Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Każdy facet wchodzący w związek z kobietą powinien być gotowy na dziecko

Polecane posty

Gość gość
ten znowu swoje moNTRE referaty smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>>cóż, widze uposledzenie uniemożliwia szukanie źródeł tu artykuł z lat 70 i kogo nazwiesz kretynem?<<< Wpisalem haslo "vasektomy" do Encarty z 2008roku i tam pisze jak wol, ze zabieg ten udaje sie odwrocic w mniej niz 50% przypadkow i nalezy go traktowac jako nieodwracalny. W warunkach USA, jak bylo by w Polsce znajac poziom naszej "medycyny" to sobie odpowiedz sama. Ale w praktyce to zagadnienie mnie malo obchodzi. Chociaz do zrodel podanych przez ciebie z ciekawosci zajrze. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Rescator Wszystko pięknie, ale do tego już się nie odniosłeś ekonomisto z Bożej łaski: ,,Może dzięki temu w ogóle masz pracę, że jakieś dziecko potrzebuje jedzenia, zabawek, rozrywek, ubrań, książek do szkoły, a potem gadżetów, wyjazdów ze znajomymi itd. '' A nie przepraszam, dalej piszesz, że jeśli populacja naszego kraju zmniejszy się o połowę to w cudowny sposób zniknie bezrobocie. Nie przyszło ci do głowy wielki retorze, że równolegle oznacza to o 18 milionów mniej ludzi tworzących popyt wewnętrzny i na przykład Ileś milionów bochenków chleba dziennie sprzedanych mniej? Coś tam ci nawkładali do głowy to tu, to tam, powtarzasz jakieś zdania udając wolnomyśliciela, tyle że z logiką i rzetelną wiedzą jest ci nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Wszystko pięknie, ale do tego już się nie odniosłeś ekonomisto z Bożej łaski: ,,Może dzięki temu w ogóle masz pracę, że jakieś dziecko potrzebuje jedzenia, zabawek, rozrywek, ubrań, książek do szkoły, a potem gadżetów, wyjazdów ze znajomymi itd. '' A nie przepraszam, dalej piszesz, że jeśli populacja naszego kraju zmniejszy się o połowę to w cudowny sposób zniknie bezrobocie<< Ekonomisto nie wiem z czyjej laski, moze ksiedza proboszcza? Do takich glupot, to nawey nie warto sie odnosic. Bo jesli pieniadze nie zostana wydane na dzieci, to pojda na sukienki, buty, bizuterie dla kobiet. Albo na samochody, jachty, alkohole dla mezczyzn. Dlaczego dla gospodarki kraju lepiej robia wydatki na dzieci niz wydatki dla doroslych to juz slodka tajemnica takich niedokow jak ty. A w ktorym momencie napisalem, ze gdyby w Polsce zylo 18mln ludzi zamiast 36 mln to zniklo by bezrobocie? Moze bys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem, w ktorej klasie gimnazjum tego ucza ? Napisalem, ze zylo by sie lepiej, co jest oczywiste, ale lepiej pod innym wzgledem. Bylo by czystsze srodowisko, mniej smieci do utylizacji, mniejszy tlok w lasach i nad woda. Dla mnie to sa objawy lepszego zycia, ale jesli lubisz zycie w tloku i smrodzie, moze jeszcze w szesc osob w jednym pokoju, to tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, bo tu pisza po prostu zwierzeta. bardzo slabe intelektualnie i moralnie. za to mocne w bezmysnym folgowaniu instynktom. i bardzo slabe w przyznawaniu swojego debilnego stanu. dlatego, tez intynktownie beda ci wmawiac, ze te plody to wynik zawodnej antykoncepcji, nigdy nie, zawodnego mozgu i morale. a jak juz sie zrobilo to niech i byndzie. tak sie zyje wsrod prymitywow niezwalajacych z nog wydolnoscia intelektualna. nihil novi w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator ,,Napisalem, ze zylo by sie lepiej, co jest oczywiste, ale lepiej pod innym wzgledem. Bylo by czystsze srodowisko, mniej smieci do utylizacji, mniejszy tlok w lasach i nad woda. Dla mnie to sa objawy lepszego zycia, ale jesli lubisz zycie w tloku i smrodzie, moze jeszcze w szesc osob w jednym pokoju, to tego nie zrozumiesz. '' ,,mniej smieci do utylizacji'' = mniej miejsc pracy dla tych, którzy utylizują. Na wysypiskach, w ciężarówkach MPO, mniejsze kieszonkowe dla zbieraczy puszek po śmietnikach. ;) ,,mniejszy tlok w lasach i nad woda''. = mniej pracy dla leśników, ratowników WOPR, mniejszy popyt dla zbieraczy grzybów, mniej sprzedanych usług przez wynajmujących łódki i kajaki. ;) ,,Dlaczego dla gospodarki kraju lepiej robia wydatki na dzieci niz wydatki dla doroslych to juz slodka tajemnica takich niedokow jak ty.'' Bo niemowlaki mają przed sobą średnio 70 lat życia, ich z kolei dzieci 100, a prawnukowie 130, podczas gdy dzisiejsze dorosłe półgłówki twojego pokroju co najwyżej jakieś 35 lat. ,,Po nas choćby potop'', tak to rozumiem. ;) Ale powiedz to otwarcie i przyznaj się zarazem, że w dziedzinie ekonomii, polityki i filozofii jesteś zwyczajnie debilem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy można to prościej wytłumaczyć wszelkiej maści Palikociarni. ;) A przy okazji, to nie obrażaj pracodawców, bo może wyłącznie temu, że większość z nich rozumie przedstawiony przeze mnie stan rzeczy w ogóle zawdzięczasz jakąkolwiek pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>,mniej smieci do utylizacji'' = mniej miejsc pracy dla tych, którzy utylizują. ,,mniejszy tlok w lasach i nad woda''. = mniej pracy dla leśników, ratowników WOPR, mniejszy popyt dla... Ale powiedz to otwarcie i przyznaj się zarazem, że w dziedzinie ekonomii, polityki i filozofii jesteś zwyczajnie debilem<<<< Tak masz racje: im mniej ludzi, tym mniej kretynow, dla ktorych trzeba uszyc kaftan bezpieczenstwa, wylozyc sciany miekkim materialem i karmic lyzeczka. I mozna ich odwolac od utylizacji smieci, zbierania grzybow niewybuchow polasach. I sa w stanie wyprodukowac wiecej sreberek dla swistaka.... I jeszcze ostatnie 2 zdania na powaznie: jesli myslenie, ze trzeba dzisiaj zrobic wiecej dzieci, zeby mogly pracowac, za trzydziesci lat na nasze emerytury, jest mysleniem o przyszlosci to gratuluje logiki. Bo za 30 lat znowu trzeba bedzie jeszcze wiecej dzieci, bo bedzie jeszcze wiecej emerytowi tak az do stanu, gdy zbudujemy w Polsce drugie Indie. Swiete krowy juz mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWstrzasnietyNieMieszany
To chyba po 60 Byśmy się musieli żenić. Facet nigdy nie jest gotowy, dopiero po fakcie uczą się być ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co wy barany z tymi skrobankami. Przeciez w dzisiejszych czasach istnieje aborcja farmakologiczna. Jeszcze k***a zacznijcie gadac o urywaniu 'raczek i nozek' uggghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>Nie wiem czy można to prościej wytłumaczyć wszelkiej maści Palikociarni. oczko.gif A przy okazji, to nie obrażaj pracodawców, bo może wyłącznie temu, że większość z nich rozumie przedstawiony przeze mnie stan rzeczy w ogóle zawdzięczasz jakąkolwiek pracę.<< Nie jestem Palikociarzem, raczej Urbanista, ale niewazne. Dziekuje prawiko-katolom za uswiadomienie mi roli pracodawcow-dosiebiorcow, naszych dobrodziejow. Klaniam sie im czapka do ziemi, po polsku i caluje ich brudne raczki! Dziekuje im, za to, ze w ramach "inzynieri podatkowej" rejestruja swoje firmy na Wyspach Bahama i, ze przenosza fabryki na wschod dajac prace zoltym i bezowym. Dobrze przynajmniej, ze lokajow i goryli zatrudniaja bialych, a nie jakis absolwentow z klasztoru Shaolin. No i daja prace kobietom na kasie, a kazac im zakladac pompersy, zeby mogly wysiedziec bez przerwy na sikanie daja tez zatrudnienie smieciarzom. Osobne podziekowanie i wyrazy wdziecznosci dla bankierow, za struktory, hedingi, lewary, derywaty, spready i inne wynalazki ktore pozbawily oszczednosci zycia miliony ludzi. Zycze im by nigdy im nie zabraklo milionow na bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator ,,I jeszcze ostatnie 2 zdania na powaznie: jesli myslenie, ze trzeba dzisiaj zrobic wiecej dzieci, zeby mogly pracowac, za trzydziesci lat na nasze emerytury, jest mysleniem o przyszlosci to gratuluje logiki. Bo za 30 lat znowu trzeba bedzie jeszcze wiecej dzieci, bo bedzie jeszcze wiecej emerytowi tak az do stanu, gdy zbudujemy w Polsce drugie Indie. Swiete krowy juz mamy... '' Niestety, ale to właśnie za sprawą podobnych tobie ideologów-fanatyków zastąpiono sprawdzające się przez wieki instytucje takie jak rodzina, dobrowolna pomoc ubogim chorym systemem emerytalnym i ,,pomocą społeczną''. A teraz kiedy trzeba wypić piwo, którego się nawarzyło ci ideolodzy pozbawieni sumienia i rozumu znów będą szukać kolejnych urojonych wrogów, którzy zburzyli ich doskonały przecież plan uszczęśliwienia całej ludzkości. Nie podobało się lokajom i stangretom, że mogą nażreć się do woli nie przepracowując się, no to mamy Biedronki, Tesca i sikanie w pampersy 70-letniej kobieciny, której ledwie starcza na rachunki. A jeśli nie będziemy się rozmnażać w tym piekle na Ziemi, które stworzyliście towarzyszu to te kobieciny, a wraz z nimi i ty bezgłowy impotencie, pozdychają wkrótce z głodu albo trafią do obozów pracy, przy których kasa w Biedronce wyda im się rajem. I nie sil się na fantazje o swojej potędze. Parę twoich zdań wystarczy żeby domyślić się w tobie socjalisty-frustrata-prawika, który nienawidząc siebie, nienawidzi życia w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>.A jeśli nie będziemy się rozmnażać w tym piekle na Ziemi, które stworzyliście towarzyszu to te kobieciny, a wraz z nimi i ty bezgłowy impotencie, pozdychają wkrótce z głodu albo trafią do obozów pracy, przy których kasa w Biedronce wyda im się rajem. I nie sil się na fantazje o swojej potędze. Parę twoich zdań wystarczy żeby domyślić się w tobie socjalisty-frustrata-prawika, który nienawidząc siebie, nienawidzi życia w ogóle. oczko.gif<<< Gdybysmy rozmnazali sie, jak chca przykoscielne prawiki, to nasze miasta juz teraz wygladaly by jak Bombaj albo Kalkuta (pojedz, zobacz). No chyba, ze kompleks militarno-przemyslowy i swiatowa finansjera zafindowaly by nam jakas efektowna wojenke (tak jak teraz sie zanosi). A co do nienawisci, to trafiles jak to zwykle przytrafia sie prawikom, to znaczy kula w plot. Bo kogo jak kogo, ale przynajmniej siebie to kocham na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze najpierw nazbierac pieniadze na dom i dzialke. obecnie mieszkam w bloku w swoim mieszkaniu ale jest stanowczo za male na trzymanie tutaj dzieci. zabezpieczam sie plasterkami i prezerwatywa bo panicznie boje sie ciazy ale jestem pewna ze w trakcie wpadki usunelabym. odkladamy jedna pensje na dzialke a z drugiej zyjemy. gdyby byl dzieciak to nie daloby sie tak bo to taki wydatek ze obie pensje szly by na roztrwonienie. moj maz to tzw moher ale wychowalam go i nie smie naciskac mnie na bachora bo wie jakie mam zdanie na ten temat. nie pozwolilabym sobie na to aby do konca zycia gnic w 35metrach z bachorem na glowie pozbawiona marzen o wlasnym domku, utyrana i sfrustrowana albo z moja czy meza rodzina na glowie ktore nie nadaja sie do wspolnego zamieszkania z racji charakterow toksycznych czy alkoholizmu tescia. dzieci beda ale kiedy przyjdzie an to czas, jesli beda probowaly przyjsc wczesniej to niestety ale pozbede sie tego z siebie. mam 23lata, maz 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Ja nie wiem co wy barany z tymi skrobankami. Przeciez w dzisiejszych czasach istnieje aborcja farmakologiczna. Jeszcze k***a zacznijcie gadac o urywaniu 'raczek i nozek' <<< Tak Mi, masz racje. Wiem o aborcji farmakologicznej, ale uznalem, ze pisanie w tak brutalny sposob lepiej sluzy budowie mojego imagu troche tepego, bezmyslnego samca i bardziej wkurza prawiki ! A co do RU 486 to jak czytalem w pewnym angielskim czasopismie medycznym w czasach gdy ten preparat wchodzil do uzytku, to znaczy w polowie lat osiemdziesiatych, planowano, ze bedzie to przelom w antykoncepcji. Idea byla taka, zeby uprawiac seks bez zadnych zabezpieczen, a w razie opoznienia okresu o 2 tygodnie, po prostu zazywac tabletke. W tak wczesnym stadium nie ma potrzeby dodatkowego wywolywania skurczow macicy i ingerencja w organizm kobiety przy zastosowaniu tego raz na pare miesiecy albo i rzadziej, byla by w sumie mniejsza niz przy stosowaniu normalnych pigulek. Dlaczego to sie nie rozpowszechnilo mozna tylko zgadywac. Mysle, ze zadecydowaly wzgledy komercyjne. Lepiej niech kobieta placi za dwadziescia pare tabletek co miesiac niz za jedna na na pare miesiecy. No ale majac dostep do tego preparatu gdzies w Europie, moze warto o tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mohery niech pilnuja swoich dup i macic a nie cudzych. wyobrazcie sobie ze normalni ludzie maja gdzies wasze pieprzone dysputy i wymyslone mrzonki pedofila w sutannie ktory wypral wam mozgi . zarodek to nie dziecko a zlep komorek. a kazdy normalny czlowiek jak bedzie chcial to bedzie usuwal, skrobal i sterylizowal sie a wam nic do tego. jedyne co powinno was interesowac to obciaganie czarnemu albo sponsorowanie jego orgii, samochodow, palacow czy drogiego zarcia za wasze pieniadze wrzucajac na tace naiwniacy . do sredniowiecza won, palic wiedzmy na stosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Nie ma znaczenia jak to zdefiniujesz, żeby uspokoić swoje sumienie to znaczy od kiedy płód jest wg ciebie człowiekiem. Istotne w akcie aborcji jest to, że nie ingerując w rozwijające się w tobie życie urodziłabyś człowieka. Nie wiem skąd przekonanie, że każdy przeciwnik aborcji to katolik. Irytują mnie tylko ludzie, którzy rezygnując z posiadania dzieci i związanych z tym obowiązków przerzucają tym samym koszty utrzymania siebie na starość na resztę społeczeństwa. Napisałaś: ,,zarodek to nie dziecko a zlep komorek''. Ściśle rzecz biorąc to ty też jesteś tylko zlepkiem komórek i niczym więcej. Ty, ja, twoje zwierzątko domowe. Dlatego proponuję eutanazję wszystkich bezdzietnych nie będących w stanie utrzymać się samodzielnie po wejściu w wiek emerytalny. ;) Jak myślisz z jakich np. powodów Oktawian August wprowadził surowe prawa uderzające w bezdzietnych? Świat nie słyszał jeszcze przecież o chrześcijaństwie, nie było klechów, moherów. To nie jest kwestia ideologii jak wam ubodzy duchem ;) wmówiono, ale polityki. A już śmiać mi się chce z ateistów, którzy tacy są wolnomyślni, że boją się użyć słowa ,,zabiłam, zabiłem'' i grzebią się w moralnych kategoriach byle je ominąć. ,,zarodek to nie dziecko a zlep komorek'' - a to kiedy ten zlep komórek staje się człowiekiem? Może dowiem się jeszcze, że to wtedy kiedy ma już tzw. ,,duszę'', hehe. A twój pies to wrażliwa, czująca istota, której nie należy krzywdzić, a nie ,,zlep komórek''. (Nb. uważam, że wraz z prawem do powszechnej aborcji powinno się w takim razie wprowadzić inne jeszcze przepisy, np. taki, że każdy ma prawo bez sprzeciwu właściciela do zabicia z miejsca psa, który zanieczyszcza przestrzeń publiczną odchodami ;)). Pomieszanie z poplątaniem w waszych wydziedziczonych z królestwa rozumu mózgach. Przeczytajcie tę fantastyczną satyrę ,,Francuzi, jeszcze jeden krok aby stać się republikanami'', a ujrzycie jak śmieszni i pocieszni jesteście ze swoimi ,,nowoczesnymi'' poglądami. Granicę waszych przekonań wyznacza wam plugawy egoizm waszej niewolniczej natury, w ten sposób stworzyliście nowoczesną moralność. Potrzebujecie tej moralności w świecie bez bogów zagubione, słabe istotki, które boją się powiedzieć sobie, że zabiły. A przecież to tylko słowo, nic więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator555 ,,Gdybysmy rozmnazali sie, jak chca przykoscielne prawiki, to nasze miasta juz teraz wygladaly by jak Bombaj albo Kalkuta (pojedz, zobacz'' Byłeś w Bombaju i Kalkucie? Ciekawe w jakiej roli? Na wymianie studenckiej finansowanej z budżetu czy może jako niebieski ptak, który wraca potem do ojczystego kraju żyjąc to przy mamusi, która przecież powinna wyskrobać, to z zasiłków? Znam i takich ,,podróżników'', więc pytam. I dlaczego nie podasz jako przykładu Chin? Bo nie pasują do twojej teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy akceptuje aborcje (i to nie tylko ze względu na kwestie religijne) więc zacznijmy od tego. Więc jak facet zaczyna się umawiać z kobietą, albo ma taki zamiar to niech sie lepiej upewni na sam początek jaki ona ma do tego stosunek. Ja jestem przeciwniczką aborcji. Z drugiej strony nie planuje potomstwa jeszcze teraz ALE mam ten luksus, że jakbym zaszła w ciąże to mój facet byłby w 100 % odpowiedzialny i nie byłoby problemu dla niego. Bardzo dobrze stoi finansowo i cieszyłby się z dziecka :) Więc nie planujemy ale jak już "się zrobi" to będzie ;) Współczuje kobietom, które z desperacji puszczają się z frajerami, którzy nie są w stanie zapewnić im takiej stabilności życiowej i rozwiązanie widzieliby jedynie w skrobance albo jakiś tabsach poronnych bo to na pewno nie jest obojętne dla organizmu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! Rescator555 i Heloiza999 to ta sama osoba! Płeć: nie znana. Wiek: nie określony. Pracodawca: Kafeteria. Mocodawcy: lewicowe ugrupowania. Kategoria: amator. Zadanie: uderzyć w rodzinę. Pensja: 1180 zł netto miesięcznie (wliczając pół roku bezpłatnego stażu). Strategia firmy: po rozpoznaniu zwolnić w trybie natychmiastowym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>Byłeś w Bombaju i Kalkucie? Ciekawe w jakiej roli? Na wymianie studenckiej finansowanej z budżetu czy może jako niebieski ptak, który wraca potem do ojczystego kraju żyjąc to przy mamusi, która przecież powinna wyskrobać, to z zasiłków? Znam i takich ,,podróżników'', więc pytam. I dlaczego nie podasz jako przykładu Chin? Bo nie pasują do twojej teorii?<<< Gdzie bylem i w jakiej roli to nie twoja sprawa. Na pewno za wlasne pieniadze. Co do Chin, to jakie kroki podjeto tam w celu ograniczenia liczby ludnosci to wiemy wszyscy (a moze ty nie wiesz?) I jesli zazdroscisz im warunkow zycia w tym tloku (a takze chocby Japonczykom) to zycze zdrowia, bo na rozum za pozno. Pojedz, zobacz. Oczywiscie nie twierdze, ze na terenie Polski nie moglo by wyzyc na przyklad 200mln ludzi. Moze by i moglo, tylko po co? Tez bylby wrzask, ze mamy w perspetywie do utrzymania 100mln emerytow i trzeba miec wiecej dzieci. No ale tego prawacy kretyni nie rozumieja, bo marzy im sie "wielki" Narod Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>UWAGA! Rescator555 i Heloiza999 to ta sama osoba! Płeć: nie znana. Wiek: nie określony. Pracodawca: Kafeteria. Mocodawcy: lewicowe ugrupowania. Kategoria: amator. <<< A swistak siedzi i zawija w te sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>Dlatego proponuję eutanazję wszystkich bezdzietnych nie będących w stanie utrzymać się samodzielnie po wejściu w wiek emerytalny..... A już śmiać mi się chce z ateistów, którzy tacy są wolnomyślni, że boją się użyć słowa ,,zabiłam, zabiłem'' i grzebią się w moralnych kategoriach byle je ominąć. <<< Wspanialy pomysl! Dzieciorobstwo ponad wszystko a obsrana pielucha naszym sztandarem !!! Zastanawiam sie jakim prawickim gownem trzeba miec nasrane do lba, zeby w jednym wpisie mowic o prawie plodu do zycia i proponowac zabijanie ludzi nie spelniajacych pewnych kryteriow, w tym majatkowych. Rozumiem, ze obejmie to na przyklad ludzi z zespolem Downa, bo oni nigdy nie beda w stanie sie utrzymac, a chyba nie kazesz im robic dzieci. Zapytam w takim razie, dlaczego nie proponujesz zabijania innych ktorzy nie sa w stanie utrzymac sie samodzielnie? Na przyklad bezrobotnych czy bezdomnych. Przeciez prawicowe rezimy uzywaly juz "szwadronow smierci" do polowania na takie wyrzutki spoleczenstwa. Tylko tam dzieciorobstwo nie bylo przepustka do zycia, no ale to drobna roznica. Zapytam tez, dlaczego wprowadziles takie niskie kryterium: jedno dziecko? Przeciez to tez jest pasozytowanie na Zdrowym Spoleczenstwie, a przyrost Substancji Narodu zapewni dopiero dwoje lub wiecej dzieci. O to, dlaczego bierzesz przyklad z pogardzanych przez siebie ateistow i uzywasz slowa eutanazja (ktore przeciez oznacza zupelnie cos innego) nawet nie pytam, bo domyslam sie, ze odpowiedz na te pytanie przekracza mozliwosci tego gowna jakie masz we lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wszystko co jest w mojej macicy jest moje! wiec moge zrobic z tym co zechce. po drugie ale mnie rozbawilas- od kiedy to posiadanie potomstwa jest zabezpieczeniem sie na stare lata? no dobry zart. ilu ja znam starszych ludiz ktorzy sami musza sobie radzic bo dzieci to menele, karierowicze, d***** czy egoisci i w d***e maja starych rodzicow? czytalas ksiazke "ojciec Goriot"? jesli nie to koniecznie przeczytaj, to tak a propos tego ze na stare lata za urodzenie bachora i rozpieszczanie go dostaniesz opieke hahaha :D owszem, sa i dobre dzieci ktore maja serce i opiekuja sie rodzicami ale nie wszystkie maja dobre serce. i to nie kwestia milosci jaka przekazali rodzice bo znam ludzi ktorym rodzice nigdy milosci nie okazywali a dzieci mimo wszystko opiekowali sie swoimi chorymi i starymi rodzicami np znajomy mojego ojca, moj ojciec(mieli podlych rodzicow a gdy moj dziad dostal udaru to ojciec sie nim zajmowal). to kwestia serca z ktorym rodzi sie bachor lub nie rodzi. jesli urodzi sie bez serca to konczy sie to wlasnie tak jak w wielu znanych mi historiach lub w ksiazkowym przypadku ojca Goriot. wiec swoje gadanie wsadz sobie w buty to wyzsza bedziesz chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dziewczyny tyłka dawać tylko takim, których stać z palcem w d**pie na utrzymanie dziecka. Nie puszczać się z frajerami, którym tylko łatwo fiuta wyciągnąć. Tym bardziej jeżeli jesteście piękne - trzaa się szanować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
> rozwiązanie widzieliby jedynie w skrobance albo jakiś tabsach poronnych bo to na pewno nie jest obojętne dla organizmu kobiety< Tak Sloneczko, masz racje. Tabsy sa bardzo brzydkie i szkodliwe. Za to ciaza i porod to sam miod-malina i rozkosz dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się faceta, który jest w stanie zapewnić Cie mega z******te warunki w ciąży, normalną klinikę a nie szpital, plus stać Cie na cesarkę (mój przypadek) :classic_cool: ? To co w tym strasznego. Zresztą ciąża to naturalny proces w życiu kobiety, a faszerowanie się hormonami, nie. Jak ma się d**pe a nie faceta, który ciężarną kobietę wysyła do pracy to i może masz racje :classic_cool: ale ja bym w życiu nie dała takiemu nieudacznikowi co chce sobie tylko porooochać innym kobietom też to radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wiekszej dzi**wki na forum niz shaf78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwki ? Właśnie dobrze baba pisze ! Polać jej. Bzykać to wam się chce, ale odpowiedzialności to zero ! Jak was nie stać na założenie rodziny to nie bierzcie się za bzykanie kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×