Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dursley

30 plus na weekend

Polecane posty

Gość BlackGirls36
Gdzie Baryka? Rozrywkowy cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam nowa kabine prysznicowa I trzeba bylo ja ochrzcic! Wyjaralam trzy fajeczki , relaksik , luz , usmiech od ucha do ucha , ciarki na plecach , mokra cipka do teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
A jakos dzis wyjątkowo zupełnie bez ochoty na zabawę :-( Sama sie nie poznaję :-p pierwszy raz od tygodnia bez choć 1 orgazmu i mokrej cipki...? Chyba ze mi sie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrywkowy. .. Czasami uda mu sie zgrzeszyc , jesli go dobrze przedtem nakrece Princesso. .. Usmiech , czasami tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrywkowy. .. To byl z lekka maraton , trzy fajeczki wypalilam , do pracy sie spoznilam I nie bylo dla mnie miejsca parkingowego ! To kara za male grzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Durley dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa , ale nie w taki sposob! Wolalabym klapsa , czy cos na ostro! , zeby w jezyk szczypalo , a nie takie tam , stanelam na ulicy , moze nie dostane mamdatu , bo bede sie musiala do mundurowych udac! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Ma pewno przejściowe, taki dzień :-( Ale bedzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Klapsy od policjantów zamiast mandatu... :-p Wyobraź sobie taki mandat: 200 zł lub 20 klasów na goły tyłek od policjantów w ich komendzie :-p Co wybierasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrywkowy.... Czytasz miedzy wierszami! Moze nawet auto stoi tam z premedytacja! Aczkolwiek , mam na oku inne ciacho !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
No dobrzeeeeee... już siadam :-p a Dursley na drugą nóżkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro takie widoki, to bluzki i biustonosze robią out :) nieche sie Dursley rozgrzeje przed wizytą u panów z pałkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
A ja jeszcze chwilke z wami zostaje i wychodze bo dzis ladne sloneczko. Albo bede sie z wami podniecać publicznie wśród ludzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczek , za guziczkiem , bluzeczka zsuwa sie po ramionach , sutki stercza I dobrze widac je przez przeswitujacy staniczek..... W spodniach mam zameczek , kto rozsunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Wróce do was za niedlugo, mam nadzieję ze na mnie zaczekacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezynka30
witam wszystkich Widze ze powstał nowy psychiatryk. Czytam tez ze nazwa juz sie zmieniła na "burdel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to mam dzis fajny dzień w pracy :) Przeprowadzam rekrutacje i to sami PANOWIE :) ale sie napatrzylam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zyc nie umierac hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×