Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ann

problem z orgazmem. jak sobie z tym poradzić?

Polecane posty

Gość gość69
Mam taki sam problem z obecną partnerką :/ za cholerę nie może dostać orgazmu. Z poprzednią nie miałem problemów. Potrafiła dojść po 10 minutach, a orgazm miała tak silne że az sie spuszczala i malo co nie mdlała. Obecna partnerka nie moze w ogole go osiągnąć. Jest jest dobrze, krzyczy, stęka ale nie dochodzi. Uwielbia się ze mna kochać ale coraz częściej martwi ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ann
Smutne to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ann
Tez mnie to martwi i dalej nie wiem co robić... czasem myślę że może jest ze mną coś nie tak. Ale wiem ze jestem w stanie osiągnąć orgazm tylko robiąc to sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz, dlaczego nie możesz dokładnie mu pokazać, i zeby zrobił Ci identycznie palcami? Przeciez może wykonywać dokłądnie te same ruchy, to tylko pocieranie łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu wstydzę się ze robie sobie sama dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak masz dojść, skoro mu nie mówisz co lubisz? Poza tym jego to podnieci, gdy powiesz że się masturbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech on ci wklada a ty reka sie doprowadzaj... ja tak robie od lat, orgazm mimo ze sama go wywoluje to jest super lepszy niz bez jego penisa w srodku... i jak sie skupie to przechodzi z lechtaczki w pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja była też tak robiła teraz już wiem dlaczego zdradzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ann
A jak myślicie łatwiej będzie mi dojść kiedy zrobię sobie dobrze przed sexem z moim czy kiedy zrobię sobie dłuższą przerwę od masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ann
Czy ktoś mi odpowie na moje ostatnie pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuję dłuższą przerwę. Chodzi o to abyś była mocno spragniona. Ja po takim celibacie każdy bodziec odczuwam podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ann
Dziękuję za odpowiedź ;) ale musze przyznać ze mam coś takiego im więcej się masturbuje tym bardziej się nakręcam i bardziej mi się chce no ale tak, orgazmu brak :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×