Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O czym świadczą te objawy psychiczne?

Polecane posty

Gość gość
deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tworków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja, może z czymś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatkowe stadium depresji... niedlugo i ty zaczniejsz czuc sie jak w koszmarze.. wiem bo przez to przechodzilam... zespol jelita drazliwego nie zawsze wiaze sie z nerwica, przy nerwicy mialabys silne lęki, tachykardie, drzenie - wiem bo przez nerwice rowniez przechodzilam. polecam wyciag alkoholowy z dziurawca lub happy tonic z tryptofanem w tabletkach lub w naturalnej formie (banan, brokuly, indyk, jajka, mleko), na wieczor melatonine . jesli po 2 tyg nie bedzie zadnych efektow to do psychiatry, pewnie wrocisz z citalem i czyms nasennym jak zolpi. i robic badania- tarczyca, robaki, borelioza, toksoplazmoza, morfologia, witamina D--- to sa czeste przyczyny depresji o ktorych czlowiek nawet nie wie a leczy sie psychotropami w pierwszym rzucie zamiast zlikwidowac przyczyne deprechy. przy nerwicy polecam zrobic badania na to co wyzej plus potas, magnez, fosfor i wapn oraz kortyzol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci bardzo za rady. Muszę się sobą faktycznie zająć i pójść do lekarzy.. boję się, że będzie coraz gorzej Mam lęki, ale nie bardzo silne i raczej jak są, to przy ludziach, kiedy się ich boję, faktycznie nie mam też duszności, bólów i kołatania serca jak to przy nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz iść do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to co ja (nie żebym wiedziała co to), współczuję, też się martwię odkąd to u siebie dostrzegłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na forum nerwica tam pisza ludzie o swoich objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×