Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iilloonaa

Sztućce na prezent?

Polecane posty

Gość iilloonaa

Moja siostra ma niedługo 50te urodziny i zastanawiam się nad prezentem. Dobrze by było, gdyby to był praktyczny prezent, więc pomyślałam, że może zestaw sztućców byłby dobry? Co o tym myślicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej coś osobistego,sztućce na pewno ma,poza tym nie bedzie to prezent tylko dla niej.Taki prezent mozna dac z okazji np.30 rocznicy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iilloonaa
Kurczę, tylko zawsze umawiałyśmy się na praktyczne prezenty, a z tego co wiem, zawsze na większych imprezach narzekała, że przydałby się jej jakiś ładny, większy komplet sztućców. Sama nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Jeżeli poszukują Państwo sztućców efektownych i solidnych zarazem, polecam uwadze te dostępne są w ofercie Philipiak http://sklep.philipiak.pl/sklep/i-disegno/59/. Nadają się one na prezent, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. W przypadku pytań bądź wątpliwości, służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonaonna
Skoro już mniej więcej zorientowałaś się w temacie, co przydałoby się siostrze, to jak najbardziej. A masz już coś konkretnego na oku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonaonna
Bardzo ładny zestaw i już zapakowany :) W ogóle sporo tych pomysłów na prezent ma ta kraina obrusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iilloonaa
Dlatego przejrzałam sobie ich całą ofertę. Pewnie jeszcze kiedyś wykorzystam tę stronę przy innej okazji :) Gdyby nie wypaliło mi z tym zestawem, to może komplet jakichgś ręczników? Takie rzeczy chyba zawsze się przydają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł, praktyczny i ładny. Zapraszam także do siebie różne dodatki do domu, część także z możliwością personalizowania. http://gagalu.pl/pl/c/Obrazy%2C-dekoracje-na-sciane/53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie allinside.pl jest masa fajnych i tanich rzeczy, ja z tej stronki czerpie inspiracje na zakup prezentu. Bardzo często tam kupuję bardzo dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty najlepiej znaz swoją siostrę. Zastanów się, czy ją to ucieszy. Jeśli woli, żeby prezent był praktyczny niż osobisty to myślę, że sztućce będą ok. Ja bym np się ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztućce to fajny pomysł ale ja mam lepszy. Polecam zestaw filiżanek z chińskim wzorem. Widziałam takie w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Zobacz koniecznie. Siostrze prezent na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×