Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O układach FF

Czy z tzw. f**k friends robicie w łóżku te same rzeczy co ze stałym partnerami?

Polecane posty

Gość gość
Kto to jest ta kafeqrwa? x To jest tutejsza bywalczyni, która była prostytutką, na forum namawia dziewczyny do prostytucji i sponsoringu i opowiada ze szczegółami o najwstrętniejszych formach seksu jakie uprawiała. Imię na M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona jest autorką tego wątku i wszystkich wpisów o seksie. Duzo o nim wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba nie byly
do gość dziś , a seks bez zwiazku uprawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcale nie, bo to ten koleś od p********ia o dziewczynach dającycj więcej przystojniakom! nawet jego pytania rozpoznaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, i miałam tylko 1 partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba nie bylygość
porzadna musisz byc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli to koleś, to wymysliłam ci koleś zboczenie: przesyłam ci swoją kupę a ty się nią zaciągasz i delektujesz waląc sobie konia i jęcząc z rozkoszy. Żryj i gnij goownojadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a przedostatnia litera tego imienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 17 32
Ze mną nie miałbyś żadnej przyjemności, koleś. Ja takich jak ty walę po ryju cięzkim narzędziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mi napisać skąd on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam buty z twardymi podeszwami i kiedy ty kOLEŚ błagasz mnie o seks, miażdżę ci krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została z ciebie, koleś czy kolesiówa, mokra śmierdząca plama, już nigdy nie zwalisz sobie marząc o zboczeniach z wyuzdanymi dziewczynami, z których żadna nawet nie chce na ciebie splunąć bo szkoda sliny na taką kupę ści/erwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety czemu wy
nie potraficie byc szczere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to nie jest prawda
ze kobiety z byle przecietniakami do lozka chodzic nie chca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest ta kobieta która tu udaje prawiczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, trzeba się uczyć na błędach. Tak to jest ze związkami, chyba prawie każdy się sparzał :P ja miałam 2 facetów i jeden ściemniał, że mnie kocha, a wiem, że tak nie było, z drugim było nam w pewnym momencie nie po drodze, ale kontakt utrzymujemy do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, może trafiłeś na taką, ale nie uogólniaj tego na inne kobiety, bo mój metalowy pręt bardzo chciałby ci przyp/ierdolić w zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guGusiallla
ja jestem zboczona bardziej z moim partnerem stałym niż jak byłam wcześniej w układzie FF :) a on jest zupełnie zaskoczony :D ale pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu ukrywać, kobiety to ku'rwy, a jeśli jakaś jest porządna, to tylko dlatego, że nie miała okazji, żeby się sku'rwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem się obudziłem i znów byłem sam na sam z moim kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghość
Ale ty jesteś jeden z gorszych pasztetów, więc dlaczego one tak chcą z tobą romansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmyślasz chłopie, zmyslasz. Opowiadasz co ci ślina na jezyk przyniesie. Taka choroba. Odrózniasz w ogóle swoje wyobrażenia od rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu niby ma zmyślać? Jest naprawdę dużo kobiet co są równie zboczone jak faceci, jak nie bardziej, tylko nie uzewnętrzniają oficjalnie tak tego, ale jak mają możliwość dyskretnie sie wyżyć to to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
20.27. Popieram cię kolego. Sam niejednokrotnie tego doświadczyłem. Nie będę tu przytaczał faktów, ale trochę tych doświadczeń miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kobieta wiecej
pozwala ff, o na szacunek nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w seks układzie i to tak wyglądało że kobieta chciała tylko do cipki i nic poza tym, lodzika mi nigdy nie zrobiła bo mnie nie kochała i o innych rzeczach można zapomnieć a i miała oczywiście wymagania już od pierwszego naszego seksu doszła i za każdym razem MUSIAŁ być orgazm jak nie było to odczekaliśmy i następny numerek i do końca aż ona dojdzie. Seks z nią był mimo wszystko świetny bo to jak ją targało w łóżku i jej mina po... niezapomniane wrażenia :) poza tym była doświadczona i wiedziała czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam kiedyś takiego friendsa i seks był super, nawet taki ostrzejszy ale bez żadnych analów, lodzików czy połykania spermy. Dopiero jak poznałam faceta którego kocham to naszła mnie ochota na różne odważniejsze rzeczy i wręcz sprawia mi to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senora_Fernandez
Haha taa właśnie. Każdy by poszalał, ale przecież nie ze swoją kobietą, bo chcą mieć porządną. Ona , skoro już ma być porządna, to przecież też nie z mężem zrealizuje fantazje. I w ten właśnie sposób, zakłamane panie i zakłamani panowie, sprowadzacie swoje małżeństwa /związki do absurdu. Pier*olenie że jak wyzwolona w łożku to zaraz zdradzi...po prostu, panowie, stańcie na wysokości zadania. Mąż/Żona czy stały partner to najbliższa osoba, to on/ona powinna wiedzieć czego chcecie w łóżku, do niej/niego ma się zaufanie i czuje się z nim komfortowo - ale nie w Polsce, jak widzę. Nigdy nie mialam f**ck friendow. Seks dla mnie jest zwiazany z zaangazowaniem emocjonalnym. Dzięki Bogu, że mój facet ( długoletni) to obcokrajowiec. Przynajmniej wiem że jak mu się coś zamarzy, to przyjdzie do mnie z propozycją... a jak mnie się zachce odmiany, to zaproponuję ją jemu. Bo jego nic nie gorszy, wszystko jest dla ludzi. Zasłuzona sława Latin loverów. Fakt że jestem damą na ulicy, matką dla dzieci, i jego dziwką na wyłączność w łóżku, jeszcze dodatkowo go kręci. Polacy, jesteście kieeepscy. Głównie dlatego, że tak kiepsko z waszą pewnością siebie, że laska eksperymentująca w łóżku to dla Was zagrożenie. I wolicie pukać obce baby, podczas gdy wasze są, jak wnioskuje z tego co tu poczytałam, pukane przez innych cieniasów, których stałe partnerki są pukane przez ... i tak w nieskończoność. Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Senora_Fernandez
ja bym chcial otwarta kobiete w lozku, ale nie jestem jakims adonisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×