Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanki miast i wsi czy to prawda ze tam nie mozna kupic antykoncepcji

Polecane posty

Gość gość
W malych miasteczkach to strach jest mieszkac :O Byle jacy lekarze, byle jakie szpitale (jak jest w ogole) byle jacy nauczyciele. Wiadomo, ze ci najlepsi zawsze zalapia sie w duzych, preznych osrodkach. Male miasta to smierc za zycia :O Brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam na wsi i jest tak : nie ma apteki faktycznie wiec radze sobie : owulacje ustalam na podstawie piania koguta sasiadów jak mam miec owulacje to 3 dni przed pieje po 5 razy dziennie , jak mam mie @ to pieje 4 ja sobie to obliczyłam wyryłam na kamieniu w chlewiku i sobie sprawdzam co miesiac :P acha nie uprawiam seksu jak słonce jest na kewo od wschodu bo wtedy mozna zajsc :P głupie pytanie głupia odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast jadę sobie raz na dwa tygodnie do miasta i oglądam neony aptek, bo inaczej człowiek by nie wiedział jak apteka wygląda. A tak, hop - i już wiem. "Apteka" jest napisane. A potem wracam do siebie na wieś i znów czekam te 2 tygodnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od kogutów
a jak tak sie napatrzysz juz to pewnie tez nie zachodzisz bo te neony tak działaja ja tak nie robie sasiadka tak robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wies to dno -baby rodza jak kombinaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1029
szkoda autorko, że twoja pokur/wiona stara nie zastosowała antykoncepcji jak ją jej ojciec grzmocił w gnojowniku za oborą i wysrała ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogla zastosowac anty botzw.autorytety i grupa trzymajaca wladze jej zakazywaly:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsi to kobiety sa kompletnym dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty im dowodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wiesniaczki rodzenie co rok lub 2 to jest tak oczywiste jak oddychanie - baby ze wsi to ohydne spasione cuchnace tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
Nie widzicie, że jej facet przygr***ał sobie dziołchę ze wsi. Pewnie ładną, zdrową która dała mu dziecko albo dzieci i zostawił sraczkę bezpłodną staraczkę?! dlatego tak pisze o rodzeniu dzieci i o kobietach ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wies jest kompletnym dnem -a wiesniacy wygladaja potwornie staro i sa spasieni jak swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łehehehe wydało się zaropialcu :D dawno cię rzucił? nie dziwię się takiego zgnuśniałego je/bca też bym nie chciała. Nażarłaś się hormonów, roztyłaś jak świnia, śluzik był, serduszkowanie też, a kreseczek na teściku brak ojojojojoooooj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale musi cię ta zdrada i dziecko z wieśniaczką boleć autorko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej munż olał autorytety i porzucił swą zaślubioną kurkę i ona może tylko ze swą przyjaciółką kafeterią pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko posprzątałaś już chlewiki? bo stary wróci i cię w gnojówie utopi! więc do wideł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiejskie baby sa ohydne - na wsi to buty wklada sie tylko w niedziele 40 letnia wiesniaczka wielorodka wyglada na 60 lat a jej sadlo wszystko zasłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prawie kazdej wiejskiej rodzinie stado dzieci ma jedna pare butow na wszystkich i ubieraja je na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź skończ, bo nudna jesteś to co piszesz niczego nie wnosi i nikogo jak widzisz nie prowokuje, nawet dobrej prowokacji nie umiesz zrobić, a twoje tematy zdychają. Wieś to wieś tamto, a ch..j mnie to obchodzi co masz do powiedzenia w ogóle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zadna prowokacja tylko czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widziałam bosych dzieci na wsi, gnojki w pięknych najeczkach i pumkach latały na które mnie panią z warszawki nie stać :o i miętoliły smartfoniki, a ja starego szajsunga mam tego wiecie pokrytego gumą coby się nie zniszczył z malutkim ekranikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiejskie dzieci mdleja w szkołach bo sa tak wygłodzon e-trudno wyzywic stado dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w du/pie ci mdleją twoje od smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widza spasiona matke wielorodke rodzca jak krolik i bezzebna przed 40 tką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wies jest kompletnym dnem -wszedzie smrod i robactwo-wszy pchły pluskwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mam zamiar wziąć udział w programie „Mieszkanie dla Młodych”. Wydaje się całkiem ciekawą opcją dla ludzi szukających mieszkania. Sprawdź MdM mieszkaniedlamlodych.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniacy zyja w jednej izbie w stado osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naukowcy twierdzą ze ogromna wiekszosc dzieciobojczyn to wielorodki ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowi wiesniacy maja rozmiar xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalo gdzies ze 99 % mieszkancow wsi nie uzywa mydla szamponu dezodorantu pasty i szczoteczki do zebow wiec antykoncepcja to dla nich kosmos i dlatego rozmnazaja sie jak w sredniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×