Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
FajnaAnka

Szukanie pracy

Polecane posty

Gość profeus

Idź do EuroKadry, tam powinni wam na spokojnie dać pracę, tylko musicie w należyty sposób do tego podejść. Generalnie na rynku nie ma większych problemów z zatrudnieniem, da się je znaleźć dla dosłownie każdego - bo też firmy mają spore braki kadrowe. A właśnie przez agencję można trafić na znakomite zatrudnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peraten

Przez agencję pracy jest zdecydowanie najłatwiej - dużo opcji zatrudnienia na dobrych warunkach, ale to kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Na pewno pod względem możliwości zatrudnienia wszystko poszło w dobrym kierunku i jeśli ktoś chce mieć pracę, to ją dostanie. Po prostu - wykorzystujcie możliwości rynkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99

proponuję szukać mimo wszystko ofert pracy w internecie

to najlepsza metoda i dzięki temu będziesz mogła składać CV tam gdzie faktycznie kogoś szukają

bez stresu, bez wstydu

ja wiem jak to jest,bo jeszcze kilka miesięcy temu też szukałam pracy i wysyłalam chyba 100 CV i nic.

ale to wszystko przez to, że szukałam na nieodpowiednich dla siebie stronach

w końcu udało się znaleźć wymarzoną pracę na pointr.pl

więc jak widzisz ? można... tylko się nie stresuj i bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie problem ze znalezieniem pracy to polecam wam skontaktować się z firmą www.beetsma.pl Jest to świetna agencja pracy dzięki, której mam całkiem niezłą pracę, którą lubię. Tam na pewno otrzymacie pomoc i zaczniecie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likra

Pod względem szkół medycznych Studium Pracowników Medycznych i Społecznych nie ma sobie równych. Ukończyłam tutaj kierunek Technik dentystyczny, miałam praktyki za granicą i poziom był naprawdę wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaż dostałam się do pracy to nie idzie mi w niej i szefowa daje do zrozumienia że nie nadaję się. Znowu mnie czeka rozsyłanie CV.  Umowa kończy się w tym miesiącu. Więc ponownie będę musiała się wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×