Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zecia

urzadzamy mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
Warto wybrać tego dekoratora/architekta wnetrz, który wspolpracuje z deweloperem. Zna budynek od podszewki, pracował już przy wielu wnętrzach i na pewno dobierze takie rozwiązania, które spełnią nasze oczekiwania :) U nas działała firma decoroom, która wspólpracuje z deweloperem od Nowego Miasta Pruszków w Pruszkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przypadły mi do gustu meble prowansalskie. Uwielbiam meble stylizowane. Salon mam urządzony serią Belluno z Meble Zych polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może meble skandynawskie ? Na Meble Zych są świetne meble w stylu prowansalskim . Meble z litego drewna do salonu i sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figasu
Salon może wyglądać bardzo nowocześnie i może być jednocześnie bardzo praktyczny gdy mamy takie meblościanki https://www.furnival.pl/mebloscianki,10,kategoria ja jestem nimi oczarowana i powiem Wam, że wcale się na nie nie czeka, są dostępne od razu przy zamówieniu. Teraz meblościanki wyglądają jak meble modułowe i jest to dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam firmy współpracujące z deweloperami! Oczywiście najpierw trzeba zasięgnąć o nich opinii, najlepiej wśród kogoś, kto z ich usług korzystał. z mężem decydujemy się na mieszkanie w Nowym Mieście Pruszków, w drugim etapie i na pewno weźmiemy firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzać mieszkanie to bardzo poważna sprawa, trzeba się zastanowić dokładnie co i jak ułożyć itd. Na szczęście ja ostatnio znalazłam bardzo fajne meble, https://milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-urban-grey, te meble są w stylu prowansalskim i pięknie będą wyglądać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też ich wzięliśmy: http://f.kafeteria.pl/temat/f7/inspiracje-aranzacja-wnetrz-p_5570040/11 :) Podobają mi się surowe barwy z intensywnymi akcentami, tak jak na prezentacji. Co myślicie o tym, aby niebieski zastąpić ciemną zielenią? Wiem, że w tym roku Pantone stawia właśnie na "green" i wszystko co z roślinnością związane. Super inspiracje można znaleźć na insta, potem podesłać dekoratorowi i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chodzę do ikei w tym celu zeby poszukać inspiracji. jak nie masz kasy na zakupy w ikei to mozesz wykorzystać ich pomysły, a meble i dodatki kupić gdzieś indziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jasne wnętrza. Dlatego kupuję różne designerskie lampy, które pasują do siebie a jednak każda ma swój charakter. Wolę to niż milion kocyków, poduszek, kwiatków. W razie co mogę polecić mlamp, bo tam zamawiałam wszystko. Preferuje użyteczne "dodatki" i jestem zadowolona z efektu końcowego jakie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie białe meble w mieszkaniach i przestronne pokoje, jedno z drugim się świetnie komponuje, oglądane przeze ostatnio mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer zrobiło na mnie najlepsze do tej pory wrażenie, piękna okolica, mieszkania z widokiem na las, dużo przestrzeni i do tego duże tarasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka1196
polecam oświetlenie z tej stronki http://lampunie.pl/ bo oświetlenie też może być częścią dekoracyjną mieszkania. Polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Uważam, że aranżując wnętrze dużą uwagę zwrócić się powinno na dekorację wnętrz. Najrozsądniej jest zdecydować się na wykorzystanie w tym celu fototapet lub plakatów dostępnych w ofercie sklepu internetowego https://www.decormint.com/pl/ :-). Sama jestem zwolenniczką fototapet - mam przy ich pomocy wykończoną sypialnię i prezentuje się fenomenalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o miłych dodatkach, które naprawdę potrafią zmienić wystrój. Ja ostatnio znalazłam super sklep http://www.telimenastudio.pl/ i mają tam piękne kolorowy zasłony, które całkowicie nadały nowy wygląd mojemu salonowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kistumat

Jeżeli mieszkanie jest małe, to bardzo duże znaczenie ma odpowiednie wykorzystanie przestrzeni, dlatego osobiście uważam, że najlepiej jest zainwestować w meble pod wymiar, jakie robi firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Dzięki temu mieszkanie jest dobrze urządzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaT

Jeśli małe mmieszkanie ciężko ustawnę polecam zgłosić się do poznańskiej firmy Meblobuk mają też oddział w Szczecinie długi czas z  nimi współpracowałam i z całym sercem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Dla mnie znaczącą role odgrywa polska stara marka www.meblobuk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1

Do tak istotnych kwestii zawsze warto podejść z wyczuciem. W końcu jeśli chcecie wygodnie mieszkać, to musicie dobrać sobie jak najlepsze wyposażenie. Warto zajrzeć do Altavola Design i sprawdzić, jakie aranżacje są aktualnie w modzie. Jestem przekonany, że zrobi to na Was spore wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karim Modrzecki

Fajny, oryginalny pomysł na dodatek we wnętrzu w warunkach blokowych.

www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela L

Owszem biokominki świetnie sprawdzają się nawet w blokach. Warunek, trzeba mieć jednak troszke tej powierzchni. U nas wygląda rewelacyjnie, a teraz jak kupiliśmy ten narożnik ze scandicsofa.pl salon wygląda oszałamiająco. Może zmienię jeszcze kilka dodatków i kupię jakieś nowe kwiatki doniczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×