Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aggasiu

Odszedł, nie chce wrócić, liczy na seks już po dwóch tygodniach...

Polecane posty

Gość Aggasiu

Witam, po krótce byście się 'wczuli': :-) byliśmy prawie 3 lata razem, super było w każdej sferze do momentu gdy poszedł do pracy do kolegi, 'tyrka' za marne grosze, ciężka praca w dziwnych godzinach 'kiedy trzeba'-wiadomo nie odmówi przyjacielowi i zaczęły się wojny...chciałam dla Nas lepiej, dla Niego... Zrobił się gburowaty, z dnia na dzień odszedł, ale od czasu do czasu kontaktowaliśmy się-rozstanie bez kwasu. Szybko znalazł nową 'skórę', jednak znajomym wspólnym żalił się, że najchętniej zostałby sam, 'jest jak jest', 'może będę żałował i tęsknił ale nic na to teraz nie poradzę'...i co...podczas jednego ze spotkań na mieście wyszło z naszej wspólnej inicjatywy, umówiliśmy się na sex! Stanowczo twierdzi, że nie widzi Nas razem na chwilę obecną, mówi, że jest zazdrosny, nie chce bym miała kogoś innego, macał mnie po nogach (siedziałam u niego w aucie), mówił jak z***biście wyglądam i że nie może się doczekać spotkania, ciągle o mnie myśli... Rozstaliśmy się niecałe 3 tygodnie temu! Nie chce próbować wrócić! Ale seks tak! Mimo, że ma 'nową'. O co mu chodzi?! Czemu tak?! Ciągle go kocham, więc boję się takiej relacji f**k-friend, jednak ja nie mam nikogo i kusi mnie, ostro mnie nakręca ta sytuacja... Boję się relacji "po''... Miał ktoś podobnie? Mile widziane komentarze na każde zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćikum
Może żaluje że odszedł i brakuje mu Ciebie ale nie rzuci Ci się na szyję no bo jakby wyglądał, jak chlop bez jaj? ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONAliSka
widać z tamtą drugą ie jest mu tak dobrze jak było z tobą. Tak myślę. No bo skoro teoretycznie ma nowe, "świeże mięsko" w założeniu, że jest to uczciwy facet-nie szukał by drugiej d**y! Proste! Jest mu nie najlepiej ale jest w takiej fazie że tchórzy i nie wie jak tamtej na początku już powiedzieć NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce roochać na dwa fronty. Pogoń dziada bo wciągniesz się i zostaniesz takim zbiornikiem na spermę. Ogarnij się dziewczyno i zacznij żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła na to... why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha ale pociupciac by chcial a,ze wie,iz Ty kochasz to to wykorzysta. Ty bedziesz myslala,ze moze wroci,nawet bedziesz sie starala a on w tym czasie bedzie mial Cie za szmate:-D A jesli nie bo wcale nie musi tak myslec to bedzie mial za free bez staran ani zobowiazan. Mrr Lubie takie laski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×