Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Daga jaga

Polecane posty

Gość gość
A mówi chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj bo wpadnie ci daga do tego twojego Barcina i miche ci sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi ale do siebie bo mamcia całe dnie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ledowa pisz:D ośmieszaj się dalej, aaaaaaa i nie zapomnij przynajmniej raz dziennie założyć o sobie tematu pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby Led cały dzień na kafe a wy nie lepsze kwoki. Uważacie się za elitę społeczną bo macie kawałek papieru który łączy was z jakimś gachem? Słoma wam z butów wystaje. A zazdrość was zżera że ktoś w życiu ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma tak lekko bo musi się przecież użerać z jego żoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwiska takiego kogoś jak ty przelatują obok mnie. Zdanie alkoholika spod hali już robi na mnie większe wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
led spod gościa jedzie-pustostan umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zdanie...na tej wiosce to tylko krowy takie jak ty się pasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miał być temat o mnie :( moja psychofanka tak się stara, od dłuższego czasu, a wy wszystko psujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowakrowa
hej daga, już myślałam że ta debilka Cię stąd na stałe wygoniła-nie daj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czas na rozrywkę z kafeterią powoli dobiega już końca, z jednej strony żal, bo to jak nałóg. Z drugiej - nałogów i to tych śmierdzących trzeba się pozbywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga dlaczego nie zgłosiłaś tego na policję że ona podała Twoje dane osobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Literka wiemy,że zdanie alkoholika jest dla ciebie ważniejsze,w końcu swój ze swoim zawsze się dogada ochlapusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąglę widzę tu nagonkę na Led. Dns. Dagę Literki a jak narazie to atakujące to takie prymitywy że aż szkoda czasu na takie wytwory.... Co wy chcecie od tych dziewczyn? Z tego co widzę to trzymają klasę, nikogo nie wyzywają. A wy?? Szkoda mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie stąd nie przegonił po prostu pierwsze pól roku młodej mamy jest wyczerpujące, a ja nie jestem cyborgiem. Nikogo się też nie boję, żadnej rozpracowywaczki - kaczki ani tym podobnych stworów. Nie mam niczego do ukrycia i niczego się nie wstydzę. Nie rozumiem czemu ona ciągle pisze, ze udostępni moje dane nie wolno jej tego zrobić, nie widziałam żeby ktoś gdzieś podal moje dane, jak tak to proszę o link, a moje zdjęcie macie w awatarku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ledowa sucz tylko z gościa wyzywa..już nie raz zapomniała się przelogować🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że led nie wiedziała,że nie można podawać danych innych osób.dlaczego nie poinformawałas o tym koleżanki?Do awatarka mogłaś dać zdjęcie piegowatych rąk,albo z plazy gdzie wyglądasz jak pół doopy zza krzaka lub to z jazdy konnej.Ale plus za stylizację do zdjęcia na potrzeby kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zalogowana wyzywasz? Hipokrytka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam na temacie OLed-stalking... oto co napisała o dadze"gość 2014.04.11 Doigrałaś się Marto z Gniezna, strzygąca na ulicy Bolesława Chrobrego 14 przez 2. Ku twojemu niezadowoleniu niestety zmieniłam województwo i jestem daleko, daleko od ciebie i tych wszystkich wielkopolskich dziewczyneczek twojego pokroju usmiech.gif Nie ja to zaczęłam, ale ja to skończę. Zgnij w swoim jadzie i wymiocinach. Zamieścić jeszcze twoje zdjęcia? Wszystkie mam na dysku. Dziecka też? Pozdrawiam i pocałuj mnie w d**ę blond pustaku z krzywymi zębami i pomarszczonym z solarium ryjem. Cześć lapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowakrowa
no jak byk dane.....nie czytałaś wcześniej Daga tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i od tamtego czasu ledowa się ukrywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem Marta i mieszkam na dolnym śląsku :D imię mam takie jak w loginie, to były dane innej forumowiczki :) a z Led mam cały czas kontakt więc nie wiem o co wam chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak daga,nie było cię tu pół roku a ciekawe skąd wiesz,że ktos tu o tobie tematy zakładał...:O aaaa,zapomniałam...led,która była tu na pomarańczowo wszystko śledziła i esy c***isała tak jak ty kiedyś jej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz takiego imienia jak w loginie.Nieładnie kłamać mamusiu...jaki dajesz przykład swojemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kamilka
marta to była jak dbasz tak srasz czy coś takiego hahaha ja jestem bardziej na bieżąco od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malakamilka dobrze,ze trzymasz rekę na pulsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywałam tu ale bardzo baaardzo rzadko i widziałam te głupie tematy ale co miałam pisać i dyskutować z jakąś psycholką? Mogę być Martą jak chcecie tym trudniej będzie mnie znaleźć ewentualnym świrom :P raz tu ktoś podał moje prawdziwe imię. Szczerze mówiąc nie wiem jak mnie wyśledził i że mu się w ogóle chciało :o dobra spadam na deszczo-spacer, kupiłam sobie nawet czerwone kalosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ledowa jej esy wysyłała po tym jak ujawnija jej miejsce pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×