Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SayYes

Pasaż Wenecki w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Dziwne bo Ja nie miałam żadnych złych doświadczeń w żadnym z salonów na całej Długiej a wszędzie czytam ze w Madonnie tragedia w Karolinie drogo a w Pasazu krzywo się usmiechaja. Może to wasza wina drogie koleżanki? Może warto być miłym a nie wychodzić z zalozenia ze wszystko mi się należy? Ja jestem mila, staram się być kulturalna i rzadko spotykam się z chamstwem. Zastanowcie się bo nie wierze ze ktoś bez powodu was zle traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI jest bardzo wysoko rozwiniętym krajem na 35 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i na 187 państw wziętych w rankingu możecie w necie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ho,ho,ho zgadzam się na całej linii z moją przedmówczynią, zawsze wchodzę i sie uśmiecham, mówiąc dzień dobry i jeszcze nigdy nie spotkałam się chamstwem ze strony ekspedientki, a do Ludmiły - spokojnie zostawianie sukien i gajerków w salonie to rzecz normalna, moja siostra, która mieszka w Londynie trzymała suknie w Cymbeline przez pół roku a jej już teraz mąż miał garnitur w depozycie Pasaz wenecki. Ja swoją zaraz po poprawkach odbieram i będę ją codziennie oglądać bo jest śliczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika Zelek
Mam pytanie. Napisalam tutaj kiedyś post i teraz ciągle dostaję powiadomienia na mailu że ktoś coś tutaj napisał. Jak to wyłączyć? Może ktoś wie? A po drugie mam wrażenie że ktoś kto został źle potraktowany gdzieś tam czasami sam sobie na to zasłużył. Nie zawsze ale czasami. Sama pracuję z klientami i wiem jacy potrafią być wredni. A trzecia sprawa to fakt że ja nie zauważyłam jak byłam w Pasażu żeby coś było nie tak. Owszem nie zamówiłam tam sukienki bow żadnym z salonów nie mieli mojego rozmiaru a ja nie lubię kupować kota w worku. Ale kupiliśmy tam garnitur, obrączki i zaproszenia i wszystko odbyło się bez problemów. Jeszcze raz polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn z przyszłą synową kupili w Bonarce koszulę do ślubu, miała być biała z czarnymi spinkami na listwie i mankietach. Ta zakupiona to biała z czarnymi guzikami! tandetna podróbka prawdziwej wizytowej koszuli. Drogie Panie i Panowie napiszcie proszę czy taką koszulę dostaniemy w Pasażu Weneckim? dla nas to kawałek drogi gdyz nie mieszkamy w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dostaniecie ale na pewno maja duzy wybór wizytowych koszul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Udało mi się kupić piękną złotą sukienkę na drugi dzień w salonie na samym końcu pasażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Nita
Calkiem przyjemna galeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy tam wczoraj, interesowały nas kwiaty i dekoracje ale przy okazji zamówiłam suknię na drugi dzień i wypatrzyliśmy obłędny niebieski smoking, polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam tam nic ciekawego. Jakiś taki zapyziały ten pasaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją suknie wybrałam w salonie Gracja w Pasażu Weneckim. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem przyjemnie tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy wybór. Miła , profesjinalna obsługa :) Ceny może wysokie ale mozna kupić wszystko w jednym miejscu. Poprawki w cenie. Polecam wszystkim parom szykujacym sie do slubu i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie że ceny akurat normalne. Gorzej z terminami bo strasznie długo czeka się na sukienke czy garnitur a myslalam ze zalatwie to od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne garnitury bo takie inne niż w galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Profesjonalna obsluga i dobrze doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy za sobą udane zakupy w pasażu więc polecamy. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie tak sobie ale bardzo przyadly mi do gustu bukiety ślubne ze studia florystycznego w pasażu wiec to akurat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udany zakup sukni ślubnej i smokingu. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udane zakupy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia i garnitur kupione w Pasażu Weneckim. Wszystko w porządku. Kompetentna obsługa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pierwszy salon w pasazu. Kupowalismy smoking i mimo ze przy pierwszym podejściu pani wydała nam się mało sympatyczna to po obejściu wszystkich galerii w poszukiwaniu białego smokingu wrocilismy z powrotem. Pani może jest za bardzo obcesowa ale przytomnie i dobrze doradza tak ze zmieniliśmy za jej rada trochę opcje z białego na bialo czarny i jesteśmy zadowoleni. Czasami warto posluchac sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta Matejczyk
Mam mieszane uczucia ale wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Maja w pasażu udało mi się kupić na wyprzedaży piękną suknie ślubną za 800 zł. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne garnitury i sukienki wieczorowe w osttnim sklepie w pasażu. Ekspedientka tez bardzo mila i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się bo chyba najmilsza obsługa na całej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z wypożyczalni garniturów w Pasażu i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło i kameralnie oraz przyzwoite ceny za wysoką jakość... Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×