Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marylin Monroee

chciałabym przestać płakać

Polecane posty

Gość gość
Mam 27 lat gdybys chciala wiedziec, ona ma 19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylin jesteś totalna idiotka i egoistka. Jak możesz chcieć sie zabić skoro masz dziecko? Czemu chcesz je tak skrzywdzic? Pomyśl o córce.. ona jest tu najwazniejsza. Masz dla kogoś zyc. Dla niej. Reszta się nie przejmuj. Ale przez to również ona może dostać depresji i się zalamac. Wiem ze to trudne ale postaraj się żyć dla niej.. ona potrzebuje matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś iść na studia? Po żadnym pozorem nie rezygnuj!!! Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazała bym Ci jej zdjecie jak lezala pod respiratorem z poprzipinanymi jakimis kablami i chcieli ja wylaczyc na organy. Moze przemowi to do twojego rozumu. :( az lzy mi same plyna do oczu :( Ile masz lat autorko? Kto to jest ten dominik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tego nie wiedziałam ale to jest kolejny powód zeby żyć, córka napewno Cie nie nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze iść bo pracuje w urzedzie od rana, ale trzymam za ciebie kciuki autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik był moim przyjacielem dopóki żetony nie stały się wazniejsze... mam jeszczę syna zadziwię cię ale dzieci mnie nienawidzą mam jeszczę Gandzie ona mnie kocha bo daję jej cieplutkie mleczko i mięsko ... właśnie się przekręciłam , odwróciłam się do niej plecami to przeszła na strone mojego brzucha popatrzyła mi w oczy i wtuliła się w brzuch ale nie śpi..patrzy na moje stukające palce w klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×