Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość333

facet najpierw przestaje

Polecane posty

Gość gość333

się starać. A później dziwi się i jest wielce oburzony że kobieta go zostawia. Nie mówię, że ma ciągle latać za kobietą czy coś ale jak dzień w dzień wraca do domu, zje obiad później zalega przed komputerem czy TV nie zamieniając z kobietą słowa to co to za związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaden zwiazek, tylko jakies dziwne"przebywanie obok" szkoda czasu i zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
też tak myślę ale mój tego nie rozumie i tylko się złości że mu przeszkadzam odpoczywać. Rozumiem zmęczenie po pracy ale nie jeśli ma się kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go zostaw a nie marudzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
wciąż mam nadzieje że będzie coś lepiej. Owszem marudzę bo nie wiem już jak mam do niego mówić. Wiem że to nie jest sposób na niego ale nie mam już cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co jest z tymi chlopami..z moim jest podobnie, tzn w domu spedza ze mna czas..gorzej z kontaktem smsowym jak jest za granica..ale jak ja zaczynam sie zachowywac tak jak on czyli nie odpisuje od razu albo nie odpisuje w ogole to wielce oburzony..zacznij dzialac na zasadzie lustra...jak on siedzi to wychodz..nawet jak nie masz do kogo jedz do galerii idz do kina,przemecz sie te 3 godz,zadnego narzekania,zadnych wymowek, znikaj..normalnego faceta to ruszy..jak nie to trzeba chyba powiedziec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość333 dziś wciąż mam nadzieje że będzie coś lepiej. Owszem marudzę bo nie wiem już jak mam do niego mówić. Wiem że to nie jest sposób na niego ale nie mam już cierpliwości xxx cały pic polega na tym by nic nie mówic tylko zwyczajnie znaleźć sobie takiego, który spełni twoje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
on spełniał ale chyba już mu się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde no to na co czekasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
a czy ta sytuacja może się polepszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest szansa że ty się zmienisz i przestaniesz mu marudzic?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jak czytam kobiety/dziewczyny to się nie dziwię mężczyznom że was zostawiają :O. Sama jestem kobieta ale tu na kafe to pytacie się nawet o prozaiczne życiowe decyzje:D. Naprawdę jakby ten facet i te jego portki to był jakiś cel waszego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewa, wyzywa, niszczy psychicznie a kobieta wisi mu na tej szyi jakby był ostatnim facetem na ziemi:O Błaga, marudzi, kłóci się manipuluje a on nadal robi swoje korzystajac przy tym do czasu aż się mu znudzi:classic_cool: aż ta wygoda przestanie być wygodna bo babsko bedzie za dużo wymagać. Jakbyście honoru nie miały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
tu już nawet nie o to chodzi. Po prostu on potrafi mi powiedzieć że to ja go nie kocham i chcę zostawić bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie to obchodzi co on uważa??:O Wazne jak ty sie z tym czujesz?? Jestes z nim z litosci czy co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
nie ale mnie to wkurza bardzo robi z siebie ofiarę a sam nie widzi że coś źle robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak go kopniesz w doope to zapewne zobaczy a jak nadal bedzie trzepał ofiare to znaczy że nie zmieni się nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
zawsze mogę zmienić podejście na to powolniejsze, zacisnąć zęby i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec czekaj Twoje zycie, Twój wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
pewnie że nie chcę czekać. Jesteśmy razem 4 lata kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczekaj az jego olewactwo doprowadzi do śmierci miłosci :classic_cool: moze za rok a moze za 15 lat ;) Ja pierdykam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
to lepiej nikogo nie kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to myslisz ze nie ma odpowiedznich facetów?:P Ciekawe tylko czy ci odpowiedni nie byliby za nudni dla ciebie. Nie byłoby o co wrzesczeć, kłócić się, nie moznaby poczuć adrenalinki, którą masz dzieki temu właśnie, który cie ma doopie:D Ech kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i najważaniejsze: nie byłoby na kogo zrzucić odpowiedzialnośc za to że umie się samemu tworzyć tylko bylejakie związki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
jedyna adrenalinka to co tygodniowe zakupy w biedronce. Ja nie chcę podniet ja chcę normalnego trwałego związku z miłością i wzajemnym szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu sobie takiego nie stworzysz? Odpowiedni facet, który ma te same priorytety co Ty i tak jak ty wie czym jest szacunek i jak dbac o zwiazek i napewno się uda. po co zmienic tego faceta?? On niehc szuka takiej, której jego lezenie na kanapie nie bedzie przeszkadzać. Proste? Bo dla mnie bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
a niech sobie leży, odpocznie wiem że po pracy musi. Ale nich nie olewa mnie. Często jedyne co mnie zapyta to czy idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
ja go nie chcę zmieniać. Po prostu widziałam kiedyś że mnie kocha że mu zależy a teraz nie ma nic z tego. A to on sam mi pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×