Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jordgubbe

imię dla córeczki

Polecane posty

Gość MamaCóreczki
Ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię ładne, ale zdrobnienie bardzo kiepskie - Laurka ;( I moze być trudne do wymówienia dla malucha. Ja rozważam dla córki: Melania, Mariannna, Ada, Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Laur i nie podoba mi sie to imie, ale to subiektywne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi osobiście też nie podoba się imię Laura. znam kilka kobiet i tym imieniu i żadna z nich nie jest sympatyczna. wredne. tak jak Weroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laury są wredne i grube. Poza tym, jak zdrabniać to imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Lucynka albo Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma na imię Basia. bardzo się cieszę, że jest mało dziewczynek o tym imieniu. mała ma rok i jeszcze nie spotkała imienniczki. Nie piszę tu o Barbarach w starszym wieku, bo tych jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja księżniczka to Aleksandra. Bardzo mi się podobało i nadal podoba - niunia ma 7 lat. Ma bardzo dużo zdrobnień. LAURA-mi się nie podoba,ale w końcu to Twoja córcia ma mieć takie imię.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 10 lat i tez jest Aleksandra. Imie nadal mi sie podoba i nigdy nie zalowalam ze tak ma na imie. Teraz znow spodziewam sie coreczki i mam problem z imieniem. Podoba mi sie Wiktoria ale odpada bo tych jest sporo i Amanda ale to mezowi nie odpowiada. Laura moim zdaniem ladne imie jak gdzies slysze (pracuje w przedszkolu) to mi sie podoba. Ale ja bym nie dala....jednakze ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - Imię Amanda mojemu facetowi również nie odpowiada , aczkolwiek mi się podoba.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Zuzanne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nie przekombinować z imieniem. Najładniejsze są proste np. Aleksandra, Alicja. Dziecko bardzo szybko będzie umiało się przedstawić. A Laura? Kiedy ona wypowie to imię. Bardzo nie podoba mi się, gdy rodzice nazywają swoje dzieci oryginalnie, myślę, że później dziecku jest wstyd w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, również bardzo mi się podoba ;-) jeśli będę miała drugą córeczkę- na pewno będzie miała na imię Zuzka, już teraz miałam dylemat nad tymi dwoma imionami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Amelię i Polę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze imiona to Aleksandra i barbarA. 2 miejsce dla poli, lidii, łucji, 3 dla laury i hanii oraz asi. Reszta imion to chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne, terz już nikogo nie dziwi bo się zrobiło dość popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybierałam pomiędzy Laura Liliana Luiza Maja Mężowi podobała się Laura, mi Luiza :) nie mogliśmy się dogadać i mamy Lilianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza - piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći4689
Ludzie litości! Tylko nie Amelki czy Olki. Jest tak wiele pięknych imion. Ja rozwazalam Łucje, Luize, Kaje, Michaline, ale jednak stanelo na Kalinie. Laura nawet Ladne lecz ladniejsze Klara. Tak nazywa się corka siostry. Sliczna i mądra dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie dala na imie Laura-ze wzgledu na trudna wymowe dla dziecka, i brak zdrobnien. Podoba mi sie Iga, ale robi sie zbyt modne, ostatnio widzialam mala Anie-takie niby proste i popularne imie, a wsrod malych dziewczynek rzadkie, a ma duzo roznych form. Ale gdybym miala corke bylaby to Gabrysia albo Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anastazje i Elize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura ladnie.Ja mam Klare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się osobiście nie podoba to imię, ale nie każdemu musi się podobać imię,które ja wybrałam dla mojej córeczki. Niedługo rodzę i będzie Aleksandra :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra to teraz bardzo popularne imie moje trzy kol.tak corki nazwaly i w kolo slyszy sie same Ole ,jakos nie chcialabym by moja corka nosila tak popularne imie.Laura jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wybieram imiona dla mojego dziecka ktore pojawi sie niedługo. Wahamy sie z mężem miedzy Lilianna i Pola a dla chłopca Oliwier albo Aleksander. Mieszkamy w Uk i szukamy imion neutralnych w obu krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamara albo anita no moze jeszcze Jagoda albo Karina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×