Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Gratuluje Tuskowi, to dobrze, że Polak bedzie rzadził Unią Europejską

Polecane posty

Neopogaństwo (czasem błędnie neopoganizm[potrzebne źródło]) – to zbiorowe określenie współczesnych systemów wierzeń, zarówno odwołujących się do etnicznej (zazwyczaj przedchrześcijańskiej lub określanej przez chrześcijan jako pogańska) religii danego regionu lub kraju, jak i powstałych współcześnie, całkowicie od podstaw (nie sięgając do żadnego konkretnego systemu wierzeń etnicznych / pierwotnych), ale mimo to posiadające ogólne cechy pogańskie - np. będące klasyfikowane jako politeizm, ale także monoteistyczne np. pastafarianie. W formie przymiotnika terminem tym określa się też powszechnie niektóre oficjalnie zarejestrowane i działające związki wyznaniowe (w tym część tzw. nowych ruchów religijnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś ile Ci płacą w redakcji? kurczę, umiem pisać, umiałabym stworzyć podobnie tępy i wku;rwiają;cy projekt, jak się załapałeś/łaś? wystarczy do nich napisać? :):) Jesteś równie wk******ają,ca, jak Katarzyna i tak samo tępa. Kaśka- jaka ja jestem za,j,ebis,ta, bo słucham jedynej słusznej prawdziwej muzy, a jaka do tego inteligentna i jak wiele mam zainteresowań. Broken-jaka ja jestem za,jeb,ista, bo jestem aseksualna i jestem ponad nad czymś takim jak związek. Wy wszyscy jesteście tacy malutcy w tych waszych małżeństwach i poświęcający się w łóżkach. I tak k*****a w każdym ze swoich wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neopoganstwo che che che che che neomaczugostwo che che che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co będzie robił Tusk będzie przewodniczył zbierającym się przynajmniej dwa razy w roku szczytom "17" oraz, jak do tej pory, szczytom przywódców wszystkich państw UE. to własnie robił Herman Van Rompuy a i jeszcze bezie mediatorem zwasnionych stron van Rompuy jest tylko lalką wykorzystywaną na drodze do Nowego Porządku Świata. van Rompuy Można by rzec, że do tej pory zdawał się być szarą myszką, dlatego był idealnym kandydatem na marionetkę. Nawet Tusk określił jego wybór jako „mało ambitny”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ambitny ale jaka kaza Herman Van Rompuy zarabiał 350,000 euro (521,374 dolarów) rocznie. Dla porównania pensja prezydenta USA to 268,521 euro (400,000 dolarów) rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Kasiaszatanistka to projekt tego pajaca Sacryfical Suicide, ktory założył "Paląc ognisko w bieszczadzką noc" hahahaha dziwne ze jeszcze tego nie zauważyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o coraz czesciej o jakichs projektach zdarza mi sie czytac na kafe. To jakis matrix czy ki uj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta, o której dzisiaj kończysz lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unia go zaprosila do siebi aby zrobil to co w polsce podatki do gory socjal zabrac poprostu co tu duzo pisac udupic czlowieka pracujacego by im tez sie zylo lepiej a beda mieli na kogo zwalic cala rewolucje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaszatanistka1994 k*u*r*w*o...do książek a nie tu zaśmiecasz kafe ...d*z*i*w*k*o ..j*e*b*a*n*a...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę, bo widzę, że Kasiazna się na polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×