Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elizaa223

radykalne diety

Polecane posty

Czesc dziewczyny, Co myslicie o radykalnych dietach np. głodzeniu się? Ostatnio pytałam znajomej jak można szybko schudnąć, a ona polecila mi wlasnie głodzenie się. Osobiscie dla mnie to chory pomysł, gdyż nie jedzenie regularne powoduje jeszcze gorsze efekty i można przez to doprowadzić się do stanu krytycznego. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szybko oznacza dal ciebie jakis miesiąc to polecam to ca robię od dwóch tygodni. Zważyłam sie przed chwilą i jestem dumna, schudłam 4 kg :D Jem 6-7 razy dziennie bardzo małe porcje, bez tłuszczu, wieprzowiny i słodyczy ( słodycze uwielbiam, wiec raz w tygodniu, w sobote pozwalam sobie na cos pysznego). Ćwicze sama około 20min-pół godziny dziennie. 4 kg mniej i weszlam w 3 kiecki, które 2 tyg temu mogły mnie udusić :D Dzielna jestem ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennka
gratuluje . mozesz podac menu przykladowe z 1 choc dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok :D taka jestem zadowolona, że nawet popisze :D Napisze ci co wczoraj jadłam 1. Mleko 0,5% + 2 garście corn klakes + garść błonnika + garść płatków owsianych 2. Banan, pół jabłka 3. Warzywa na patelnie (1/2 porcji) po grecku + udko z królika upieczone bez tłuszczu na grilowej kratce (warzywa i królik z Biedronki_ :D 4. 6 kostek czekolady ( sobota) i trochę winogron (10-15 dag) 5. Gołąbek- 1 sztuka, bez niczego 6. Pół kromki chleba pełnoziarnistego z pastą z tuńczyja _ pomidor + kawałek papryki 7 Okolo 22 mnie ssało, więc zjadłam 2 ogórki małosolne, żeby zapełnić żołądek, ogórki prawie nie mają kalorii Oczywiście to tylko przykład Dziś na śniadanie zjadłam 1 kromke wasy + berlinka z indyka z musztardą +pomidor ze szczypiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dopiszę, ze w dni powszednie ( nie w sobotę) zamiast czegoś slodkiego jem owoc + po kilka orzechów i migdałów, albo ze 3-4 suszone śliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteska
ja jem podobnie, a brzuch mi nie znika , ciagle taki sam , choc ogolnie jestem szczupla, tylko ten brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennka
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
errteska a ćwiczysz? ruszasz się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo chodze , maszeruje duzo chodze po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ertreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzenie na brzuch nic nie da, ja zaczełam to wszystko, żeby sie własnie pozbyc brzucha, robie 100 półbrzuszkow dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój z dietami radyklanymi. poczytaj trochę o diecie limvena. baardzo skuteczna dieta, wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodzenie się to słaby pomysł, bo kilogramy szybko wrócą, być może nawet z nawiązką, a przy okazji zniszczysz sobie metabolizm. Najlepsza opcja to tak jak pisały dziewczyny, jeść zdrowo, regularnie i z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam również limvene. daje fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efekt jojo masz jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radykalne diety często prowadzą do efektu jojo. Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i aktywność fizyczna to przepis na sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×