Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks podczas okresu

Polecane posty

Gość gość

Współżyjecie podczas okresu? Nie przeszkadza wam krew czy wręcz odwrotnie - odrzuca? Mój facet nie chce się wtedy kochać, a ja mam największą ochotę właśnie w okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,ze masz wtedy ochote to nic dziwnego,tez tak mam tylko,ze jeszcze sie nie kochalismy.Tylko dla mnie tez to nie bylo by fajne czy przyjemne,nawet nie dotyka mnie tak chociaz kiedy raczka tam wedruje to juz czuje ze jestem na maxa podniecona..ale trudno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja bardzo lubie kochac się podczas okresu jest to podniecające nie przeszkadza mi krew mogę nawet wtedy robic minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, tylko dużo prania i czyszczenia potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu tylko sterylność dobrze wymyć członka przed każdym seksem i to samo cipkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zandalee-70@tlen.pl Ja też kiedyś uważałam że seks w trakcie okresu to nic przyjemnego ale teraz jestem innego zdania. A jeśli chodzi o czystość i higienę ,to można to robić pod natryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas seks podczas okesu to żaden problem. albo prezerwatywa, albo tampony beppy - w nich można uprawiać seks, nie wyglądają jak zwykłe tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam facetowi ktorego niedawno poznalam ze mam okres i musimy zaczekac on mi powiedzial ze mu to nie przeszkadza bardzo lekko wszedl we mnie pomimo ze mial duzego, W sumie to super bylo tyklo po tym poszlismy do wanny bo we krwi czlonka mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zawsze w tedy jestem mega napalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się kochamy, mu to nie przeszkadza. wczesniejszemu partnerowi tez nie przeszkadzalo. zasadniczo nie zrobiłabym tego przy przygodnym seksie albo w romansie. ale ze stalym partnerem spoko. no i moze nie w pierwszy czy w drugi dzien kiedy krwawienie jest najbardziej obfite, ale to po prostu z przyczyn technicznych niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest paskudne, jakby nie mozna było wytrzymać kilka dni... wielkie ****awice sie znalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Róża

Ja osobiście nie uprawiam sexsu gdy mam okres bo źle bym się z tym czula i niekomfortowo.I też mam duza ochote wtedy ale wole zaczekac do konca okresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Czerwona Róża napisał:

Ja osobiście nie uprawiam sexsu gdy mam okres bo źle bym się z tym czula i niekomfortowo.I też mam duza ochote wtedy ale wole zaczekac do konca okresu 

 No właśnie, za to po: heja ile fabryka dała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×