Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ja rozumiecie słowa "chłopczyca" i "babochłop"?

Polecane posty

Czy chłopczyca i babochłop to okreslenia dotyczące wyglądu? Jesli ja od dziecka wolałam zadawac sie z chłopakami, grac z nimi w piłke, do tej pory w większości przyjaźnie sie z facetami i mam mało kolezanek, mam raczej męskie zainteresowania, a mimo to wyglądam raczej kobieco, mam dośc długie włosy i lubie nosić kiecki,ale glany tez to jestem chłopczyca czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety/stety ale jesteś. Kobieta jest dostosowana do mężczyzn względem wszystkiego oprócz wychowywania dzieci. Nawet balet - niby taki kobiecy, a jednak to typowo męska dziedzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś transem kaszaniasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwłaszcza w glanach i tej firance którą nazywasz spódnicą :P - Moor a tak poważnie - babochłop to chamskie określenie nieatrakcyjnej kobiety którą faktycznie można pomylić z facetem, a chłopczyca to kobieta która ma "męskie" zainteresowania albo wygląd który nie jest stereotypowo dziewczęcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babochłop magda gessler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moor, wypowiadałaś sie moze w któryms z moich poprzednich dzisiejszych tematów? :P bo mam taką zabawe ze staram sie odgadnąc który wpis jest twój :) " Kobieta jest dostosowana do mężczyzn względem wszystkiego oprócz wychowywania dzieci." Rozwiń to, bo zbyt ogólne to stwierdzenie jest, i nie wiem do czego sie przyczepić albo nie przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :P Zgaduj w którym (chociaż chyba się podpisałam...hmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że najnaturalniejszą cechą kobiety jest wychowywanie dzieci i opieka nad domem. Wszystko inne jest męskie albo obopólne np śpiew, taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no oni to klamcy i w ogole jak tak mozna byc co to za rodzina 555 www.youtube.com/watch?v=zgyg57mqRiM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestem mężczyzną, bo dzieci nie mam, a domem opiekować się nie trzeba...stoi sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu, jeszcze plotkowanie i oglądanie typowych głupich seriali w stylu "M jak Miłość" w tv jest typowo kobiece :P I bycie ładną. Moor, nie mów że przyłączyłaś sie do chóru moich przeciwników w temacie o tym że Death to genialny zespół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie - ja się uważam za chłopczycę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, tam mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam, kompletna masakra była w tym temacie, i znowu pitolenie że niby z death metalu sie wyrasta bo "tego nie da sie słuchać" :D to może ten ze wróciłam do palenia papierosów bo denerwuje mnie kafeteria? Były tam 2 normalne wpisy bez bluzgów, jeden napisała Vikernes, a drugi był pomarańczowy, to ty? :P Jesli nie to naprawde nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie ładnym jest także typowo męskie jeśli ukazać to pod względem mody. Już bogowie Greccy byli ubrani w najlepsze suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ja :P wracając do tematu - Ty sama siebie za chłopczycę uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to nic uwłaczającego, więc tak, twoją definicje spełniam choć musiałabym sie pewnie zapytać znajomych czy mnie za taką uważają. :P Na pewno znajomi faceci uwazają mnie za taką dziewczyne-kumpla, ale czy to jest równoznaczne z chłopczyca to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bycie ładnym jest także typowo męskie jeśli ukazać to pod względem mody. Już bogowie Greccy byli ubrani w najlepsze suknie." Jest także męskie a nie typowo męskie. To kobieta ma być ładna, żeby pokazać samcowi że jest zdrowa i płodna, a facet ma pokazać że jest zaradny i ma dobry samochód/umie upolować zwierzyne i zapewnić byt dzieciom w jaskini. Spłycając bardzo stosunki damsko-meskie, i przedstawiając je w taki stereotypowy, prymitywny sposób oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie, ja jestem typową chłopczycą, a już dawno nikt mnie chyba nie uznał za dziewczynę-kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka dziewczyna której nikt nie podrywa, nie próbuje kupować drinków, nie zmienia zachowania, nie patrzy w biust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o tym temacie. "taka dziewczyna której nikt nie podrywa, nie próbuje kupować drinków, nie zmienia zachowania, nie patrzy w biust" eeeeej, tak nie jest. Faktycznie zachowania chyba nie zmieniają,i pod tym względem traktują jak kumpla, , ale jak chce żeby mi postawili piwo albo w inny sposób pomogli, to nie mam z tym najmniejszego problemu :classic_cool: No i w biust patrzą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo kumplom też się stawa - co innego jak Ty nie chcesz, a ktoś baaaardzo chce c***iwo postawić. Co do zachowania - różnica jest spora. Plecy proste, klata do przodu i "robimy dobre wrażenie". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopczycą jest dziewczyna która ma np. krótkie włosy i lubi luźne spodnie, babochłop to wielka baba która zachowuje się jak "chłop" - czyli zero kultury, piwsko w łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×