Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet moze kochac kobiete przez pare lat jesli z nia nie jest?

Polecane posty

Gość gość
Aleś ty tępy/a ze swoim uporem :( jeśli mi coś tam dynda,to chybam nie kobita?No, chyba,że wiesz lepiej,jak zwykle zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci dynda , kobieto:classic_cool:. Piszesz tu cały dzień, raz podszywasz się pod faceta, a raz za kobietę.Alkoholik wie, że nigdy z tego nie wyjdzie. Żaden "zakład" nie jest w stanie zmienić jego choroby i chęc***icia. Rozumiesz?On może jakich czas nie pić, wszyć sobie w kuper to i owo, ale przychodzi czas, że ma zwiększoną potrzebę picia, i żebyś dęba stawała, nie zmienisz tego. To nie harlequin, to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci dynda, mnie wszystko jedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesza się kafe :( dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że ta debilka, która pisała o zakładaniu się o nie picie jest mocno walnięta! Popieram tego gościa co pisze z sensem, że z tego się nie wychodzi. Chyba, ze nogami do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też jesteś debilka :D Ludziom trzeba dawać wiarę i nadzieję,tępe dzidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiarę to trzeba mieć, a nadzieją mogą krzepić się wszyscy do woli. Tyle, że alkoholik nie ma wiary i chociaż nadziei trzyma się jak brzytwy, zawsze spada na dno. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co?wiesz to z autopsji ? Kurwa jakie wy jesteście mądre tu w necie,szkoda że w życiu codziennym,to już na taką mądrą i zreformowaną ciężko trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieweczko, to, że napiszesz KURWA, nie oznacza, ze staniesz się mężczyzną. Popatrz na siebie jaka to jesteś reformowalna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów dla twej tępoty i bezdennemu uporowi :) szkoda się spierać z takim bez mózgiem,wali mnie opinia takiego czegoś jak ty,masz zajęcie spierać się z kimś kogo nie znasz i nie masz pojęcia kim jest,bo i skąd możesz mieć ale jedynym twoim celem w życiu jest zaprzeczanie wszystkiemu i wszystkim,coś mi się zdaje że jakbym się zapytał o twoje preferencje polityczne,to byś powiedziała że białe jest czarne a czarne jest białe,wzorem swojego prezesa :D Bywaj i roztrząsaj swoje życiowe zagadki dalej z chwałą dla twojego intelektu jarzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów dla twej tępoty i bezdennemu uporowi :) szkoda się spierać z takim bez mózgiem,wali mnie opinia takiego czegoś jak ty,masz zajęcie spierać się z kimś kogo nie znasz i nie masz pojęcia kim jest,bo i skąd możesz mieć ale jedynym twoim celem w życiu jest zaprzeczanie wszystkiemu i wszystkim,coś mi się zdaje że jakbym się zapytał o twoje preferencje polityczne,to byś powiedziała że białe jest czarne a czarne jest białe,wzorem swojego prezesa :D Bywaj i roztrząsaj swoje życiowe zagadki dalej z chwałą dla twojego intelektu jarzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przeczytajcie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, dwa razy :D będzie dobitniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może. Jeśli jest zakochany to raczej szybko mu to nie przejdzie i czasem wzdycha przez wiele lat do kobiety. Czasem, jeśli jest nieśmiały będzie miał problem aby ją poderwać. Bo będzie sparaliżowany jeśli ona pojawi się w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jeśli mieszkają od siebie daleko?Mają swoje rodziny,a coś ich ciągnie do siebie?Coś ich przyciąga,mimo że wiedzą,że to wbrew rozsądkowi i ich uczciwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż mnie do prawie 1,5 roku podrywa pewien mężczyzna. a wiem, że ma w innym mieście dziewczynę. Coś przebąkuje nawet o ślubie. Ale na weekend jest w innym mieście, a w tygodniu u nas i podrywa mnie i sam chodzi jak w amoku, gada od rzeczy i robi różne dziwne błędy w pracy. Więc z tego wniosek, że można kochać nawet 2 kobiety przez wiele lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny jest ten świat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet też, zdziwiła byś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie kochac, ale gdzies tam w sercu nosic jej obraz. Nawet przez dziesiatki lat, naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujasz, ale tak pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też takie "bujdy" słyszałam od kogoś... A może jednak to była prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety częściej tak kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w w meksykanskich filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie, niestety w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×