Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zadna praca nie hanbi...??? niby tak,ale nie chce byc sprzataczka

Polecane posty

Gość gość
U nas w firmie sprzątaczki mają włosy do pasa tipsy i koronkowe rajstopki my księgowe wyglądamy przy nich jak szare myszki w tych kostiumikach Kiedyś wieczorem jedną z nich zastałam przy swoim biurku w moich okularach jak udawała,że przegląda papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wykonywania 80% prac oferowanych w Polsce nie potrzeba mieć żadnego wykształcenia, a jeśli chodzi o same prace fizyczne to w moim osobistym rankingu sprzątanie akurat plasuje się na wysokim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 to może być zakamuflowana agentka konkurencyjnej firmy, miejcie się na baczności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prace jak sprzataczka podejmuje sie tylko z tragicznej koniecznosci i ostatecznosci - by przezyc -praca fizyczna strasznie niszczy i postarza - jesli mozna to lepiej jej unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób praca sprzątaczki wyniszcza? znam panie sprzątające, które mają po 70-80 lat i są w doskonałej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 to może być zakamuflowana agentka konkurencyjnej firmy, miejcie się na baczności!! ha ha ha też tak pomyślałam ale dlaczego w moich okularach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:02 to się dużo w tym zawodzie nie dorobiły skoro zapieprzają do 80tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie za bardzo wczuła się w rolę, a może chciała spróbować spojrzeć na to wszystko z waszej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i zapieprzają ale za to w jak doskonałej formie! oplułam monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie porowna pracownice fizyczna i umyslowa to- fizyczna wyglada co najmniej 10 lat starzej i jest schorowanym wrakiem -praca fizyczna to maskara dla zdrowia i wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopoopop
Ja mam wyzsze wyksztacenie i obecnie pracuje jako sprzataczka . Ludzie u ktorych pracuje sa zamożni sa prawnikami , maja dwoje dzieci w szkole podstawowej . Od godz 8 do 12 sprzatam codziennie dom a poniewaz musze tam byc do powrotu dzieci ze szkoly ( dzieci wracaja autobusem szkolnym , a moglabym je odebrac moim autem ale ci ludzie nie chcieli ) w czasie oczekiwania na dzieci mam sporo czasu wiec gotuje jakis obiad , czesto zupe lub drugie danie . Potem odrabiamy lekcje i okolo godz 16 -17 przyjezdza do nich babcia . Pracuje ok 8-9 godz dziennie i zarabiam 15 zł na godzine . Srednio raz w m-cu mam dyzur z dzieciakami w soboty . Pensja to ok 3 tys netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one pracują pomimo emerytury, bo np. mąż zmarł a dzieci wyjechały i czują się samotne. chcą mieć kontakt z innymi ludźmi, żeby nie ześwirować. a poza tym, ile można plewić w ogródku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie za bardzo wczuła się w rolę, a może chciała spróbować spojrzeć na to wszystko z waszej perspektywy Jeśli ma dobry wzrok a ja używam okularów 3+ to naszą perspektywę miała, jak by to powiedzieć, mglistą i rozmytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownicy umysłowi częściej umierają na zawały, bo ino siedzą na dupce i żreją jak świnie za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopoopop
Okna myje co tydzien . Posciele zmieniam co tydzien . Czasami prasuje ale to bardzo rzadko . Piore posciele , zaslony itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:10 oni maja wyższe wykształcenie i Ty masz wyższe wykształcenie im się udało, są na swoim miejscu, Tobie niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka parszywa prace jak sprzataczka podejmuje sie z tragicznej koniecznosci-pracownice fizyczne- sprzataczki szwaczki prządki robotnice-w wieku 40 lat sa juz zniszczonymi schorowanymi staruszkami -praca fizyczna to ruina zdrowia i wygladu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie praca wyniszcza, tylko własne zaniedbania w zakresie zdrowia i urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jakies panie wieku 70-8o lat pracuja jako sprzataczki -to znaczy ze zagladnelo im w oczy widmo smierci glodowej i dlatego chwycily sie tak parszywej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, 3 tys. netto i pozycja na najnizszym szczeblu drabiny spolecznej, faktycznie z******ta fucha. Juz widze jak maz/dziecko z duma opowiada o pracy mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca fizyczna zuzywa organzim duzo szybciej niz umyslowa- 40 letnia szwaczka , prządka -to u zdrowotny wrak -a pracownica umyslowa wyglada o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz pisalo o dziewczynie 18 lat -uczennicy szkoly gastronomicznej-miala praktyke w zakladzie gastronomicznym i maszyna do mieszania wciągnela i urwala jej cała ręke -straszne - praca fizyczna masakruje wyglad i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jesli jakies panie wieku 70-8o lat pracuja jako sprzataczki -to znaczy ze zagladnelo im w oczy widmo smierci glodowej i dlatego chwycily sie tak parszywej pracy " ja niestety w tym wieku znam tylko takie, które przychodzą do pracy już wyłącznie po to, żeby się rozerwać i pobyć z ludźmi, wcale nie muszą dorabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie te hrabianki kiedyś były głupie zamiest zapierniczać z miotłami po ulicach i sprzątać końskie g****a albo stać przy krosnach jak w "Ziemi obiecanej" albo wstawać o 4 rano do udoju to spały zbereźnice i bonbony wpieprzały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest tylko by przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tata powiedzial kiedys bardzo madra rzecz - zeby pracowac fizycznie i sie nie wykonczyc, trzeba miec "psychike robola". Jak ktos pochodzi z rodziny, gdzie wszyscy pracuja fizycznie, to moze dla niego to normalne i jak kasa dobra, to jest zadowolony, ale jesli ma sie wieksze ambicje, to bedzie bardzo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propo lektur szkolnych, ja polecam 'Nad Niemnem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca fizyczna to maskara dla zdrowia i wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazdy wolalby byc zamoznym nierobem niz robolem wyzyskiwanym za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak każda inna , każdy musi coś robić , no ... Zarobki w naszym kraju są haniebne a nie praca na stanowisku sprzątaczki . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×