Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Daga jaga

Polecane posty

Gość gość
daga to nie jest marta kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledowa to w ogóle jest fałszywa sucz. śmierdzi tym na odległość, dlatego nikt jej nigdy nie lubi. na kafeterii ciągle ma problemy. żałosna jest i dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dbasz tak masz to martusia fryzjerka po zawce, zniknęła po najeździe ledowej i teraz z gościa jedzie i wymyśla na led przecież to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ledowa nadal bez slubu żyjesz bo papierek jest be??a hipokrytko po papierek z chrztu leciałaś żebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dagę jagę lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Małgosi i Mileny
Jaga jest spoko zwłaszcza po tych wpisach antyfanki mam pozytywny jej obraz rozpracowywaczce nie wyszło hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leciała po papierek.babcia mówiła,że chrzciła bękarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam,że daga nie wytrzyma i wleci tu:) nie mogła się oprzeć,że by nie potaplac się w bagienku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co robisz jak nie taplasz się własnie? no i daga juz poleciała a ty dalej smęcisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:24 widać babcia po/j****a jak ty polko katolko moherowa :( pewnie grzebie w śmieciach led i nurkuje w jej szambie przydomowym żeby tylko zdobyć info dla swej kafe wnusi hahahaha :P :P żeby nie było nie przepadam za Led i nie darzę jej sympatią ale te naganiaczki są sto razy gorsze i głupsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będę smęcić,żeby cię pow\kur\wiać:) a ty skąd wiesz,że poszła stąd?bo tak napisała?hahahaaa...ja też mogę wiele napisać a takie tępaki jak ty wszystko łykają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jest moja ulubienica od babci śmieciary z Barcina :) co tam już wygrzebałyście z babunią pampersy eda i smakujecie jego kupę żeby sprawdzić czy jadł słoiczek czy domowy obiad? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje riposty ze śmieciami są nudne:)dawaj coś innego:)a moja babcia to spoko babka i ma z******tą ksywę na konkubenta led:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.34 napawaj się kafeterią wielkodupny noł lajfie i taplaj jak się taplasz :D i co dalej daga ci nie powiedziała komu kibicowała buuuu :( zjedz klawiaturkę ze złości i załóż jeszcze 50 tematów o niej i o led. Dobrze, że ja się tu nigdy nie zaloguję :) bo mam troje dzieci, żyję w konkubinacie, mam mieszkanie na kredyt i jestem z pochodzenia Ukrainką ale byś mogła się rozpisać gdybym tylko miała login :) a tak co? napiszesz o pomaranczowym gościu z takiej a siakiej godziny z takiego srakiego tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"spoko babka" się nie interesuje czyimś życiem i nie obgaduje obcych ludzi którzy nic jej nie zrobili tak robi tylko moherowa kołtuneria :o trochę siara tak się zachowywać i jeszcze tym szczycić no ale debilizm widzę macie w genach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukrainka,ale sie podniecilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;45 to samo chciałam powiedzieć! spoko babka? hahaha raczej wiejski monitoring i młynek w gębie do obgadywania :) wnuczka to po niej odziedziczyła :D macie klasę razem z babcią nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś być taką babcią w przyszłości jaką jest moja:)sztywniaro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Małgosi i Mileny
Twoja babcia przekazuje ci informacje o led i ty się tym tu chwalisz? ale żenułaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko.Laska od babci bankowo robi sobie jaja a wy dajecie się nabrać.Ludzie opamiętajcie się i ruszcie głowami:O już jakaś tam babcia wie,że to jest led z kafeterii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie chciałabym obgadywać ludzi, którzy mi nic nie zrobili i nie chciałabym się interesować czyimś życiem jak typowy moher. Uchowaj mnie Panie od takiej starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale siedzieć w goownianym temacie to już lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie jak ty ale nie śledzę obcych ludzi i im nie wygrażam w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja komuś wygrażam?Tylko konkrety!Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż już ledowa nie szczekaj-każdy ma cie tu dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gościu pochwal się jak twoja światła i mądra babcia nazywa faceta led. Na pewno to przezwisko na poziomie jej IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś babcię o więcej szczegółów, bo na razie to są takie newsy prosto z d**y. Pasują do wszystkich. Jak tylko babcia przestanie grzebać w śmieciach to może ci się zwierzy :) Kup babci poduszeczkę wygodną na parapecik, żeby jej się lepiej obczajało innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×