Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bolka76

Związek na odległość a ubezpieczenie

Polecane posty

Witam, Niedawno, przed sezonem skuszona dobrymi ofertami wybrałam się na wakacje do Egiptu, dokładnie Sharm el Sheikh. Zaskoczona zostałam gościnnością w hotelu jak i praktyczni na każdym kroku. Na długą metę namawiający Cię do wszystkiego handlarze są irytujący ale można się przyzwyczaić. Tym bardziej że Egipt ma do zaoferowania cudowne morze, plaże i fajną atmosferę w hotelu - animatorów. Z tym wiąże się mój post. Poznałam tam animatora Polaka i chcemy utrzymywać tę znajomość, dlatego też planuje regularne dość częste wizyty w Egipcie. A że to kraj trochę niebezpieczny, inna kultura etc czy ktoś mógłby mi polecić dobre ubezpieczenie które obejmie każdą z moich podróży bez potrzeby zawierania umowy przy każdym wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulunia24
Wiesz z tym Egiptem to bym uważał, w Polsce jest tylu fajnych chłopaków a ty szukasz kogoś gdzieś za granica:) Pamiętaj że tam jest inna kultura, a co jak twój nowo poznany przyjaciel będzie chciał Cię sprzedać za dwa wielbłądy??? Wtedy sobie pomyślisz po co mi to było ale będzie już za późno. .. Potem mogą Cię wysłać gdzieś do haremu jako 23 żonę... Ja bym nigdy się nie zdecydowała na coś takiego. Co do ubezpieczenia, nie wiem czy ktoś ubezpiecza od dziwnych zauroczeń ale jest taka strona wakacyjna polisa.pl i tam możesz wybrać sobie jakieś ubezpieczenie, ja korzystałam np. z Gothera swego czasu ale to podczas wyjazdu do Hiszpan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier... przecież laska napisała, że poznała animatora Polaka, a nie araba. Jak już to sprzedałby ją za skrzynkę wódki xD nie no żartuję, Autorko, musisz iść do jakiegoś ubezpieczyciela i zapytać. Ja się ubezpieczałam a Axie jak wyjeżdżałam, ale to było do Europy i wyjazdy jednorazowe turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulunia24
Ok, to nie doczytałam, ale i tak nawet jeżeli to polak to już pewnie przesiąknięty tamtą kulturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nieuważnie przeczytałaś mojego posta, to jest Polak! ;) Wiem, słyszałam różne historie na temat związków z Arabami, i wiem jak to sie może skonczyć... Co do ubezpieczenia, chciałam mieć wszystko kompeksowo a nie latać do każdego ubezpieczyciela osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak osobno? Idziesz do jednego - niech będzie ta Axa czy jeszcze inna Hestia - mówisz co potrzebujesz, pytasz czy da radę i jak da radę to drukują umowę, podpisujesz ją i koniec, następny raz za rok. Nie musisz iść do żadnego innego ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, tyle że jak wiadomo te ubezpieczenia będą się różnić od siebie, więc żeby wybrać najkorzystniejsze musiałabym sprawdzić oferty większości ubezpieczycieli a to masa czasu.... Nie wiesz może gdzie sprawdzić i porównać wszystkie możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w porównywarce ubezpieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.facebook.com/#!/pages/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-na-odleg%C5%82o%C5%9B%C4%87-pobudza-nasz%C4%85-wyobra%C5%BAnie/743340812391865?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolka760
Hej, wrócila z wyjazdu, ale było fantastycznie! Tu zimno a tam jaka pogoda:) niestety zapomnilam hasła więć anonimowo napisze wam co wybrałam.Przed wyjazdem nie zdążyłam wam napisać (emocje i inne takie), ale zgodnie z radą gościa przeszukałam różne porównywarki i skorzystałam finalnie z wakacyjnapolisa.pl, miła obsługa i dobra porównywarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki był koszt tego na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też korzystałem z wakacyjnej polisy, najlepsze jest to, że przypomniałem sobie o braku ubezpieczenia na dzień przed wyjazdem. Dobrze, że mogłem zamówić polisę online. nr dostałem w mailiu i już byłem na wakacjach bezpieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatne narzedzie ta wakacyjna polisa, ja z narzeczonym często wyjeżdżamy za granicę i szukać ubezpieczenia po wszystkich towarzystwach za każdym razem byłoby bardzo uciążliwe. A tak za każdym razem cała "operacja" przebiega sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaf Avidian
Ja też korzystałem z wakacyjne polisy, szybko można ogarnąć takie ubezpieczonko na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ceny? różnią się od tych które można uzyskać bezpośrednio od ubezpieczyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×