Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ignorancja pary młodej...

Polecane posty

Gość gość

czy pogniewalibyście się gdyby gość który bawił sie na waszym weselu nie zjawił się na poprawinach? z reguły mniej osób wybiera się na poprawiny, nie wiedziałam że to może być taki problem... może od początku: w lipcu był ślub moich znajomych, nie jakiś bliskich przyjaciół, po prostu znajomych, poszłam, bawiłam się, było fajnie, ale na poprawiny się nie stawiłam, chciałam odpocząc tym bardziej, że na weselu naprawdę dałam czadu i wysiadły mi nogi :) oczywiście młodzi na poprawiny zapraszali, podziękowałam, nie powiedziałam ani tak ani nie, teraz kilka tygodni po ślubie spotkałam ich w sklepie, wiedziałam że wrócili z podróży poślubnej, myślałam że pogadamy o weselu albo jaką mieli pogodę na wyjeździe, że będzie miło, natomiast oni mnie totalnie zignorowali, rozumiem, mogli się spieszyć, nie mieć humoru, ale przywitać się chyba można? i tak myślę, że chyba się pogniewali moją nieobecnością na poprawinach, chociaż wesele było duże i wątpię żeby brak mojej osoby był istotny, tym bardziej że oni na weselu średnio interesowali sie goścmi, naprawdę średnio, ona jeszcze z raz zapytała w ubikacji przy przypadkowym spotkaniu jak się bawię, ale on nic, taki trochę chamek z niego, lepiej się dogaduję z nią niż z nim, do tego jej zachowanie na fejsie, do tej pory komentowała moje fotki, lajkowała a od czasu wesela nic, często jest na fejsie, ja coś wrzucam i cisza, naprawdę to daje do myślenia, wstrzymam sie trochę z rozmową z nią przy najbliższej okazji, ale jak myślicie, mogło chodzić o te nieszczęsne poprawiny? a może za mało dałam w koperte? na weselu byłam sama, dałam 3 stówki, do tego jeszcze markowe wino, bo nie chcieli kwiatów, a nasze miasto jest raczej małe, więc myślę że nie dałam skromnie, no ale może jednak, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syletita
Dla mnie nie byłoby normalne obrazić się za niestawienie się na poprawinach, bo przecież nie każdy ma zdrowie, żeby na drugi dzień siedzieć pionowo ;) Nie możesz jej po prostu zapytać o to czy jest zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytam oczywiście, przy najbliższej spokojniejszej okazji :) teraz myślę jednak że chyba czymś musiałam ich urazić, może faktycznie koperta była za cienka... niektore pary młode bardzo chcą żeby wesele sie zwrocilo, albo nawet cos zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, na ogól trzeba podac liczbe osób na poprawinach i za kazda sie placi , wtedy mozna sie wkurzyć. Chyba,ze powiedzila ci o poprawinach w ostatniej chwili, na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może przesadzasz? Pewnie koleżanka po ślubie zajmuje się remontem lub innymi "rodzinnymi" sprawami i nie ma czasu siedzieć na facebooku. A nie pogadała z Tobą, bo nie miała czasu. Oczywiście może się okazać, że obraziła się o te poprawiny, bo zapłaciła "za talerzyk" na dwa dni, ale nie przejmowałabym się tym, bo tacy znajomi nie są mi do szczęścia potrzebni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma z tym wspólnego ignorancja? ignorancja «nieznajomość czegoś lub brak wiedzy z jakiejś dziedziny»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizując wesele płacisz za pierwszy dzień i za drugi dzień. Jeśli ktoś nie powie że nie dotrze na poprawiny to okazuje się że niepotrzebnie para młoda wykupiła jedzenie. Niech nie przyjdzie 20 osób to np ok 2 tys młodzi są stratni a goście z tego nie skorzystali. Lepiej od razu poinformować że się będzie tylko w pierwszy dzień a na drugi już nie. Byłam kiedyś świadkiem takiej sytuacji jak młoda para opłacała nocleg bo niektórzy goście życzyli sobie tego po czym jednak goście nie nocowali tylko pojechali do domu a młodzi niestety musieli za to zapłacić. O pewnych rzeczach nie myśli się dopóki samemu nie organizuje się wesela i nie ma pojęcia o kosztach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dalas w ich mniemaniu za maly prezent albo wcale nie dalas:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×