Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zadna praca nie hanbi...??? niby tak,ale nie chce byc sprzataczka

Polecane posty

Gość gość
pracuje sie tylko dla kasy by przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazdy wolalby byc zamoznym nierobem niz robolem wyzyskiwanym za grosze prawda stara i znana jak świat ale Ci którym sie nie udało i muszą sprzątać po kimś będą odwracać kota ogonem - na swoje usprawiedliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak p*********e na te sprzątaczki ale same takie świnie jesteście, ze potraficie obsrane czy upaćkane krwią kible po sobie zostawic. Gdyby nie one to byście brudem hrabianki zarosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace sprzataczki wykonuje sie tylko dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "Nad Niemnem " to jednak wolałabym być panią Korczyńską z jej cudowną wymówką na niepasujące jej sytuacje czyli globusem niż chłopką na polu czy chociażby tą Ciotką co im całe życie usługiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co się komu nie udało? przecież nie samą pracą żyje człowiek. udane życie nie zależy wyłącznie od wysokości zarobków i prestiżu zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak p*********e na te sprzątaczki ale same takie świnie jesteście, ze potraficie obsrane czy upaćkane krwią kible po sobie zostawic. Gdyby nie one to byście brudem hrabianki zarosły. a po co mamy sprzątać za sobą przeciez od tego są sprzątaczki? a co chciałaś? bielusieńkie kible zastawać? Toż by Cie z pracy zwolnili,ciesz się,że masz co robić bo przecież żadna praca nie hańbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze w 20 leciu miedzywojennym sluzace pracowaly nawet 14-18 godzin dziennie a poniewaz w wiekszosc***alacow dworkow i kamienic nie bylo kanalizacji to musialy oprozniac i myc nocniki jasnie panstwa-kiedy sluzaca stracila sily i wydajnosc , zaszla w ciaze po wykorzystaniu jej przez pana czy panicza -to byla wyrzucana na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka w uk- £9/h miesiecznie ok £1500 plus sobie dorabiam w soboty sprzątając domki letniskowe ok £15/h. I mam w d***e. Zadbana jestem, paznokcie mam zrobione. Jak nic sie nie dzieje to siedzę i w tele jeremiego kyla oglądam. Koncze o 16 i mam luz. I sie tego nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak p*********e na te sprzątaczki ale same takie świnie jesteście, ze potraficie obsrane czy upaćkane krwią kible po sobie zostawic. Gdyby nie one to byście brudem hrabianki zarosły. a po co mamy sprzątać za sobą przeciez od tego są sprzątaczki? a co chciałaś? bielusieńkie kible zastawać? Toż by Cie z pracy zwolnili,ciesz się,że masz co robić bo przecież żadna praca nie hańbi. X Sprzątać nie musisz w koncu od tego sa sprzątaczki jak sama napisałaś. I możesz byc nawet panią prezes ale huja kultury masz. Zeby po sobie zostawiać obsrane kible czy podpaski. A nie boicie sie ze ktoś po was wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a po co mamy sprzątać za sobą przeciez od tego są sprzątaczki?" po to, żeby następna osoba, która wejdzie po tobie do kibla nie zrzygała się na widok tego co tam zostawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest tylko dla przezycia a sprzataczka to zarabia grosz e-wiadomo z e kobieta g****o zarobi w tej robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gkwjhergwuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem stewardessa i czuje sie jak służąca i sprzątaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a po co mamy sprzątać za sobą przeciez od tego są sprzątaczki?" po to, żeby następna osoba, która wejdzie po tobie do kibla nie zrzygała się na widok tego co tam zostawiłaś. Nikt nic po sobie specjalnie nie zostawia a jak się zdarzy to tam gdzie sprzątaczka sprząta jest zaraz czysto tylko te które trafiły do tej pracy za karę to by chciały mieć zawsze czysto i nie sprzątają w konsekwencji brud i smród a wielce sprzątaczki są zatrudnione , a brzydza się tej pracy jak ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie dawne damy to mialy dobrz e-tylko lezaly a sluzba zapierniczala z robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka w uk- £9/h miesiecznie ok £1500 plus sobie dorabiam w soboty sprzątając domki letniskowe ok £15/h. I mam w d***e. Zadbana jestem, paznokcie mam zrobione. Jak nic sie nie dzieje to siedzę i w tele jeremiego kyla oglądam. Koncze o 16 i mam luz. I sie tego nie wstydzę. Ja która w Polsce ni hu hu bym sprzataczką nie została jednak tak jak Ty na emigracji za te pieniądze bym sie podjęła, bo to nie chodzi o samą pracę jako taką tylko o to,że tutaj bym się wstydziła że jestem tyko sprzątaczką a tam nikt mnie nie zna jednak jest to uwłaczający zawód dla osoby z wykształceniem srednim w zwyż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej co w angli pracuje Gdybyś znała język to byś sprzątaczką nie została ale tak to zapieprzaj na miotle wy to wszyscy tam albo na zmywaku albo na miotle wstyd i poruta nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście hipokrytami!!!Sprzataczka w Pl to hańba, ale juz za granicą to nie....Kasa wam w głowie poprzewracała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzątanie to wyjście tymczasowe np. w trakcie studiowania albo aby dorobić na własne wydatki ale na dłuższy czas to jest hart cor- obrzydnie do tego stopnia ,że nawet we własnym domu nie ma się już ochoty na sprzątanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach i tak sie zlozylo, że wyjechałam za granicę. Jedyna praca jaką znalazłam w tamtejszej miejscwości (mała miejscowość) to praca na zmywaku. Niby dobrze płatna, ale czułam się upokorzona-nigdy więcej. Kasa kasą, ale jeszcze jest godność. Obym nie musiała zmienić poglądów w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, ja studiuję ale nie rozumiem Was. wstyd to żebrać i mieć takie roszczenia jak co poniektóre a nie ciężko pracować nie każdy zostanie niewiadomo kim, nawet jak się stara na studiach, probuje itd. zapotrzebowanie na dany zawod zawsze jest mniejsze niż podaż kandydatow (gdyby było odwrotnie nie bylo by bezrobocia, a dwa pracodawca jak nie może znaleźć specjalisty sam nieraz g... daje a ma wymagania). więc gdzieś pracować trzeba a na studia też nie każdy idzie wolę normalną koleżankę co sprząta, niż takie p***buski co tu się wyżywają a w zyciu same pewnie g****o mają, stąd frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście hipokrytami!!!Sprzataczka w Pl to hańba, ale juz za granicą to nie....Kasa wam w głowie poprzewracała!!! A żebyś wiedziała,że tylko kasa może wynagrodzić ten uwłaczający normalnej kobiecie zawód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w trakcie studiów to pracowałam wszędzie-nawet przy sprzedaży karpi, a niektórzy chcieli już ogłuszone. Robiłam wszystko i babrałam sie w każdym g*****e. Pracowałam na magazynie, w marketach, na produkcjach nieraz z bardz szkodliwymi substancjami. Jak się konczy studia to norma, że oczekiwania rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątaczka to kiedyś był zawód dla osób z wykształceniem podstawowym i to było w porządku nie uczyłaś się szłaś sprzątać ale dzisiaj to jest jakaś porażka a co niektóre bez krzty honoru próbują tu wmawiać ,że to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wiadomo z e ludzie chwytaja sie najgorszych prac by przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne tyrac za grosze jak wól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda praca fizyczna to katastrofa dla kobiety bo rujnuje zdrowie wyglad przyspiesza starzenie i jest nedznie platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×