Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slimcea

Polecane posty

Gość gość
A ja nie polecam, i również mam doświadczenie z tym suplementem-jak ktoś nie wierzy to moge pokazać paragon zakupu. I cóż mam rzec...ogólnie nie wiem jaki ma skład -podobno naturalny więc tego nie podważam ale stosowałam dietę mż i basen 5 razy w tygodniu-efekt mały prawie nie widoczny + zaparcia-prawdziwa masakra a nigdy problemów nie miałam. Może tylko na mnie tak zadziałał. Pozostałą część opakowania oddam siostrze-dokładnie 1,5 bo zamówiłam pełną kurację i napiszę tutaj. Zaraz pewnie mnie tu pojedzie pewna osoba która wszędzie się udziela,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na każdego wszystko działa, już kiedyś ktoś to nawet napisał. Osobiście ja jako ja jestem bardzo zadowolona z tego suplementu, rewelacyjnie na mnie zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na mnie nie działał... ćwiczyałam, mniej jadlam i gó... no mi nie pomogło, mam do psrzedania 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ciężko mi w to uwierzyć, z resztą jak można powiedzieć że cos nie działa jak się stosowało tylko miesiąc? a po drugie co nic nie schudłas mimo diety i cwiczen nie wspominajac juz o suplemencie? beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zgadzam się z Tobą ludzie kupują suplement biora tydzień a później wypisuje "eee to nie działa"g****o, to trochę trzeba się wysilić, jak chodzisz na siłownię i bierzesz suple na przysrost masy to co po tygodniu jesteś kulturystą? no chyba nie. Trochę logicznego myślenia, jakbyś brała nie wiem 2 miesiące tą slimcea, ćwiczyła miała diete i żadnych efektów no to wtedy spoko taki komentarz ale nie po tak krótekim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakież to Polskie no ale cóż tego nie zmienimy niestety, a co do samej slimcea, bardzo skuteczny suplement którey zagwarantował mi swoim działaniem prezent pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam trzy opakowania. po dwóch czułam się fatalnie. nie schudłam, a byłam osłabiona. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×