Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patryk96

18 letni prawiczek

Polecane posty

Gość patryk96
ale ja naprawde czuje się samotny :( I naprawde chciałbym juz znaleźć sobie dziewczyne, bo boje się że do końca życia bede samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Nie martw sie , kiedyś na pewno znajdziesz fajna dziewczynę, masz jeszcze duuuuzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk96
tylko ze ja bym chciał do studiów, bo nie wyobrażam sobie studenta który nigdy nie miał dziewczyny, nigdy się nie całował (o czym innym nie wspominając) a ja nawet d dziewczyny nie umiem zagadać ani się umówić, ani zaimponować zadnej dziewczynie nie mam czym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Może poznasz dziewczynę właśnie na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk96
ale WSZYSCY studenci mieli wcześniej dziewczyny chodzili na imprezy, całowali się (i NAPEWNO zaden student nie jest prawiczkiem), a ja ciągle jestem sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie dziwne
Jeśli to nie jest prowokacja, to jest jeszcze jedno wytłumaczenie Twojego chorego światopoglądu. Jesteś indoktrynizowany. To zapewne za sprawą środowiska, w którym się obracasz a także wina Twojego słabego charakteru, bo najwyraźniej ulegasz wpływom osób które robią Ci siano z mózgu. Nie wiem co Ci doradzić. Ale pomyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Na pewno NIE WSZYSCY studenci mieli dziewczyny. Sama znam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogardzająca prawictwem
Być prawiczkiem to gorzej niż być śmieciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk96
tylko ze Ci studenci co nie mają dziewczyny napewno mają juz za sobą swój ,,pierwszy raz,, chodzili na imprezy uczyli się podrywać dziewczyny,czego ja niestety nie potrafie :( Pozatym ile mozna czekać az się znajdzie dziewczyne? do 30,40,50-go roku życia? Smutne jest to że dziewczyny nie patrzą na charakter chłopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Ale jesteś uparty Mój kuzyn ma 19 lat, sąsiad 18 lat - nie mieli jeszcze dziewczyny, znam trochę ich kolegow- oni tez nie mieli dziewczyn. Po prostu w tym wieku wolą spotykać się z kolegami, nie szukają jeszcze dziewczyny. Nieprawda, ze nie patrzymy na charakter. Przecież to jak chłopak się zachowuje, czy jest uczciwy, mily, dobry, ogółem jego cechy, są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk96
gościu o 19:41 nie to nie jest prowokacja. Jest to prawda. A może to Ty masz jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk96
do ,,czy to takie dziwne,, no moze masz troszke racji bo w gimnazjum byłem strasznie gruby (teraz dzięki diecie i ćwiczeniom wyglądam normalnie), i wielokrotnie duzo osób mówiło mi ze jestem brzydki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
ja nikogo nie mam bo jestem brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy mu doradzacie? chcecie spieprzyć chłopakowi życie? Jak jest gotowy iść do prostytutki to niech idzie. Piszecie, że powinien być pewny siebie a jak ma być skoro prawictwo paraliżuje każdy jego ruch. ;) Małolaty często tak gadają, że chcą prawiczka a potem po paru latach rozglądają się za starszymi doświadczonymi a swoim pierwszym facetem gardzą bo jest kiepski w łóżku, niepewny siebie, zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruzamka
Ja ogólnie uwazam , ze odwiedzenie prostytutki jest niemoralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Prowokacja jakiejś chorej baby. Cel oczywisty. Namawianie młodych chłopaków (18l. !!!) do wizyt u prostytutek. Zdradził cie styl i ciągłe nieustające podpuchy, ciasne poglądy, przykro mi dopracuj styl a ja i tak zawsze cie zdemaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to prowo to wnioski są słuszne, a wielu chłopaków w tym wieku staje przed podobnym wyborem. Tym, którzy mają w liceum dziewczyny i je posuwają wydaje się najpierw, że to miłość życia a potem w 95% je zostawiają czy one zostawiają ich. Trochę pomedytują, pocierpią, ale jak im już przejdzie to zaczynają prawdziwe polowanie tyle że nie z nieudolnie ociosanym łukiem, ale z zapasem prochu i dubeltówką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem nasz prawiczek z każdą mijającą wiosną coraz bardziej się męczy, do czasu aż sam stanie się zwierzyną na którą się poluje. ;) Wreszcie doczekał czasu, gdzie nawet kobiety zaczynają się bawić w polowanie. Przy czym zastanawia się (nauczył się w międzyczasie ,,zastanawiać'' ) czy to przypadkiem nie jakieś hieny cmentarne urządziły sobie właśnie spóźnione saturnalia na jego mogile. Wszystko co odtrącone, zranione, bez dumy i z przypadku, to co opasłe, brzydkie, niechciane zbiera się przy tej cudacznej strzelnicy mierząc w jego szkielet. Łącząc umiejętność bycia rozczarowaną, która uczy celności, z zapachem prochu, który uczy wojny, myślą, że posyłają strzałę Amora, która go ugodzi. Ale proch jest sztuczny, ołowiana kula jest sztuczna, wszystko jest sztuczne. Sam gest ładowania broni wskazuje jasno, że to co najwyżej nic nie znacząca potyczka, a nie bitwa, nie wspominając już o wojnie. Coś co mogłoby się zdarzyć naprawdę, ale o czym równie dobrze można z łatwością zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym jakiejkolwiek wątpliwości, jakiegokolwiek niebezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ochotę na zboczoną zabawę. Jestem Kasia , moje zdjęcia znajdziesz na http://www.flamingo.co.pl/ W seksikie nie mam żadnych zahamowań. Uwielbiam seksik analny, wejdź swoim olbrzymem w moją ciasną dziurkę i poczuj jak mój o***t pulsuje zaciskając się wokół Twojego k****a. Szalona i rozpustna o drobnych cycuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks sam nie przyjdzie trzeba poszukać. Ja na nimfomanki24.pl niezłą niunie zapoznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×