Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znajomy teolog powiedzial mi ze pis i rydzyk nie maja nic wspolnego z bogiem

Polecane posty

Gość gość

i sa zaprzeczeniem chrzescijanstwa.. powiedzial ,ze to najweieksze zlo narodu polskiego.. a rydzykowe radio i teewizja to sekta .. chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z tym co prezentuja pis i rydzyk ..ludzie nie gosujcie na pis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znany teolog? Adam Michnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Urban :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie jak pis wygra wybory to i tak was wszystkich pozamyka bando Kolesi z PO :D korupcja na kazdym kroku marnowanie kasy itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platforma to jest najwieksze zło bo to dziecko masonerii tak samo jak hartman ktury terz jest masonem i założył ruch palikota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyd Hartman lubi takie teologowanie o rydzyku i kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pisze wam ze znajomy teolog ,który wyklada na uniwerku mi to powiedzial a nie jakis znany typu tadeusz bartoś..ktory jest teologiem a odszedl z kosciola.. powiedzial mi ,że więcej z bogiem ma wspolnego sld i leszek miller oraz kwasniewski niz kaczyński i pis.. i mowil ze to co oni pokazuja to skrajny dewocjonalizm oraz totalitaryzm religijny ,ktorego uzywaja do walki politycznej a nie chrzescijanstwo.. postawe chrzescijanska prezentuje papiez franciszek anie rydzol czy pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.., najwięcej wspólnego z Kościołem ma Twój Ruch Palikota. Mój znajomy teolog mówi, że tylko oni dochowali wierności nauce Chrystusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zatrudnił tego teologa ze wychwala złodziej masonerie koscił szatana miller oraz kwasniewski okradali polske gdy rządzili miler nalezał do zbrodniczej organizacji kcpzpr był jej szefem w xczechach lub niemczech poszedłby do wiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten teolog jest poprostu obiektywny a do tego mega inteligentny więc nie zarzucicie mu ze jest zmanipulowany przez kosciol i kaczynskiego. ja go znam dobrze bo to moj kumpel i wiem jakie ma szerokie horyzonty i wiedzę ,która zmiata z nóg a do tego oczytany tak jak nikt kogo znam.. i ma rację w tym co mówi. kosciól go nie zmanipuluje.ani wy krzykacze pisowskie. gosc zajmuje sie tez dialogiem miedzyreligijnym i filozofią buddyzmu i szuka wspolnych mianowników miedzy buddystami a chrzescijanami .. chce łączyc a nie dzielić ..w tym rózni się od katoli,ktorzy tylko jątrzą i szukają wrogów. on jest katolikiem a nie katolem jak to sam mówi. do widzenia bo widze ze tu sie zebrali sami pisowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha ,żeby bylo jasne to mój kolega nie jest zatrudniony przez koscioł i moze mówic co chce..bo zatrudnia go uniwerek panstwowy:):) a teraz krzykacze możecie sie wyżywać.. najchetniej byscie ukrzyżowali takich jak on.. takich ,którzy nie boja sie mówic prawdy o polskim kosciele i o tym ,ze boga w sercu rydzyk ani pisowcy nie mają..maja tylko nienawiść i pogarde dla inności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ten twój kolega teolog to burzyciel tego świata sługa szatana modernista i takich trzeba tempic spytaj sie tego kolegi czy apostołowie prowadzili dialog miedzy religijny czy narzucali wiarę Jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół go nie zmanipuluje. bo już jest zmanipulowany przez szatana masonerie .budysci nie maja boga ale modlą sie do demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosciol musi byc nowoczesny wg mego kolegi a nie zamkniety i staromodny. trzeba unowoczesniac niektore rzeczy w kosciele bo inaczej ludzie odejda od niego.. swiat sie zmienia wiec i kosciol troche musi sie zmienic.. zapewne wg was teolog musi byc przeciwny homoseksualistom i do tego musi robic to co każa mu księza ..i nie moze przyjaznic sie z palikotami...mylicie sie.. nie wszyscy sa zindoktrynowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze twoj znajomy tak powiedzial, jest to NA PEWNO PRAWDA. Jak Ci powie, ze musisz skoczyc w ogien, tez musisz go posluchac, bo to TEOLOG. Ps. A prawda lezy na ogol gdzies po srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten teolog nosi pejsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus nie potepiał ludzi ale grzechy nauka jego sie nie zmieniła od 2 tys lat jest takie powiedzenie "z kim przestajesz, takim się stajesz Kto się dotyka smoły, ten się pobrudzi, a kto z pysznym przestaje - do niego się upodobni. Mądrość Syracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palikociarnia atakuje kk za pedofilie a sama chce by dziecko moglo uprawiać sex z dorosłym bo chce zmienic prawo by 12 latki mogły uprawiać sex legalnie i jest za who który chce wprowadzić sex już do przedszkola Zależy mu, żeby zboczeńcy mogli wykorzystywać dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten teolog był obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co wam chodzi ludzie?? ja podziwiam i doceniam takich mądrych teologów a wy ciagle nienawiścią zioniecie.Takich ludzi jak ksiądz LEMAŃSKI NAM TRZEBA.I ADAM BONIECKI TO SA PRAWDZIWI KSIĘŻA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie teolog jest tylko Scott Hahn – teolog katolicki i apologeta, były pastor, nawrócony z prezbiterianizmu, autor licznych publikacji nt. Kościoła katolickiego.Pod wpływem lektury i analizy dzieł Ojców Kościoła oraz Pisma świętego doszedł do wniosku, że naukę Chrystusa w pełni głosi Kościół katolicki, do którego przystąpił na Wielkanoc 1986 roku. Później katoliczką została także jego żona Kimberly. Od tamtego czasu zaangażowany w upowszechnianie i apologię wiary katolickiej. Jest założycielem i prezesem Centrum Teologii Biblijnej im. Świętego Pawła. Związany jest również ze stacją telewizyjną EWTN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej ze swoich książek Hahn pisze: "Opus Dei stało się dla mnie drogowskazem, światłem latarni morskiej, obiecującym koniec mojej długiej wędrówki i pierwszym skrawkiem ziemi, której doświadczyłem tylko w książkach. Istniało wówczas, jak i dotąd istnieje, wiele ruchów i instytucji w Kościele. Ale Opus Dei, z wielu powodów, było takim miejscem, gdzie poczuć się mogłem jak u siebie w domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RACJE MA TWOJ ZNAJOMY .WÓDKI MU POLAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×