Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ma21la

Faceci bez studiów lub firmy nie maja szans na związek z fajna dziewczyną

Polecane posty

Gość Ma21la
I hope I'll be f**ked by dog tomorrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie ogarnij zarobasie j****y. A pomysl co by z Toba bylo gdybys nie miala takich bogatych rodzicow, nie dali by Ci na studia i inne zachcianki. Pewnie bys nie studiowala bo nie dawalabys rady na raz z praca i studiami, oplacaniem samodzielnie czesnego... I pomysl ze nie kazdy ma kase na szkole tak jak Ty, a mimo to niejeden jest od Ciebie mądrzejszy, zdolniejszy i jest dobrym czlowiekiem. I jakos sobie radzi.... to Ty tutaj jestes niestety prawdziwym gownem bo wszystko co masz zawdzieczasz swoim rodzicom. Zrozum to wreszcie. Pełno znam takich jak Ty, a tak naprawde brak im szacunku do drugiego człowieka, empatii.. Jak można oceniać człowieka takimi kategoriami jak szkoła czy kasa. Żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ci napisałem ze wyladujesz w szkole za 2500 brutto co ty chcesz kupic za 2500? braknie ci na szminke rzuc to w cholerę, proboj się dostać tam gdzie będziesz mogla obslugiwac klienta końcowego bez posrednikow, np. gabinet lekarski prywatny , ludzie placa bezpośrednio tobie , jest wiele innych zawodow dających podobny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Jaka szkoła? Mam zamiar pracować na stanowisku Psychologa klinicznego. Poza tym sama wiem co chce i co będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz mieć plecy żeby się dostać na taka specjalizacje , bez plecow zapomnij, nawet oceny ci nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluzmy ze nie dostaniesz się na te specjalizacje, pozostale specjalizacje już sa nisko platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to ewidentne provo, ktoś się dobrze bawi udając debilke. Psycholog kliniczny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień kierunek na teologie albo kulturoznawstwo:-D Marketing i zarządzanie też jest :classic_cool: (kasa w Biedrze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Nawet nie wiesz że istnieje taki zawód jak Psycholog kliniczny? :) Cóż, widzę że kafeteria to forum o strasznie niskim poziomie. Zaczynając od osób podszywających się pod nicki w celu zwrócenia na siebie uwagi której najprawdopodobniej im brakuje w społeczeństwie lub szukają tutaj rozrywki bo nie stać ich na zapewnienie jej sobie w inny sposób i kończąc na osobach które bez podstawowej wiedzy chętnie sie wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty maruda , cos ty za jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Do anybody wants me to give a head? I'm no longer expecting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wypowiedziach wnosze ze jesteś sensowna napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno być does anyone want me ... jak nie umiesz to nie pisz w tym jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Kochany podszywku, nudzisz się? Nie stać Cię żeby wyjechać na wymarzone wakacje i siedzisz na kafeterii próbując zapewnić sobie tym rozrywkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalem o autorce tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on specjalnie pisze z błędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maruda jaki wykonujesz zawod? jakie masz wyksztalcenie, gdzie mieszkasz, ile masz lat , opisz wygląd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już byłem miesiąc temu w Hiszpanii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
To szukasz uwagi czy przyjaciół? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym autorkę wątku określił mianem 'patologii z wyższych sfer'. Nikt sobie rodziców nie wybiera. I fajnie, że Tobie się poszczęściło, bo mi np. Nie. I co msm się czuć gorszy, bo nie jestem z dobrego domu? Nic co w życiu osiągniesz nie będzie Twoją zasługą. Dobrze Ci z tym? ;) Ja w wieku 19 lat musiałem iść do pracy, jako dziecko musiałem kraść żeby z głodu nie umrzeć. Myślisz, że taki dzieciak myśli o nauce? Nie myśli co by tu zrobić by przetrwać.. Jesteś próżna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
I have never had a sex but I was raped by dog two years ago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Szanuje ludzi którzy mimo trudnej sytuacji radzą sobie, uczą się i w przyszłości wykonują porządny zawód. Tylko im pogratulować. Ale żal mi ludzi którzy pochodzą z biednych rodzin i zamiast robić wszystko by w przyszłości osiągnąć więcej niż rodzice (którym mogło się po prostu nie poszczęścić) w wieku gimanzjalnym zaczynają pić palić i zamiast na nauce skupiają się na swoich "melanżach". Później kończą zawodówkę i uważają się za niewiadomo kogo. A jedyne co z ich ust można usłyszeć to przekleństwa i "jak sie najebałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłem z biednej rodziny , poszedłem na studia i otrzymałem stypendium naukowe , dodatkowo pracowałem jako ciec, tak, jako ciec i przestańcie pisać ze trzeba mieć bogatych rodzicow bo nie trzeba, nie dostałem się na kierunek na którym mi zalezalo wiec musialem się dobrze uczyc bo warunek byl srednia 4,5 żeby się przenieść na ten lepszy kierunek i tyle było ciężko ale nie ma rzeczy niemożliwych nie potepie autorki bo ma racje , ja z glabem tez bym się nie ozenil , każdy szuka partnera z podobnym wyksztalceniem , uroda, majątkiem wszystko inne to mezalians, statystycznie mezaliansów jest niewiele i niech tak zostanie to się ludzkość w rozwou zatrzyma nie obrazam tu nikogo, nie ganie za to ze ktoś nie ma wyksztalcenia, ale jak nie ma to niech chociaż uczciwie pracuje, nikt nie broni otworzyć działalności i zarabiać więcej od tych po studiach a jak jesteś bracie cieciem to już twój problem ja jestem po studiach ale bym ci mogl pokazac jak się stawia sciany, robi stropy, wiezbe , tynki , wszystko i to w pojedynke, chlop po podstawówce to zrobi to ja po studiach tymbardziej z ta roznica ze dla tych po podstawówce te prace nie sa do wykonania w pojedynke a dla tych po studiach są bo maja cos więcej po d kopula niż porazenie mozgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie od takiej patoli za wiele nie roznisz. studiujesz za kase rodzicow, masz drogie ciuchy ale za to jestes zadufana w sobie i powierzchowna. bez bogatych rodzicow bylabys nikim. a no i pewnie i tak jestes brzydka tylko tak sobie dopelniasz obrazek "idealnego zycia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem brzydka. Wręcz przeciwnie. Gdybym nie miała bogatych rodziców i tak nie zatrzymałabym się z wykształceniem na poziomie zawodówki lub co gorsza gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×