie decyzja o spotkaniu..Wiedział jak jest...Spotkanie..,Po powrocie do domu napisałam do niego i cisza....Minelo 8 mies. i nagle sie odzywa i chce pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
" Dublując wcześniejszy komentarz...i tak faceci mają łatwiej kogoś znaleźć...zwykle dziewczyny przymykają oko na wadę nowo poznanej osoby....bardziej potrafi wczuć się w sytuację danej osoby...nie ocenia..A faceci...szukają tylko miss piękności...Poznałam chłopaka na czacie, potem długie rozmowy na gg....po dłuższym czasie decyzja o spotkaniu..Wiedział jak jest...Spotkanie..,Po powrocie do domu napisałam do niego i cisza....Minelo 8 mies. i nagle sie odzywa i chce pisac... " Czyżby ławiej? Być może łatwiej jeśli próbuje się zakręcić wokół takiej której nikt inny nie podrywa, jest obiektywnie mało atrakcyjna... Gdy dziewczyna jest atrakcyjna to ma wielu adoratorów, a wtedy facet musi walczyć o jej względy :P Faceci są wzrokowcami ale przecież kobiety również zwracają uwagę na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprowadzę sama monolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pisanie tu nie ma jednak sensu..sam piszesz, że jak szkoda Ciebie bo masz problem z ręką, a potem, że facec***atrzą na wygląd,...żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Nie piszę o sobie, tylko o większości? To co mam zaklinać rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraafka
To i ja napisze o sobie. Też mam wadę słuchu, ale nic nie noszę. Byłam na wielu randkach, naprawdę mało rozumiałam, co do mnie mówiono, więc proponowałam, żebyśmy pisali na kartkach. I tak też robiliśmy. Było to trochę dziwne, ale dawało radę. Niestety tylko przez tą jedną randkę, bo więcej nie było. I tak za każdym razem. Od jednego nawet usłyszałam, że jestem "prawie idealna". Co z tego, jak już nie było następnego razu. Wiem, że mogę się podobać z wyglądu, ale ten niedosłuch wszystko niszczy. Wielu tu z was piszę, ze to by nie przeszkadzało, jakby dziewczyna niedosłyszała. Ale prawda jest taka, że faceci uciekają, bo nad dobrą komunikacją trzeba trochę popracować, potrudzić się. Przynajmniej takie jest moje wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Czyli nie dasz rady go zrozumieć nawet jeśli mówiłby wolno i wyraźnie? Trochę przypomina to moją sytuacje z kuflem piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Zapraszam do dalszej dyskusji , podzielcie się jak Wy mówicie o swoich wadach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zobaczyć minę faceta jak mówię do niego...patrz na mnie i mów wolno...jeszcze pomyśli że niewyraźnie mówi...naprawde ktoś podpowiedział tej dziewczynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie autorka powinna się przemóc i nosić aparat słuchowy...sama sobie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po Twoim nicku pytasz o jakieś wady fizyczne - niestety ich nie da się ukryć ale najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ;) To prawda 😘 Osoba która Cię kocha patrzy na Ciebie inaczej ( być może przez przysłowiowe różowe okulary ;) ) i dla nie jesteś piękna To prawda 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 21:49 dorośnij...ile masz lat, że w takie bajki wierzysz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Dokładnie jak wyżej- życie to nie bajka i nie ma sensu zaklinać rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kto da gwarancje ze ktos taki sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Jak sam nie będziesz szukał to gwarantuję,że taka osoba sama z nieba nie spadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo987
Po pewnym czasie czlowiek i tak daje sobie spokoj i czeka co los przyniesie...bo ile mozna teafiac na beznadziejne osoby, ktore tylko rania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie szukacie kogos? Po jakim czasie sie decydujecie na spotkanie? Kiedy mowicie o waszuch wadach drugirj osobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwalida
Kolejne odrzucenie dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×