Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

uwielbiam polskie black metalowe podziemie

Polecane posty

Gość gość
no póki co to nie widzę żeby ktoś rozmawiał z tobą o "blackmetalowym podziemiu" - może jednak spróbuj na forach dla metali. Chociaż mam wrażenie, że tak szybko zgasiliby Twój entuzjazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no póki co to nie widzę żeby ktoś rozmawiał z tobą o "blackmetalowym podziemiu" - może jednak spróbuj na forach dla metali. " w przeszłości to sie zdarzało. w tym temacie z powodu nalotu idiotów, nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zaczęło ludziom działać na nerwy to jak często wstawiasz te tematy i w jakim tonie. Na forum dla metali nie pisałabyś tych postów bo tam nie byłoby kogo szokować, a admini szybko by cię zablokowali za trollowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez powoli sie to nudzi już, ale kłócenie sie z kafeterianami, czy metal to najlepsza muzyka czy nie, jest mimo wszystko nadal bardzo pasjonujace, więc nie wygonisz mnie stad tak łatwo. Co najwyżej moge sie z czasem ucywilizować i stac sie jedną z najbardziej inteligentnych i kulturalnych użytkowniczek tego forum, ale sobie stąd nie pójde, twoje niedoczekanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, ja Cię akurat lubię - fajnie się czasami z tobą pisze, ale twoje trollowanie nawet mnie działa na nerwy. Na pewno nie uważam się za plebs bo nie słucham tego co ty i wyszukiwanie nowych zespołów nie jest moim hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, jak czytam Twoje wpisy to (jak ciagly fan metalu ) probuje sobie tlumaczyc ze tez bylem mlody i gadalem takie glupoty jak ty. Ale... jednak nie, nie gadalem. Jestes okropnie rozwydrzona malolata taka sama jak zapewne te lale Barbie, ktorymi przypuszczam gardzisz, tak jak sezonowcami z Twojego poprzedniego topiku. Jak czytam Twoje wypowiedzi to wstyd mi ze robisz z nas metalowcow takich glupich ludzi...teksty ze lubisz meskie towarzyswto i masz malo kolezanek sa zabojcze. Slysze to od co drugiej malolaty, przypuszczam ze uwazasz ze dziewczyny cie nie rozumieja, sa glupawe i blablbala i jeszcze napisz ze cie nie lubia bo swietnie sie dogadujesz z facetami. tekst jak juz pisalam co drugiej rozkapryszonej dziewuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pan wyżej ma, niestety rację, zachowujesz się strasznie infantylnie. Nawet jako dziecko w mojej najbardziej zaawansowanej fazie buntu (jeżeli taka istniała) nie miałam takiego parcia żeby być "oryginalną", "alternatywną" czy co tam jeszcze chcesz. Nie jesteś od nikogo lepsza, a Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia. Nie wierzę też, że tak doskonale dogadujesz się z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry za literowki, mialo byc pisalem, no i serio ogarnij sie i nie rob wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 22,43 dzieki za poparcie, przypuszczam ze Kasia ze mna i moimi kolegami by sie jednak nie dogadala, ale coz...wole kobiety, ktore nie staraja sie wcisnac swoich racji z takim uporem maniaka i nie udowadniaja, ze ich "muza jest prawdziwa" (mimo uwielbienia do ciezszej muzyki) , inteligentna kobieta nie wypowiada sie tez w taki bezczelny sposob. moze jak dziecko pozyje jeszcze te minimum 10 lat to popatrzy na te dziewuszki, do ktorych ona nalezy, z taka sama dezprobata, z jaka ja patrze na nia teraz. no, wstyd i zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia to "lepsze dogadywanie się z facetami" - większość ludzi ma w miarę mieszane towarzystwo i ciężko mi uwierzyć, że Kasię otaczają same idiotki. Przecież jej męscy znajomi mają dziewczyny które pewnie mają podobne zainteresowania i inteligencję - z nimi też się niby nie dogaduje? Wydaje mi się, że ona po prostu bardzo chciałaby być wyjąktkowa żeby ktoś ją zauważył. Inna metalówa, prawdopodobnie dojrzalsza, stanowiłaby za dużą "konkurencję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWIELBIAM POLSKE!!!! jak u nas jest inaczej jak wesoło mimo biedy jak muzyka i taniec sprawia przyjemność jak zycie jest...pełne jak czujesz ze zyjesz mimo iz w portfelu brak złotówek dlaczego nasz rząd nami tak pomiata ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wypowiedzi Kasi wnioskuje, ze ona wchodzi na te fora, zeby sie wywyzszac, moja zona (tez fanka metalu ) wlasnie mnie pyta czy tez byla taka glupia i "oryginalna" jak byla mloda (na szczescie nie) i mowi mi ze musimy cos zrobic zeby nam synek nie wyrosl na takiego zadufanego czlowieka (synek ma pol roku ) , ja wchodze na forum widzac tytul o metalowym podziemiu, a pierwsze zdanie na forum zaczyna sie od..."czy na tym plebejskim forum" no i po cholere gowniarz zaczyna takim tekstem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prowokuje, kiedyś założyła temat w którym pytała czy forumowicze wystraszyliby się gdyby wchodząc do pokoju zobaczyli ją w wiktoriańskiej spódnicy z winem w kieliszku....to jest jak noszenie znaku nad głową "patrz na mnie, na mnieee!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie czytalem , ale ubaw mam po pachy juz na sama mysl co w tym temacie moglo sie dziac , zona mi sie kaze uspokoic zebym synka nie obudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic specjalnego - kiepska prowokacja, ale szczerze mówiąc wtedy myślałam, że ona jest po prostu młodą dziewczynką. Było też o glanach, o dwóch dziewczynach wyzywających ją od "satanistek" na ulicy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh az poszukam z ciekawosci, dobrej komedii nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy to komedia...czasem się z nią fajnie rozmawia, a takie szukanie uwagi zwykle świadczy o tym, że nie ma się jej za wiele w życiu codziennym, a to już smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoja droga to dziewczatko ma chyba jakies problemy z samoakceptacja i uwaza ze my metalowcy jestesmy nadludzmi. otoz dziewczynko nie, jestesmy jak kazdy inny, i im szybciej sobie to uswiadomisz tym bedzie ci latwiej. normalnie pracujemy, zakladamy rodziny i zyjemy. roznimy sie tylko tym, ze idziemy na kocert metalowy a nie na dyskoteke, fakty i badania owszem dowodza ,ze ludzie sluchajacy rocka i metalu sa czesto bardziej wrazliwi ,ale nie uogolniajmy, wiekszosc jest jednak taka sama - jak kazdy inny czlowiek,. a zgrywanie cruelli demon niby budzi u nas usmiech na twarzy, ale politowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, wreszcie...Zastanawiałem się czy ktoś jej kiedyś wygarnie to jej parcie na udowodnienie wszystkim jaka to ona jest oryginalna. Nie ma innego wytłumaczenia dla którego nie siedziałaby na forum dla metalowców, tylko na kafe. W tym pierwszym pewnie by ją tam szybko zgasili z jej aroganckim podejściem do wszystkiego i każdego, a tutaj ludzie wolą olać lub się pośmiać. Zacznij się wreszcie zachowywać jak dorosła osoba ( którą podobno jesteś ), a nie jak nastolatka w okresie buntu. To się zaczyna robić męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatumseparatum
Chol/era, robicie psychoanalizę 20latce na podstawie jej postów na forum internetowym? Miałem iść spać, a tu się okazuje, że kocham sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj jej posty, są bezcenne :D Najbardziej podobało mi się gdy ubzdurała sobie, że wszystkie bluzgi pod jej adresem na tym forum są pisane przez jedną osobę. Jej, uwaga....PSYCHOFANKĘ! duun-duun-DUUUUUUN! Nie muszę jej znać w realu by wiedzieć, że ma potrzebę czucia się wyjątkową i lepszą niż inni. Jak dla mnie spoko. Zawsze mnie śmieszą jej "inteligentne" wywody i próby błyśnięcia czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet to magiczne miejsce, zgadzam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śmiejcie się z kaszaniastej, ona jest upośledzona emocjonalnie. Rekompensuje swoje braki i ułomności tymi idiotycznymi tematami. Interesuje się historią i jest dumna z tego powodu, że Tusk będzie teraz rządził Unią Europejską. Taką ma wiedzę. Gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm, bacznie obserwuje to forum od wczoraj (tak - przyznam z nudow i ciekawa jestem argumentow osoby duzo mlodszej ode mnie na temat ciezszej muzyki) i dzisiaj weszlam na inne tematy zalozone przez Kasie i musze przyznac Wam racje ze jest z nia cos nie tak. Jako fanka rocka i metalu prosze Was tylko o jedno, nie utozsamiajcie nas starszych fanow tego gatunku z takimi osobami jak Kasia. Jest jeszcze mloda i zapewne podglasza mp 3 w autobusie zeby ludzie slyszeli jakiej swietnej muzyki slucha oraz probuje przyciagnac uwage swoich strojem. O to to wrecz moge sie zalozyc....Przypuszczam nawet na podstawie innych jej tematow ze Kasia nie tylko ubiera sie jak fan muzyki metalowej a wrecz przebiera sie za niego. My starsi to widzimy. Powinna to wiedziec.Ja sie uwazam za jak najbardziej normalnego i zwyczajnego czlowieka. Nie wszyscy mamy potrzeby udowadniania swoich racji jak autorka :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dziwna troche , woli sie tu klocic,spierac niz wybrac sie na jakis koncert zmetalowy ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde sie jej dziwie.. Moj maz kiedys dawal wokalu w jednej znanej kapeli , moi kumple maja chyba ze 3 kapele, co chwile gdziej jezdza cy na koncert,festival ,pelno tego jest w klimacie. Z reszta jak bylma mlodsza , to chyba nie bylo tygodnia zeby siedziec w domu zwlaszcza w ostatni weekend wakacji. oj dziwna ta Kasia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie dziwie. W koncu sobota wieczor. Nawet jakas knajka undergroundowa bylaby rozwiazaniem. Gdyby nie to ze mam male dzieciatko w domu to tez pewnie by mnie gdzies ponioslo. Miec 20 lat i wmuszac swoje racje zamiast pójść pobyc z przyjaciolmi w jej klimacie. Ludzie jak ja miala. 20 lat.... ehhhh :P Na szczescie jak ja chce z mezem naprawde gdzies wyjsc to zawsze sie ktos znajdzie do opieki. :) tylko malego od cycka odstawie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i wszystko jasne! dzieki za podrzucenie temtu. nie wiem tylko dlaczego aspolecznosc autorki wydaje sie nie byc wcale naturalnym je problemem a wymuszona proba zwrocenia na siebie uwagi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×