Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MyLittleFriends

CZAS SCHUDNĄĆ 30 KG W ROK ZAPRASZAM

Polecane posty

Ej laseczki pisać jak tam dieta. tak, wiem... dziś sobota, jeden z ostatnich weekendów lata i pewnie chipsy, ciasta, kiełbaski i cuksy kuszą ;) i pewnie nawet wiele z nich wylądują w brzuszkach , ale z umiarem. ja dziś sto procent prawidłowego żywienia plus, jak nigdy, dużo ruchu, co odbija się na moim dobrym samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie 20 ale 10 chcę zgubić. Od środy jestem na kopenhaskiej. W sobotę było - 3. Teraz nie wiem, zważę się w środę. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentosska
czesc! nie mialam czasu usiasc przed kompem przez wekend bo caly spedzilismy poza domem. moj syn nie dawal mi chwili odpoczynku. nic nie cwiczylam ale ruchu bylo sporo:) jeden grzech - poszlismy na lody. ale to juz ostatni weekend otwartej lodziarni. na orbitrek nie wchodze bo boje sie ze zajade go, tak jak kiedys stepper:/ jak maz wrocil to juz nie bylo co naprawiac bo sruby sie wyrobily :/ cale szczescie w ten weekend wraca i mi go rozkreci. rano wazenie i wielkie rozczarowanie: 77kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, ja też chcę :-) jakie diety stosujecie? Jakie ćwiczenia na start stosujecie? Ja 160 i 103 kg!!!Do sierpnia muszę schudnąć minimum 20 kilo, także myślę że z głową i się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza na świecie dieta - brak diety, tzn. dieta kojarzy się z odchudzaniem określony czas, a chodzi o to, żeby na stałe zmienić nawyki żywieniowe. podobno najlepiej obciąć sobie na początek ilość spożywanych kalorii o ok. 20 % do tego pół godz. ćwiczeń przeróżnych, jakie kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7912
Cześć cukierkowa oponka, dołączam do Ciebie. mam181cm wzrostu i 78kg wagi. Myślę żeby ruszyć na siłownię tylko mój zapał jest bardzo słomiany, pewnie pójdę raz czy dwa razy i po wszystkim. Ale spróbuję może coś się uda osiągnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple887
Dieta często się myli z wyrzeczeniami, a fakt jest taki, że jak dieta, to powinna być to własnie zmiana nawyków, jak napisał to ktoś wyżej. Widziałam fajne diety na http://metasport.pl/ i to wcale nie takie drastyczna, a z treningami mogą zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żyję, jestem :-) niestety mam od 14 do 22 zmianę i tylko wieczorki i noce są moje. Daję radę bez podjadania, wody sporo piję, warzyw dużo jem, kolacje same białko :-) może przemiana materii ciut ruszy. W pracy mam duuużo ruchu więc liczę na minimum spadku wagi, a to już dobry początek. Aplle ja niestety na trening nie mam czasu, ale pracuje w markecie na stoisku z pieczywem, więc biegam tylko :-) jak tylko wpadnę w dobry rytm to wracam do cardio 15 min z Mel B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×